PDA

View Full Version : Болка в таза-момче



BaiGanyo
06-01-2011, 12:31
Днес по време на самозадоволяване, преди еякулацията ме заболя таза отляво, в началото остра болка, но отшумя за 15-тина минути. Сега като погледна е излязла прозрачна течност като желе. Досега не съм имал такива проблеми.
П.С.Гадно ми е че го пиша тука, ама може да е нещо сериозно и незнам какво да правя.
П.С. На 14г. съм

badsector
06-01-2011, 12:43
Колко често се самозадоволяваш? Отиди на лекар.

BaiGanyo
06-01-2011, 12:47
ми понякога всеки ден, понякога 1 на седмица...няма график. как се казва лекаря?

Red_Hair
06-01-2011, 12:59
за болка в таза веднага ми идват около 20 причини.нещото което е излязло от пенисът ти е прекум или на чист българо-медицински пре-еякулата(pre-ejaculate или pre-cum).то служи като лубрикант и естествена защита за сперматозоидите,в него няма нищо неестествено не се шашкай.за болката вече може да е предизвикана от спазми или фасцикулации на коремните мускули или от перитунеума.има известна възможност болката да идва от простатата но,все пак ти си на 14 а не на 54.предполагам,че не е нищо особено,можеш спокойно да си играеш с "катеричката",а даже вече си и на 14 и трябва да започнеш и да и търсиш "хралупа",ако ме разбираш :)

BaiGanyo
06-01-2011, 13:39
аз за болката се бях притеснил. ми дано всичко да е наред както казваш. а иначе за хралупата-не е ли рано? :-D

Red_Hair
06-01-2011, 14:09
НЕ,разбира се!Вече е време!По малко,по малко и ще влезеш в ритъм!Само слагай "наморник" на пишката да не захапе,че лошо.Както вика дядо:
-Хайлгъзник,на 14 години животи ша дава! :D:D peace dude :)