PDA

View Full Version : Какво е най-шантавото нещо, което сте правили...?



niktodorovm
05-31-2011, 17:58
Говоря, за неща от сорта:
- запалихме чина в училище
- тръгнахме на някъде с първия влак, който беше на гарата
и такива...

Grommash
05-31-2011, 19:17
Запалихме една поща в един вход, но не знаехме че ще се подпалят всички пощи и входа лумна в пламъци. :( Добре че дойде навреме пожарната, иначе целия вход можеше да изгори и да пострадат хора. От този момент си извадих поука и не съм правил такива неща, а това беше преди 6-7 години.

qnkata5
05-31-2011, 19:25
закарахме кокошка в училище

VampireLover3
05-31-2011, 20:24
закарахме кокошка в училище
:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ccdesigns
05-31-2011, 22:33
Ааами не знам. Напоследък яко ме бият хормоните и правя глупости наред :D Това за което се сещам в момента е как замерих една учителка с възглавницата от дивана в коридора на даскалото :D Ама едва ли това е най-лудото нещо :D

EDIT: Вече мога да се похваля, че я уцелих с пластмаса от химикал :D

Colouring
06-01-2011, 06:35
От дете не съм правила нещо много щуро,а как ми се искааа. 8-)

xxxmyheroinexxx
06-01-2011, 06:46
Запалихме огън насред центъра и го обикаляхме с крясъци и танци... Но сега като се сетя за това осъзнавам, че съм бил много прост. :D

Ssht
06-01-2011, 08:51
Ами откършихме едни крак на стола на даскалицата намокрихме седалката и сложихме цветето пред вратата та кат влезне да го ритне а и бехме обърнали чиновете и те така.После имаше оправи класната за 5 сек че иде директорката :ДДДДДД.
Вариант 2:Палихме батерии в стъклена чаша... поляти с газ за горене лакочистител спирт ракия и бензин...Са като се сета и се направо се фащам за главата колко сам бил тъп....
P.P Смотан кирлизатор много е неграмотен!

niktodorovm
06-01-2011, 11:41
Като каза палихме батерии се сетих- преди доста време... сложих една батерия от gsm на дивана и върху нея една настолна лампа... като чашката на лампата покриваше плътно батерията...
Включих лампата с цел да заредя батерията :D:D ... и отидох в другата стая... и познайте кво стана... само се чу :booooomb: и то доста силно..
отивам аз гледам лампата в другия край на стаята, взвривена, а на дивана още седи кръгло черно петно... :D:D:D

beperfect
06-01-2011, 18:35
закарахме кокошка в училище
:grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

zooyork
06-01-2011, 18:57
на село един път бях обрусила един петел с една сопа после с една приятелка без да искаме и заляхме кучето с домашно сладко :Д и после учихме зайците да летят: Качваме се на едно дърво и ги мятаме :lol: и така...като ни видяха бой .. ;х ;ддд

yeeee
06-01-2011, 19:48
Ооо много неща..онзи ден даскалката е пред нас и аз викам на една приятелка кучкоо какво правишш..и даскалката помисли,че го казах на нея и ме изгледа супер странно :razz:

TRI4KO
06-01-2011, 19:54
Пръцнах в тоалетната :-D



:lol: :lol:

MegiBoOm
06-01-2011, 20:14
^Ехааааааа

ПТ. Не мога да се сетя в момента!

zero
06-01-2011, 22:57
омг .. мноо работи :shock:
Като бях ученик:
Де да се сещах за всички, нооо
се ташаках с даскалката по история, а тя си помисли, че я зарибявам 0.о
(на около 60 е) :lol:
Влизах си в стайте където се провеждат часове най-редовно и проваляхме с още 1 авер занятията на даскалите
Обръщахме коли (главно трабанчета, ама после ги връщахме по местата им :)
Супер много са ...
От както съм студент, щяха да ме гонят от общежитието заради 2 седмичен нон-стоп купон, всички бяха вдигнали ръце от мен и моя съквартирант ;] а тогава таман бях се нанесал :razz:
В стаята всяка вечер купончета 8-12 човека се събирахме :Д
>> Ааа да си призная честно аз успях до 11стия ден :lol:
Голям го ядохме тогава :D
Разбивал съм врати, гардероби ...
Абе страшна работа, хахах много работи са, как да се сетя за всички :D

iLovePussyJuice
06-02-2011, 23:42
еми аз съм правил много щури неща (с други думи свинщини), но не смятам, че трябва да ги използвам, за да се издигам в очите на някой, защото е жалко. :)

nessparty
06-03-2011, 06:47
еми аз съм правил много щури неща (с други думи свинщини), но не смятам, че трябва да ги използвам, за да се издигам в очите на някой, защото е жалко. :)

+1 :) \:D/

Tempest
06-03-2011, 14:22
напих се като бях 8ми клас.. това е щуро, имайки предвид възрастта ми - все пак не е нормално дребни чавенца да пукат като свине... вземете си поука, гниди малки!

