PDA

View Full Version : Дайте съвет!



VictoriaSweet
05-31-2011, 19:12
Здравейте,
значи имам следният проблем - имам голямо желание да сваля няколко килограма,
през деня издържам на глад - сутрин като съм на училище,мога дори без да ям,
на обяд-на танци съм по 2 часа и пак не се сещам за ядене, НО
прибера ли се вкъщи,нямам спиране!!!
Кажете как мога да го избегна това тъпкане...
С какво да се занимавам за да не се сещам за тъпата храна???
Моля ви,препоръчайте ми нещо!
Наистина съм отчаяна. :-o :-o :-o

Greshka
05-31-2011, 19:24
Яж някакви по-здравословни неща.Пък и е нормално да си гладна.Цял ден не си яла нищо все пак.Може докато си на училище или на танци да си вземаш някакъв плод за ядене. :)
Другото е да не си стоиш вкъщи или да вършиш нещо, с което ще си доста заета и няма да се сещаш за ядене. Аз честно казано не мога да се сетя какво. :-o :-o :-o

shiv3r
06-05-2011, 19:37
Като за начало започни да ядеш редовно,сутрин(това е най-важното ядене за деня),обед и вечер,яж нещо полезно и освен на танци можеш да ходиш и да тичаш.Дори и през деня да не ядеш вечер пак си качваш килограмите.А и някъде бях чела,че след 19:00 часа не е хубаво да се яде.

VampireLover3
06-05-2011, 19:45
СПРИ ДА ГЛАДУВАШ ПОДЯВОЛИТЕ! ЯЖ ЯЖ ЯЖ! В гладуването е проблема цял ден нищо и вечерта просто не издържаш и се нахвърляш на всичко, по-добре яж през деня някакви сандвичи или плодове, салати, месо, яйца и др., а вечерта нищо. Храни се поне три пъти на ден и не си мисли, че като гладуваш отслабваш. :?

Garvanec
06-06-2011, 07:32
ВОЛЯ !!! Другото са празни приказки .

Josefinne
06-06-2011, 07:35
С гладуване през целия ден няма да се получи, поне не и траен резултат. Всеизвестно е, че за да отслабне човек трябва да се хвани по 5-6 пъти на малки и здравословни порции. Трябва да вкараш в ред храненията си , да си закусваш , обядваш и вечеряш, като е добре между храненията да имаш и още 2 малки закуски, които могат да се състоят от плодове и/или зеленчуци.

Rebirthing
06-06-2011, 08:26
Яж няколко пъти на ден по малки порциики. Толкова ли е трудно ?!