PDA

View Full Version : Разделихме се.



cherinka
05-31-2011, 18:56
Разделихме се, или поне така си мисля. Той ако е на друго мнение, желателно е да го сподели.
В момента е бесен адски много и говори нецивилизовано, неуважително, нетолерантно. Аз приемам нещата по-статистически. Съумявам по някакъв начин да пазя самообладание.

Налях си една голяма кана с вода, нагъчих я с цифра ледчета и пия... Да не ви говоря колко много искам да се напия, както аз си знам, но няма смисъл, вече съм далеч от тези неща.

Цокам си водичката, пуша цигарите една след друга, той си стои вкъщи с бутилчицата водка пред него, бесен, разярен.

Правя си равносметка на живота и на това колко съм спечелила и загубила от връзката си с него - всичко по равно, ако пита някой 8-)

Исках само да споделя с вас. С приятелите си не споделям, не искам да ги натоварвам излишно... Само с МаМа споделих.

tonie__
05-31-2011, 19:05
аз пък вчера скъсах с моя приятел.2години и половина.много бил натоварен от работа и нашите караници му идвали вповече.Кофти е

cherinka
05-31-2011, 19:16
Да, и при нас е същото.
Наистина работата е важна, щото никой не може да кара на фотосинтеза, но нека хората се научат да балансират между работа и връзка.
Той е шофйор (извинете, не си намирам ер-малкото) и когато стане свидетел на катастрофа, която се случва пред него, на мен си го изкарва. Пропил се, щото като бил асансйорен техник 5 души умрели пред очите му.
Сега сме се разделили, защото днес пак сигурно някой е умрял пред него.
Само не осъзнават, че като останат без работа, ние ще сме до тях, ще има обич и целувки 8-) а така сега им остава само работата..........

w0sh
05-31-2011, 19:19
полезен линк (http://www.nooooooooooooooo.com/)

tonie__
05-31-2011, 19:23
аз му казах,че няма пак като микаже,че му липсвам,да се връщам и продължавам напред.

SuNsEt
05-31-2011, 19:54
Един край е едно ново начало.

badsector
05-31-2011, 20:11
...Пропил се, щото като бил асансйорен техник 5 души умрели пред очите му...
Това може да е само извинение, или просто да е слаб характер. Има хора, които виждат и по-гадни неща. Хубаво е, че си седнала да разсъждаваш върху връзката си. Претегляш я и мърдаш напред.

RoSKo0o0
05-31-2011, 21:31
Що ни товариш нас... тогава

cherinka
05-31-2011, 21:45
За да ти е гадно! :-P

cherinka
05-31-2011, 21:52
За да ти е гадно! :-P

saskou
05-31-2011, 23:44
Раздялата е нова възможност за продължение :D

LoveMnmL
06-01-2011, 02:38
Може да е много по-добре за теб.
Това за алкохола са пълни оправдания,човек трябва да има силна воля.Пропие ли,става лошо,така че бягай надалече.

bloodyF
06-01-2011, 14:54
остани сама за малко и после си намери ново 'занимание'. ще се почувстваш по-добре :}

AnzaRe
06-01-2011, 15:00
Ъъъ неска фен съм ти !

Josefinne
06-01-2011, 15:18
Така, като го четох тоя пост, така ми се пропуши...А дори съм непушач. Е, само от време на време, като ме друсат нервите. Звучи успокояващо.

kremen4eto
06-01-2011, 18:36
Равносметката, сълзите, съжалението ... не са лоши неща, но ден-два. После задължително трябва да дойде поне мааалко оптимизъм (ако не е възможно и след самия край на връзката).

Не съм преживявала все още толкова тежка раздяла, но няколко пъти съм се замисляла, ако моят реши да ме зареже какво по дяволите ще правя (от година и половина сме заедно). И знам, че доста скоро мислите ми ще се насочат към това, че съм свободна и нямам с кого да се съобразявам и т.н. Не ми пречи да се съобразявам с някого, но когато това е единствената ми алтернатива к'во да правя - ще го гледам от положителната страна. Пък и не е лошо да мислиш като мен - ако като цяло си добър човек, не би трябвало да ти се случват лоши неща, следователно раздялата е за добро. :)

Не живея в облаците, но в тежък момент, ако сама не си помогна с подобни заключения, няма кой да ми помогне. И мисля, че всеки трябва да е малко НЕреалист когато е необходимо и не вреди.

badsector
06-01-2011, 20:11
...като ме друсат нервите. Звучи успокояващо.
Ае точно като съм нервен цигарите не ми помагат. Не знам защо всички казват, как цигарите ги успокояват. Много по-ефективно е да се отнесеш и да дръпнеш една бърза медитацийка.

Josefinne
06-01-2011, 20:15
...като ме друсат нервите. Звучи успокояващо.
Ае точно като съм нервен цигарите не ми помагат. Не знам защо всички казват, как цигарите ги успокояват. Много по-ефективно е да се отнесеш и да дръпнеш една бърза медитацийка.

Медитирай си ти в коридор със 100 души, на които им пушат главите от дебелите тухлаци, които са се опитали да си набият безуспешно в главата.
Започнах с тоя навих 1ви курс. Тогава за последен път напълно заключих, че не искам да бъда сред колегите си. Купих си кутия цигари и ходих да си пуша на спокойствие в една друга градинка. Толкова беше хубаво, тихо и спокойно. Въпреки гадния вкус и дима, изгарянето на цигарата всеки път ми напомня за тези моменти и за това когато ми е нервно ми иде да запаля.

s0b1esk1
06-01-2011, 21:07
мно ясно че ше те зареже. на първо място са работата и парите. всичко останало може да мине на пауза

badsector
06-01-2011, 21:30
Медитирай си ти в коридор със 100 души...ходих да си пуша на спокойствие в една друга градинка...
Ами тъй и тъй ходиш в тихата градинка, можеше там да си медитираш :P На мен ми се получава и когато ходя, или пътувам, без значение дали има хора покрай мен. Дори когато ме вози колегата се е случвало :D

мно ясно че ше те зареже. на първо място са работата и парите. всичко останало може да мине на пауза
Бачкай до 40 и тогава си търси гадже.

mrazqkindergarten
06-01-2011, 21:52
мно ясно че ше те зареже. на първо място са работата и парите. всичко останало може да мине на пауза

:lol: Глупости.