PDA

View Full Version : Не знам какво да правя. ;[



cveteto96
06-01-2011, 06:38
Здравейте !
Темата ми може да ви се струва тъпа и безсмислена,но за пръв път през живота си не знам какво да правя и как да постъпя.. На 15 години съм,ако има някакво значение.

Всичко започна преди две седмици. На 12.05.2011 година.
Свършиха ни часовете,а те имаха час до нашата стая. Става въпрос за момчето,което харесвам.

Излизам си с едни съученички,а зад нас бяха той и една негова съученичка. Забелязах,че ме показва,поглежда и говори за мен на неговата съученичка. (тъй като вървях обърната назад,ако ме разбирате). На стъпалата той ме бутна,обърнах се,изгледа ме в продължение на няколко секунди и веднага каза,че е било съученичката й. (Което съм сигурна,че не беше така). Не обърнах внимание.. Но чух следния диалог: "Ти като я харесваш аз какво да правя" и "Аз ще й кажа,че я харесваш". След което момичето докато излезем от входа повтаряше ,че той ме харесва..

Зарадвах се супер много,тъй като той е първото момче,към което изпитвах силни чувства.

Вчера,отново се случи същото. Само,че бяха пред входа на училището отново с въпросната негова съученичка.. Момичето пак ми каза,че той ме харесва. (тъй като преди това той ме показа отново на нея). Издразних се от това,че не го казва той и казах: "Той сам не може ли да каже това ?". Тъй като вече си бях помислила,че нещо се "бъзикат с мене"
Но след около 10 - 15 секунди го чувам само как се провиква пред цялото даскало: "Момиче ,харесвам те".

И сега не знам как да постъпя. Искам го,но ..... ние се знаем само по физиономии.. След първата случка постоянно се гледаме,но нищо повече.

П.С - Съжалявам,че стана дълго,но просто исках да кажа абсолютно всичко.. Не ме нападайте,че темата ми е тъпа,но .... за мен не е ..
Моля за съвет.. Какво да направя,как да постъпя ?

Sh@d0w
06-01-2011, 06:52
Но след около 10 - 15 секунди го чувам само как се провиква пред цялото даскало: "Момиче ,харесвам те".


От кое село сте? :lol:

Като виждаш,че е срамежлив и няма да направи нищо по въпроса отиди и го заговори,поне името ти да научи...

kitti123
06-01-2011, 07:13
"..поне името ти да научи..."
даам.. харесва те пък се обръща към теб с "момиче"
:razz: :lol:

cveteto96
06-01-2011, 07:14
От кое село сте? :lol:
Като виждаш,че е срамежлив и няма да направи нищо по въпроса отиди и го заговори,поне името ти да научи...
Хах,не сме от някакво си село..
От Русе сме.
П.С - Пропуснах да кажа,че е на 17 години.
П.С 2 - Мислила съм го това.. Но не знам как "ще го приеме".. Пък и странното е,че това се случва само ,когато е с въпросното момиче .. Не знам..


"..поне името ти да научи..."
даам.. харесва те пък се обръща към теб с "момиче"
:razz: :lol:
Знам,че е тъпо,но пък и от една страна ме е страх/срам,защото наистина не знам защо се държи така.. Пък,оф не знам.. Най-добре ще е да го поздравя ,може би.. ?

Hilary_
06-01-2011, 07:16
оооо колко сладкооо .. :oops: :oops:

иначе .. следващия път като го засечеш по коридорите подметни му нещо, заговори го .. достатъчно вече се е престрашил .. твой ред е! 8-)
Аз бих го попитала "няма ли най - после да излезнеш с мен", но съм прекалено директна, а малко хора го правят това .. :lol:

MusicAddicted
06-01-2011, 07:20
Но след около 10 - 15 секунди го чувам само как се провиква пред цялото даскало: "Момиче ,харесвам те".


