PDA

View Full Version : Обичаш, обичаш а не можеш да го покажеш...



LoVe3e
05-31-2011, 12:57
Здравейте...
Значиии ситуацията е следната...9месеца ходех с едно момче което си мислех, че обичам но накрая той ми каза "еби си пи*ката майчина" и ме заряза...много ме болеше и от тогава не мога да си показвам и изразявам чувствата...В момента вече около 5месеца ходя с едно момче което го познавам от много години и супер много го обичам и знам, че го обичам обаче тук идва един проблем...не мога да си изразя чувствата от страх...(тук всички ще кажете няма от какво да те е страх но не е така) страха е нещо много голямо и неудържимо...Държа се супер тъпо с човека който обичам...искам всичко да е перфектно да говорим с часове, да се гушкаме и целуваме сладко сладко :D (ебати как се изразих...) както и да е разбирате ме Обичам го много и искам нещата да са както трябва да са но просто не мога...кажете ми по какав начин да му докажа, че го обичам защото и неговото търпение се изчерпва и той иска да бъде сигурен, че човека до него го обича...
Охх колко оплетено Ви го обясних дано да сте ме разбрали и се надявам без негативни коментари и изцепки...просто се опитайте да ми влезнете в положението и да ми помогнете...Благодаря на всички :) :) :)

malkataa
05-31-2011, 13:07
Нормално е да те е страх, че може пак да бъдеш наранена и да си несигурна. Ако ти е толкова трудно да говориш с него- напиши му го. Тук нямам предвид скайп или фейсбук.. прати му някаква бележка или подарък(избери някаква картинка на негов любим футболист, спортист или нещо такова) надпиши я както желаеш. По този начин ще му покажеш, че се интересуваш от него и от хобитата му. Не пропускай да му напишеш, че го обичаш, защото все пак това е най-важното. Ще остане изненадан от жеста и доволен, че го обичаш и си до него :)

badsector
05-31-2011, 13:28
...искам всичко да е перфектно да говорим с часове, да се гушкаме и целуваме сладко сладко...
Чакай ся, искаш всичко да е перфектно, или да си говорите с часове и да се гушкате сладко сладко?

cobalt8994
05-31-2011, 13:35
Трябва да превъзмогнеш болката, която са ти причинили. Защото за такава чужда постъпка не си заслужава да си расипваш живота. Знам какво е да нараниш любимия си човек. Затова най-доброто решение да преглътнеш болката и да продължиш напред. Трябва да намериш начин да преодолееш този страх ! ! !

betito28
05-31-2011, 14:08
След последната раздяла и аз бях така...Ходех с едно момче,с което ме запознаха и страшно много го харесвах,обичах,но не изразявах чувствата си...Дойде един ден в който ме попита ''Слушай мила,искам наистина да знам:харесваш ли ме,обичаш ли ме или не??'' Естествено отговорът ми беше :''Да,обичам те'' , но явно това не му беше достатъчно и после се разделихме :cry: ще те посъветвам да не правиш същата грешка като моята,а и съм напълно съгласна с malkataa-аз бих изпратила едно плюшено меченце с надпис ''Обичам те'' или нещо подобно...Божее,доста се размечтах и станах като филосов...Е мога да ти пожелая УСПЕХ !! :)

Hilary_
05-31-2011, 15:31
Преодолей страха си иначе рискуваш да загубиш много .. :?
Ако наистина го обичаш му се довери и му покажи какво значи за теб! (:

SuperBadSuperFresh
05-31-2011, 17:26
Страха наистина е страшно нещо.Не си виновна ти,това си е просто инстинкт за самосъхранение.Просто сърцето ти се стреми да се предпази от още болка.Един страх сега,ако не си достатъчно силна,би повлиял на връзка дори след 10 години.Просто се отпусни.Че ще си наранявана още много пъти,ще си.Но това не значи да изпуснеш всички прекрасни моменти,които дори след раздяла се превръщат в прекрасни спомени(е,трябва да мине време,де).

nepowtorima
05-31-2011, 18:17
Това наистина е много гадно спрямо момчето.
А защо това момче те е зарязало така гадно.. Егати идиота.. И сега заради него имаш страх да не бъдеш наранена.. и отхвърлена. Успокой се .. като знаеш, че момчето до теб те обича, и че няма да те нарани. И всичко ще се нареди с времето. Просто не се впрягай .. казвай му, че го обичаш.. Един два пъти изречеш ли тези думи, вече няма да има от какво да те е страх. Докажи му на човека да не се почуства игнориран!!

Grommash
05-31-2011, 18:44
Чувствата могат да се изразяват и без намесата на думи.

LoVe3e
06-01-2011, 12:14
Здравейте...отново !
Първо честит празник : )))))
Второ: не сте ме разбрали не ме е страх да му го казвам казвам му го и то често...
Трето: Момчето е истрадало много преди мен две години е ходел с едно момиче което докато е била с него е била с още най-малко 10тима и го е правела на боклук но както и да е ...искам да кажа, че той е много истрадал и думите не го впечатляват толкова а там идва това, че аз не мога не да казвам а да показвам чувствата си защото преди си давах сърцето но сега някакси не мога и се държа студено...какво да направя искам да му показвам, че го обичам всеки ден а не да се държа тъпо с него... :(

AnzaRe
06-01-2011, 12:22
искам да му показвам, че го обичам всеки ден а не да се държа тъпо с него... :(
Като го подкрепяш и се виждате често,и си говорите също едва ли се държиш тъпо : )

betito28
06-01-2011, 12:27
Ами интересувай се от хобитата му,ако си падаш по-романтична може да излизате вечер на разходка или подобни романтични жестове...Просто му покажи че мислиш за него,че не просто като обикновенните гаджета,той е всичко за теб :)