PDA

View Full Version : Коремни плочки



ccdesigns
05-31-2011, 21:35
Бих искал да направя малко коремни плочки. Бихте ли ми казали упражнения, с които ще мога да напрягам главно мускулите на коерма и гърдите, а също трябва първо да сваля малко килограми (което е трудна задача за мен, явно имам бавен метаболизам (или както се водеше :D)), за това каране на колело доста често и може би малко тичане ще помогнат ли за свалянето на килограмите. Сега започнах да раста много, защото влязох в пубертета и свалих над 5 килограма за малко време, а преди това ми беше много трудно!

Та да обобщим :D Питам дали с тичане и много често каране на колело ще мога да сваля килограми и какви упражнения (и някаква програма) да ми препоръчате, с които да направя коремни плочки :) Благодаря предварително.

galet0
05-31-2011, 21:44
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=161306&start=0
темата беше мааалко по-долу,можеше да си направиш труда да погледнеш

ccdesigns
05-31-2011, 22:14
Погледах я, но нещо не можах да разбера. От прочетеното разбрах, че с МНОГО коремни преси и тичане се правят плочки, направих темата, за да съм сигурен какво точно трябва да правя :)

Chacho
05-31-2011, 22:22
То има доста такива теми, не само тази, която galet0 ти е дала.

Кардио+коремни+хранителен режим, това е рецептата. Плочки всеки има, но често са скрити под мазнини. Като изгориш слоя над тях, ще се покажат.

Поразрови се още, наистина са много темите по този въпрос.

ccdesigns
05-31-2011, 22:36
Ахам, благодаря :) Може ли само да ми разнясниш какво точно имаш предвид под кардио :D

hamilcar
06-01-2011, 03:21
Например тичане. Има много такива теми.