От кое село сте? :lol:

Като виждаш,че е срамежлив и няма да направи нищо по въпроса отиди и го заговори,поне името ти да научи...
А, те в Русе така си говорят :lol:
Ми заговори го, да, но не знам що, останах с впечатлнието, че е простак :(

Hilary_
06-01-2011, 07:25
Ми заговори го, да, но не знам що, останах с впечатлнието, че е простак :(

омг .. луди ли сте уе? :lol:
Само на мен ли ми се струва, че е сладко? :lol:

AnzaRe
06-01-2011, 09:31
По-добра идея ще е да си говорите от краищата на коридора :lol:

badsector
06-01-2011, 09:44
...Само на мен ли ми се струва, че е сладко? :lol:
Абе сладко е, ама на мен повече ми е чудна тази логика :

...Искам го,но ..... ние се знаем само по физиономии...
Ами ако се окаже някой сериен убиец, изнасилвач и трафикант на хора? Много лесно се привързвате жените само от външния вид, което е огромна дупка в сигурността. Често оставате разочаровани и наранени. Ако толкова искаш да се пробваш с него, се заеми ти да предприемеш следващата стъпка, явно е девствен и дори и на 17 пак е яко срамежлив.

Hilary_
06-01-2011, 10:16
...Само на мен ли ми се струва, че е сладко? :lol:
Абе сладко е, ама на мен повече ми е чудна тази логика :

...Искам го,но ..... ние се знаем само по физиономии...
Ами ако се окаже някой сериен убиец, изнасилвач и трафикант на хора? Много лесно се привързвате жените само от външния вид, което е огромна дупка в сигурността. Често оставате разочаровани и наранени. Ако толкова искаш да се пробваш с него, се заеми ти да предприемеш следващата стъпка, явно е девствен и дори и на 17 пак е яко срамежлив.
а ква е тая логика момчето хем да е изнасилвач, хем девственик? :lol:
Не се връзва .. ;д

иначе аз за това вече не залагам толкова на външността колкото на характера!! ^^

badsector
06-01-2011, 11:00
...а ква е тая логика момчето хем да е изнасилвач, хем девственик?...
Някъде да съм писал, че е двете едновременно? Просто казвам ,че трябв ада се пази и да премисля преди да вземе решение на кой да се пусне.

...иначе аз за това вече не залагам толкова на външността колкото на характера!! ^^
Вече... Явно с възрастта и с грешките все пак ви идва акълът в главата :)

cveteto96
06-01-2011, 17:19
badsector
Може би не се изразих правилно. Да ,знаем се само по физиономии. Т.е. той не ми знае името ,но аз знам неговото. А и като цяло знам какъв човек е.

badsector
06-01-2011, 20:21
...А и като цяло знам какъв човек е.
От къде? Имай предвид все пак, че си на 15 и преценката ти за хората може да не е толкова добра, още повече, когато играят чувства. Но нищо не пречи да опиташ с него. Още си малка, така че със сигурност няма да ти е последният. Ще има да те нараняват, да преживяваш кофти моменти, стандартните неща, няма страшно. Само не избързвай със секса.

cveteto96
06-02-2011, 06:14
Може би си прав/а.
"Никой не е перфектен,докато не се влюбиш в него"
Благодаря ти за съвета. :)

Cybershot
06-02-2011, 06:27
Покрай баловете се убедих, че русенец е аналог на селянин...

djeini
06-02-2011, 06:43
От кое село са :shock: ,що за въпрос :D брат... И в София е фрашкано от селяни, и кво поне момичето пише грамотно ,че нейното поколение е страшна работа :D .И по дяволите к'во ще рече пробив в сигурността :shock: :lol: :lol: :lol: ... ужас, както и да е ...
Просто го заговори ,действай -мъжете в днешно време повечето са пасивни в социалните си отношения.Пък и нищо не губиш в случея , всичко в живота е риск по начало , така че смело напред и да кажеш к'во е станало ;)

cveteto96
06-02-2011, 07:51
Покрай баловете се убедих, че русенец е аналог на селянин...Ако нямаш какво да кажеш - просто си замълчи. Не ти се получава да се правиш на остроумен. :wink:

badsector
06-02-2011, 11:43
Покрай баловете се убедих, че русенец е аналог на селянин...
И аз покрай баловете се убедих, че Софиянец е аналог на див селянин. Особено като видях бруталната цигания навръх 24-ти май пред Александър Невски...