PDA

View Full Version : Отслабване



borchvor92
05-31-2011, 21:41
Та такаммм на скоро завърших и реших,че задължително трябва да поработа над тялото си.Все пак съм 1.85 см висок и тежа забележителните 111 кг.(знам прекалено много са 8) .Отидох до най-близкият фитнес магазин и запупих Л-карнитин голд,важе за скачане с тежести и колан,който се слага на тялото с цел интензивно изпотяване също така имам и щанга с дъмбели.Много моля някой да предложи упражнения които да спазвам,защото моята тренировка се състои от скачане с въже-коремни преси-дигане на щанга-набиране на лост.Написал съм точната последователност с която ги изпълнявам но не мисля че е добре да се тренират толкова различни групи мускули на веднъж.Също така си мисля и за диета от плодове зеленчуци и мръвки какво ще кажете ?

veska666
06-01-2011, 06:34
Майката на една моя приятелка ... се беше подложила на една диета - всеки ден яде различни неща например: понеделник - въглехидрати , вторник - белтъчини и т.н ... мисля, че отслабна с около 10 кг :) :) :)

DownloadVirus
06-01-2011, 08:24
Майката на една моя приятелка ... се беше подложила на една диета - всеки ден яде различни неща например: понеделник - въглехидрати , вторник - белтъчини и т.н ... мисля, че отслабна с около 10 кг :) :) :)

Нарича се разделно хранене,но не е много удачно!

Просто спри джънка(ако ядеш) и ходи тичай по 40-50 мин/ден и това е! Мисля,че от тона ти на писане (ако мога да го река така) разбрах целите ти(просто да отсабнеш без да се интересуваш от загуба на ММ)

fatrat
06-01-2011, 11:57
ако правите арзделно хранене по-добре е въглехидратната ротация според мен!

borchvor92
06-01-2011, 12:26
Еми да решил съм първо да отслабна и след това ще наблегна на мусколите това добре ли е или пък по-добрее да преварна масата в мусколи ако е вообще възможно това

DownloadVirus
06-01-2011, 12:53
Първо отслабни малко защото 111 кг на 1.85 ръст е доста,като станеш на 95 кг,тогава почни вече да губиш само мазнини,като си направиш един добър хранителен режим , подобно на НВД , но за тебе ще е НВД , просто ще намалиш малко въглените :D

borchvor92
06-01-2011, 13:02
Мерси много за съвета.Сега в нас има ориз с чушки може ли да си хапна или нещо по-диетично ? :D

zero
06-01-2011, 13:08
Братле, преди около 2 год и половина, аз бях 120 кила :shock:
За да свалиш ти трябва само воля, кардио иии намаляне на въглехидратите :) просто спри да ядеш хляб/хлебни изделия/сладко/пържено иии разни други ...
Наблегни на месото в обедните часове (но не прекалявай) хапни толкова, че да не стоиш гладен, но не и да се наядеш :}
Вечерта можеш да ядеш една салатка + обезсолено и обезмаслено сирене/извара/яйчни белтъци (грамове не ти давам, защото всичко си зависи от много работи, но идеята е да не се нагрухваш :)
Преди лягане - малкоо изварка или 2-3 яйчни белтъка :}
За закуска -> си връткаш яйца/белтъци/овесени ядки с кисело мляко/мюсли (според финансовите ти възможности) :)
>> Всяка сутрин взимаш Л-кърнитин на гладно иии бягаш :} през деня правиш някаква силова тренировка ии преди лягане малко коремни преси :)

>> Ориз и картофи можеш да ядеш, но в много оскъдни количества :) по-добре хапни една мръфка

borchvor92
06-01-2011, 13:11
Ок мерси на всички за помоща :D Ша се видим след 2-3 годинки и ша ви покажа кво е сстанало с мене(машина за маци) :D стискайте палци

fatrat
06-01-2011, 14:01
Братле, преди около 2 год и половина, аз бях 120 кила :shock:
За да свалиш ти трябва само воля, кардио иии намаляне на въглехидратите :) просто спри да ядеш хляб/хлебни изделия/сладко/пържено иии разни други ...
Наблегни на месото в обедните часове (но не прекалявай) хапни толкова, че да не стоиш гладен, но не и да се наядеш :}
Вечерта можеш да ядеш една салатка + обезсолено и обезмаслено сирене/извара/яйчни белтъци (грамове не ти давам, защото всичко си зависи от много работи, но идеята е да не се нагрухваш :)
Преди лягане - малкоо изварка или 2-3 яйчни белтъка :}
За закуска -> си връткаш яйца/белтъци/овесени ядки с кисело мляко/мюсли (според финансовите ти възможности) :)
>> Всяка сутрин взимаш Л-кърнитин на гладно иии бягаш :} през деня правиш някаква силова тренировка ии преди лягане малко коремни преси :)

>> Ориз и картофи можеш да ядеш, но в много оскъдни количества :) по-добре хапни една мръфка
от това дето му каза май май до някъде е вярно!
Първо спрете да отделяте жълтъците от белтъците , тъй като в тях е всичко което ви трябва, освен ако нямате на ден по 10 лв за яйца само! Не му трябва само кардио, щото анаеробните тренировки горят до 40часа след тях, а кардиото до 4-5. Независимо лостове или фитнес трябва да има и натоварване! Месото в обедните часове трябва да е толкова колкото да се наяде, а не после да му къркори корема и да се изкушава. Това ,че стоиш гладен не означава че топиш мазно! вечер на вечеря също е пжелателно да има месо може и 160 грама да е ! За закуска няма занчение какво ще яде тъй като тогава метаболизма е най-бърз. Ест не тря да яде джънк ама мисля ,че схванахте.

zero
06-01-2011, 22:37
тия върви ги разправяй на баба ми ...
Аз споделям личния си опит !
Свалил съм около 30 +/- 2/3 кила, а ти идея си нямаш какво са 30 излишни кила на задника и на корема ти ..
Знаеш само да плямпаш това, което си чел ...
И аз мога да му избълвам само теории, но като цяло не съм видял той да търси запазване на мускулната маса или нещо от сорта, нали ?
НАЛИ ВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :@:@:@:@
Направо ей такива фитнес маняци ме убивате всичко свързвате със залите и сте като едни коне с капаци ...
Ами така е " ЕДНО ЗНАЕ БАБА, ЕДНО БАЕ .."
Мнението ми си е мнение, ръси философии, ръси каквото щеш, решението си е негово ! НА МЕН НЕ МИ ПУКА какво ще си реши ...
П.С не ми обръщайте внимание на тона просто напрежението последните 13/15 дни ми идва в повече ... а и кафетата и цигарите

fatrat
06-02-2011, 04:06
мдааа :-o Ми нека то все пак и лекарите трябва да взимат парички. Трябва и да се жалват по форумите ,че имат йо-йо ефект или пък диетите им не работят, няма начин! :) Не ме засягаш изобщо, щото в случая не аз имам проблем и все пак и аз съм бил пълен в училище! Автора да поразгледа и да види кой да слуша :)

DownloadVirus
06-02-2011, 07:24
And the winner is...