PDA

View Full Version : разбито сърце </3



vampireee
06-01-2011, 01:48
историята накратко е такава...той беше в града за няколко дена..и се запознахме, той замина и след това се оказа, че взаимно се харесваме и решихме да опитаме въпреки километрите, които ни разделят..правехме планове лятото аз щях да отида при него, зимата - той при мен..докато негов приятел не ми каза, че всъщност той си има приятелка от 1 година :shock: въпреки всичко продължихме да се чуваме; той казваше, че не знае какво иска, че има нужда от време..след което ми заяви, че няма смисъл при положение, че аз още на третия ден преди да разбера за приятелката му му го бях казала, че няма смисъл да се измъчваме по телефона..но тогава той ми каза "ти не искаш да си с мен; не искаш да опитаме", а какво се оказа?? в период от една седмица ме блокирваше и деблокирваше във фейсбук казваше ми, че съжелява за постъпката си, след което ми пишеше да не го търся повече.. една вечер не издържах и му звъннах казах му, че не мога да не чуя гласа му и колко ми липсва..разбрахме се да се чуваме скришно от неговата приятелка..на следващия ден той ми писа смс-а "мойта ще ти пише не й отговаряй", а тя направо се обади от неговия телефон напсува ме и затвори и той пред нея ми каза ОТНОВО да не го търся..три дена след тази случка той ми писа смс и пак се чухме по телефона той обеща и се закле, че не е мислел нищо от това, което ми каза било само за пред нея..и на следващия ден се чухме отново..аз му казах, че ако ми беше казал че е взел твърдо решение, че иска да е с нея, може би, щях да се примиря, шях да си кажа "той избра; това беше неговия избор", но той постоянно ми повтаряше колко му е объркано в главата.. и тогава той каза "добре тогава да не се търсим повече, казвам ти избирам нея", но точно в него момент го каза заради нещата, които аз казах..и днес т.е. вчера на 31 ми писа пак нещо от сорта да не му звъня .. и вечерта ми звънна и ми каза "нали се разбрахме? така е по-добре...и без глупости..пази се.." и други неща си казахме то повече аз говорех..и плачех, а той повтаряше колко много съжелява и че знае какво иска, но няма как да стане и така е по-добре, когато ми каза "Чао" аз замълчах.. и той ми каза "няма ли поне да ми кажеш чао" и аз казах "как да ти кажа чао като знам, че никога повече няма да ти чуя гласа" и говорихме още около 5 минути и връзката прекъсна..и до там.
не знам какво да правя ужасно много ме боли :smt007 .. не мога да заспя само слушам някакви тъжни песни и гледам неговата снимка ; (
пренебрегнах факта, че ме е излъгал за толкова много неща..не знам какво да правя дайте ми съвет как да го забравя :cry: :cry: :cry:

LoveMnmL
06-01-2011, 02:35
Успокой се.Недей да го мислиш толкова,защото така ще ти е кофти.
Колкото до него,не те заслужава.Щом не е споменал първоначално,че има приятелка и си позволява да я лъже така,а теб да те разиграва както си иска,не те заслужава.Той самият не знае какво иска, така че нищо не очаквай от такъв човек.Предполагам просто е търсил някакво разнообразие с теб.

Sladyranna
06-01-2011, 04:09
Забрави го. Щом от една година има приятелка и те е лъгал така, дори да избере теб пред нея после ще направи същото и с теб.
На такива хора не може да се разчита. Е, поне сам е осъзнал грешката си и е приключил нещата пръв.

Помни, че ако имаш главоболия поради някой, с който още дори нямате нещо специялно, то тогава няма да излезе нищо хубаво.