Chacho
06-03-2011, 15:02
Регистрирах се в тийнпроблем

Tempest
06-03-2011, 15:16
Регистрирах се в тийнпроблем

добър отговор.. много добър! :D

marin4itu
06-03-2011, 15:19
Като бях 8-9 клас, бях яла шоколад на даскало и реших да си сложа фолиото на зъбите. Дето е едно такова сребърно и да се правя на циганка. Реших и в тролея така да се прибирам. Приятелката, с която бях, умря от срам, особено когато срещнахме едни познати. :D

CryToDie
06-05-2011, 11:40
Като бях 8-9 клас, бях яла шоколад на даскало и реших да си сложа фолиото на зъбите. Дето е едно такова сребърно и да се правя на циганка. Реших и в тролея така да се прибирам. Приятелката, с която бях, умря от срам, особено когато срещнахме едни познати. :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

ccdesigns
06-05-2011, 15:13
напих се като бях 8ми клас.. това е щуро, имайки предвид възрастта ми - все пак не е нормално дребни чавенца да пукат като свине... вземете си поука, гниди малки!

Като го каза - във втори клас някъде точно 1 ден след нова година (може и точно на нова година да е било) имаше почти цяла бутилка шампанско, а бях жаден. Мислех, че от това не може да се напие човек и го пиех като сокче. После нещо ме заболя главата и тръгнах да меря коридора до майка ми, която ми каза, че съм се напил. :d Но го направих несъзнателно и не повтарям! Вече 4 години оттогава дори по празниците не пия.

Zarity
06-05-2011, 16:11
еми аз съм правил много щури неща (с други думи свинщини), но не смятам, че трябва да ги използвам, за да се издигам в очите на някой, защото е жалко. :)

+1 :) \:D/
+

BabyAnn
06-07-2011, 14:48
1 клас, първи час по музика.
преди това една моя приятелка ме беше научила на една песничка за някакво магаренце... :oops: не ми се мисли за какво е ставало дума, но бях много незнаеща по отношение наиминованията на мъжките полови органи.

Госпожата по музика - айде сега кой ще пее песничка.
Вдигам ръка излизам на подиума и целия клас :lol: :lol: :lol: :-P :razz: :razz:
А госпожата ме изгони и ме гледаше като червей... :shock:
Години по-късно разбрах, че е ставало дума за едно магаренце, дето си е заклещило мъжкия полов оргав в някаква дървена цепеница до една рекичка. :booooomb:

galet0
06-07-2011, 14:52
еми аз съм правил много щури неща (с други думи свинщини), но не смятам, че трябва да ги използвам, за да се издигам в очите на някой, защото е жалко. :)

+
a и ме е срам да кажа кви глупости съм правила :D :D :D

MegiBoOm
06-07-2011, 14:55
1 клас, първи час по музика.
преди това една моя приятелка ме беше научила на една песничка за някакво магаренце... :oops: не ми се мисли за какво е ставало дума, но бях много незнаеща по отношение наиминованията на мъжките полови органи.

Госпожата по музика - айде сега кой ще пее песничка.
Вдигам ръка излизам на подиума и целия клас :lol: :lol: :lol: :-P :razz: :razz:
А госпожата ме изгони и ме гледаше като червей... :shock:
Години по-късно разбрах, че е ставало дума за едно магаренце, дето си е заклещило мъжкия полов оргав в някаква дървена цепеница до една рекичка. :booooomb:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: OMG! 8-)

BaffaLsc
06-07-2011, 15:42
Животът ми е беден.. такива щуротии дори и аз не съм правила.. :(

Sapunji
06-07-2011, 15:52
Днеска нарисувах една огромна пишка на бюрото на госпожата и утре съм на съвет... яко.... :x :x :x :x :x

i6mi6
06-07-2011, 16:14
Един приятел се запали повреме на контролно по математика

beperfect
06-16-2011, 19:11
Един приятел се запали повреме на контролно по математика
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

NerZhul
06-16-2011, 20:22
Сложих 1 пакет пуканки в микровълновата печка и я заебах на 10 минути и после в 10 вечерта всички прозорци отворени... всичко замириша на изгорело

ccdesigns
06-17-2011, 00:00
Сега се сетих в 3 клас някъде е било най-вероятно - викам на госпожата по английски - майната ви. :D Ама бях учтив! :D

loko1
06-17-2011, 02:24
имахме някакво есе за наркотиците и аз имах витамин ц, натрошехме го с
един и почнахме да смъркаме после пред 20 учителя иди обеднявай че не
не си наркоман ,,,, и палене на тетрадки ,
и върхът бях си купил пиратки и запалих едната и я хвърлих в коша ,така гръмна че......за 1 час ми дадоха отпусното :)
и най голямата глупост ,по информатика бях отворил сайта тхе рок някой ако се сеща :D от там тръгнах по детска пед стая

LookAtMeNow
06-17-2011, 12:08
На нова година бяхме направили бомба в чаршаф и така гръмна че после имаше куки пред нас :D