PDA

View Full Version : Какво му става ?



Whathurtsthemost
06-01-2011, 11:46
С бившия ми приятел скъсахме преди един месец. Бяхме заедно година и три месеца. Аз през този месец се опитвах да го забравя и да го изтрия от живота си, но не можах прекалено много го обичам. Онзи ден той отново започна да ми звани говорихме си и той започна да ми обяснява колко много му липсвам и колко много ме обича, но не можело да сме заедно. Снощи в 1:30 ми се обади и ми каза, че той не можел да бъде само с една жена, никога не е обичал и няма да обича.По-гласа му разбрах, че е пил. Защо постъпва така ? Не единия ден ми казва колко много ме обича, а на другия, че никога не е. :(

BlindedAngel
06-01-2011, 11:56
Не знае какво иска и ти говори тези неща за да може да си му нещо като резерва, или когато му се до*ебе да има на кого да звънне 8)

gabsit000
06-01-2011, 12:04
..явно е намерил нова тръпка или просто алкохола не му влияе добре ..

badsector
06-01-2011, 12:29
...да си му нещо като резерва, или когато му се до*е** да има на кого да звънне 8)
Иначе казано "Какво му става?", просто му става :D

AnzaRe
06-01-2011, 12:34
Whathurtsthemost - според мен твоят бивш е изчерпал количествата с момичетата и гледа как да се възползва от твоята слабост в момента : ) не го познавам и няма как да кажа с точност дали е така :)

Whathurtsthemost
06-01-2011, 18:09
AnzaRe и аз мисля, че е така, преди малко ми се обади и започна да се извинява за това, което бил казал, оправдаваше се с това, че бил пиян. Колкото и да се оправдава няма отново да има нещо между нас.

NambyPamby
06-01-2011, 18:26
Ако си държеше на мнението по-горе, нямаше да пускаш тема и въобще да си губиш времето да изпадаш в разни терзания за човек, който вече не (би трябвало) да присъства в живота ти.

Ти си решаваш как ще постъпиш, дали ще му дадеш още един шанс, или не, но преди това е хубаво да си помислиш дали би се чувствала добре, ако продължиш да общуваш с толкова непостоянен човек.

TRI4KO
06-01-2011, 19:51
...да си му нещо като резерва, или когато му се до*е** да има на кого да звънне 8)
Иначе казано "Какво му става?", просто му става :D

Еми.. :lol:

finowa
06-06-2011, 19:26
Искам да попитам кой с кого скъса..защо се разделихте ???
има две възможности или неиска да сте заедно защото го е страх да не го нараниш , или се възползва от теб защото знае ,че си оязвима и като е бил пиян е изразил истинското си мнение :) :)

pentxayc
06-06-2011, 22:39
психо игрички?

филмииии .

chronic
06-06-2011, 22:46
Пусни го да си праска други и после да се прибира при тебе да му миеш оная ралта.. :lol:

Josefinne
06-07-2011, 09:07
Абе, явно си те обича, но аз лично не бих била с такъв мъж/момче, който не може да си държи оная работа в гащите много дълго. Поне не и сериозно.

SmilezZz
06-07-2011, 13:38
"Пияни устни - изричат трезвени желания"..
Както и да е.. Просто според мен най-добрия вариант ще е да продължиш без него. .Знам,че ти е трудно,но трябва да го преодолееш..