PDA

View Full Version : Хининова вода



asd25
06-01-2011, 05:32
ЗДРАВЕЙТЕ! Купих си хининова вода от аптеката но не знам по колко пъти да го използвам? пише след къпане,но след всяко? или еди си колко пъти на седмица? др.ми въпрос е понеже ползвам и серум и хининова вода за косата си...кое да слагам първо..хининовата вода или серума ?

xxxmyheroinexxx
06-01-2011, 05:51
През ден я използвай. Като имаш впредвид, че хининовата вода трябва да изсъхне заедно с косата ти и не трябва да се сушиш със сешоара. :)

kitti123
06-01-2011, 05:55
През ден я използвай. Като имаш впредвид, че хининовата вода трябва да изсъхне заедно с косата ти и не трябва да се сушиш със сешоара. :)
e що да не я суши ? В смисъл аз като я ползвах си сушех косата.

xxxmyheroinexxx
06-01-2011, 06:03
Защото хинина трябва да попие в корените на косата ти и ако се исушиш, ефекта се свежда до нулев.

asd25
06-01-2011, 06:08
МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕ А АЗ 2 ПЪТИ СИ Я СУШИХ :ХХ мерси за отговора за да не повтарям тази грешка :// :-)

galet0
06-01-2011, 13:12
сушех

ееее нее :D :D :D :D :D


иначе: и аз отдавна се каня,има ли ефект?

pressiana
06-01-2011, 13:42
Къде го пише това, че не трябва да се суши косата? :-o
Иначе може и всеки ден да слагаш. Аз правя така - 1 месец слагам всеки ден /или почти всеки/ и после 2-3 седмици не ползвам, за да не ми свиква косата с водата и да спре да действа..

DiidolinaA
06-01-2011, 13:54
А ззадължително ли е да си миеш косата всеки път преди употреба... Може ли косата да ни е суха и пак да използваме водата? :)

pressiana
06-01-2011, 16:10
Да, косата може да е суха.
В един форум четох, че една жена казва, че всеки ден си е слагала /и на суха коса/ и косата ѝ е пораснала супер бързо.

DiidolinaA
06-01-2011, 16:29
А супер!! А с колко см г/д израсва за 1 месец

3oPuTy
06-01-2011, 18:38
Къде го пише това, че не трябва да се суши косата? :-o
Иначе може и всеки ден да слагаш. Аз правя така - 1 месец слагам всеки ден /или почти всеки/ и после 2-3 седмици не ползвам, за да не ми свиква косата с водата и да спре да действа..
Никъде не го пише,защото е логично и се предполага,че всеки човек знае как точно действа сешоара ... Все пак хининовата вода трябва да попие в скалпа,а сешоара изпарява водата ...

suNnykaty96
06-01-2011, 19:49
Ами аз я ползвах един месец преди някъде около 30 минути преди къпане ( на суха коса ), защото ме беше страх да не ми се омазни косата.. както и да е, ползвах я целия април, в комбинация с хининов шампоан, май месец направих пауза, за да не свикне косата ми с нея и да си изгуби ефекта, и сега юни пак почвам. Ами ефект според мен има, не знам колко точно сантиметра, но поне аз виждам, че косата ми е пораснала доста, за отрицателно време. Пробвай, няма какво да губиш (:

s3nsual
06-01-2011, 20:53
Аз я използвам през ден , за да не ми се омазнява косата . Според мен има някакъв ефект :)
За по-добри резултати използвай и хининов шампоан .

xxKiFlAx
06-01-2011, 21:54
Може на влажна и суха коса. Преди две години косата ми порасна от нея мн но се мажех поне два пъти в ден

FuckingFreak
06-02-2011, 13:15
сушех

ееее нее :D :D :D :D :D


Случайно да си била в часовете по Български език, когато сте взимали миналото несвършено глаголно време.. ?

Ъм иначе да, не трябва косата сама да изсъхне. И при положение че пръскаш само корените няма да отнеме повече от 30 мин да изсъхне напълно.

galet0
06-02-2011, 13:20
сушех

ееее нее :D :D :D :D :D


Случайно да си била в часовете по Български език, когато сте взимали миналото несвършено глаголно време.. ?
.

да.точно затова знам,че се пише суших а не сушех
още повече че в този случай не е правилно да се използва минало несвършено глаголно време ама това е друг въпрос

както и да е