PDA

View Full Version : Не мога да повярвам какво направих



SadFuture
06-01-2011, 09:37
Всичко започна преди година. Харесвах едно момиче, но тогава тя се хвана с един мой фр.След това те скъсаха и след седмица, две станахме гаджета, но за съжаление това не продължи дълго(2-3 седмици). Та минаха няколко месеца и почнахме пак да си пишем. Няколко пъти я бях питал да излезем, но или не отговаряше, или казваше "може", а после започваше с някакви фалшиви претенции, а аз знам, че не е толкова претенциозна. В неделя беше депресирана и не казваше какво и има. Вчера ми каза, че е скъсала с гаджето си, за което не бях и чувал. Тя каза, че не искала да свърши така и аз, не знам и аз защо го направих, но и казах да му звънне и да излезат пак и да се сдобрят. Тя реши да му звънне днес, но като я питах не беше му звъннала и каза, че може и да не му звъни. Ако някой може да ми каже съвет да сме заедно пак, ще съм му много благодарен и аз не мога да престана да мисля за нея всеки ден откакто скъсахме. Все още я харесвам и както винаги някой ще пита на колко съм, така че отговора е 15.

AnzaRe
06-01-2011, 09:42
Брат,ако тръгнете нищо няма да е както преди : ) в този случай вие събирате късове от това,което сте вие,но няма да се съберете напълно.
Няма смисъл брат единственото нещо,което ще ти каже е,че е объркана!Можем да се хванем на бас,че това ще каже !

MojoJojo88
06-01-2011, 09:52
Абе не че нещо, но щом всеки път те реже за излизания, може би тя НЕ ИСКА да сте заедно...замисли ли се над тази част?

badsector
06-01-2011, 10:03
Ае принципно, ако й оставиш малко време, в което обаче да продължавате да се виждате понякога, може и след време да те огрее. Може да се превърнеш и в нейн добър приятел и да не иска нищо сексуално от теб, а ти да продължаваш да искаш и така ще ти е кофти. А тъй като си на 15, най-добре я пиши causa perduta и действай напред.

againstyou
06-01-2011, 14:13
Брат,ако тръгнете нищо няма да е както преди : ) в този случай вие събирате късове от това,което сте вие,но няма да се съберете напълно.
Няма смисъл брат единственото нещо,което ще ти каже е,че е объркана!Можем да се хванем на бас,че това ще каже !
Няма по-точен коментар,брат.

Geniicheto
06-01-2011, 14:30
Щом не иска да звъни на бившия й може би има шанс за вас. Не се отказвай. Щом я обичаш бори се за нея. Момичетата обичат да знаят, че някой си мисли за тях. Кажи и го. Признай и чувствата си. Може би те е режела, защото е била с друг и се е опитвала да те забрави? Може би наистина и тя те харесва, но я е страх да не те загуби отново? Не я познавам и не мога да ти кажа точно какво си мисли. Но помисли върху всички коментари по темата и накрая действай. Ако ти откаже я питай защо и нека не те лъже. Поне да знаеш дали наистина те харесва или не. И помни: Не се свършва света заради едно момиче. Аз съм момиче, но това наистина е така. Както не се свършва света и за едно момче. Действай смело и бъди директен, това е моят съвет. :) Успех :)