Радвай се че не е от твоя град и ще го забравиш по-бързо. Дори ти предлагам да приключиш всякакъв контакт с него.
Аз съм имала връзка от разстояние и щом приключихме да се търсим забравих изобщо че съществува,... въпреки че след 1г. като се видяхме сърцето ми спря и пак се събрахме :|

tigity
06-01-2011, 08:06
тъпанар.... да го пребием :x :x :x :o :o :o :o

dimitar_ak
06-01-2011, 08:47
Ама между вас нищо не се е случило. Защо драматизирате?

badsector
06-01-2011, 08:53
Една година има връзка, сигурно вече е започнало да му омръзва. В теб е видял нещо ново и различно и естествено го е привлякло. Знаел е, че няма как да се получат нещата между вас, но все пак се е надявал да те зариби, за да може когато се видите през лятото, да си прекарате незабравимо романтично (разбирай да се счупите от секс). Накратко казано - опитва се да те използва физически. От там нататък ти си решаваш какви ще са ти чувствата към него и как и дали, ще се пазиш от такива(90% от общите) в бъдеще.

AnzaRe
06-01-2011, 09:29
Стига сте се превземали,че няма да забравите другия банално става ;]

vampireee
06-01-2011, 11:06
тъпанар.... да го пребием :x :x :x :o :o :o :o

съгласна съм :D

може нищо да не се е случило, но аз имам чувства към този човек ..

onestar
06-01-2011, 11:21
Не му вдигай телефона ако ти звъни. Недей и ти да му се обаждаш. Изтрий снимките му. Вечер си лягай сравнително раничко преди да те е налегнала меланхолията, защото тогава се вършат най-много глупости. ^^ През останалото време излизай и се забавлявай с приятелки.

Не сте от един град, така че няма да ти се налага да се разминаваш с него, а това ти е в голям плюс.
Общо взето ще се справиш бързо и лесно, само не се филмирай. :)

vampireee
06-01-2011, 11:32
благодаря на всички за съветите {}
аз гледам да се разсейвам и да се занимавам с нещо, защото ако нямам какво да правя се замислям и тогава става гадно..

bloodyF
06-01-2011, 14:52
пусни си филмче, някакво весело, не тип 'титаник'
че мен лично много ме сдухват такива песни/филми
знам, че ти се иска да си пуснеш бавна тъжна песен и да ревеш, ама за твое добро е, поплачи си малко, и после гледай някоя комедия.. :)
(да не ми кажеш, че наизуст говоря-казвам го от личен опит)

Josefinne
06-01-2011, 15:28
Ами, гадно, гадно, но наистина по-добре е да не му звъниш и като ти звънне, да не му вдигат. Явно на човека никак не му се ще да си губи приятелката там и ако може да задържи и теб. Но това не е честно спрямо теб. :? Ако аз бях на твое място, щях да му кажа, че го освобождавам от всякакви задължения за вярност и искам същото и от него. Но аз съм си аз. И тъй като в крайна сметка нещата са ескалирали до момента, в който тя е разбрала за вас и той не я зарязал, то тогава следва, да го зарежеш ти. Не му се обаждай и не му отговаряй за твое добро. Ще го преживееш по-бързо. В тези отношения трима са много, а за съжаление, явно от случая - третият си ти.

Luci
06-01-2011, 15:47
Излизай навън с приятели, разнообразявай ежедневието, само не се вглъбявай във фактите и в цялата история, защото друго освен да ти стане гадно няма да постигнеш.С времето ще го забравиш споко :)

AnzaRe
06-01-2011, 16:20
Излизай навън с приятели, разнообразявай ежедневието, само не се вглъбявай във фактите и в цялата история, защото друго освен да ти стане гадно няма да постигнеш.С времето ще го забравиш споко :)
В момента аверката ми е пред такава дилема пфф и се чудя какво ще стане.

vampireee
06-02-2011, 03:44
спирам да мисля за него !! той не заслужава..днес имам рожден ден и почвам на ново ... просто няма смисъл да се измъчвам заради него :/

onestar
06-02-2011, 11:07
Честит рожден ден! :)

bloodyF
06-02-2011, 14:31
честит рожден ден! пожелавам ти едно ново начало изпълнено с хубави емоции! и не им се връзвай на мъжките толкова ;) просто са си задници, няма какво да се лъжем..

:-)

vampireee
06-02-2011, 15:04
благодаря ви {}