PDA

View Full Version : МОЛЯ помогнете ми той сам се погубва !!!!!



qkakukla2
06-01-2011, 18:25
Така нека да започна.
С моят любом човек сме гаджета от 2 седмици и съм сигурна че той много ме обича а аз съм сигурна че той е любовта на живота ми (още като го видях го харесах). Проблемат е че от 4-5 дни той се дрогира и налита на 1-вата която види (аз много ревнувам защото го обичам с цялото си сърце той също ме обича). Проблемат не е че налита на всяка жена ами че се дрогирва и че тръгва по лош път и съм сигурна че вече е престрастен. Много ми е жално да го гледам такъв. Той е толкова красив и умен а така дасе погубва. Постоянно пие. Незнам какво стана, но преди не беше такъв. Всеки ден го моля да престане, а той ми се хили в лицето :cry: :cry: Моля ви за добър съвет.

MusicAddicted
06-01-2011, 18:35
Зарежи го за една седмица и ще разбереш

eclipse3
06-01-2011, 18:36
Без да ти налагам мнението си защото връзката си е твоя , от ходене 2 седмици не може да се каже че те обича или ти пък него! Разбирам че може да имаш мнооого силно привличане към него но едва ли е обич.. лично съм го опитала. А по въпроса за съсипването на живота му,проблема с пиенето и за налитането на всяка..помисли дали му пука за теб защото след като ти го молиш да спре(а твърдиш че те обича) той ти се хили..

LoveMnmL
06-01-2011, 18:37
Много се обичате ? Та вие тъкмо сте тръгнали...

antifashionshit
06-01-2011, 19:10
ако не престане с дрогата - мисля, че трябва да говориш с родителите му..

qkakukla2
06-01-2011, 19:12
Много се обичате ? Та вие тъкмо сте тръгнали... Ние от 1 година се зарибявахме :P :P

Yancheto
06-01-2011, 19:13
Разбери каква е причината за това негово поведение, защо е почнал да пие и да се дрогира. Сигурно има някакви лични проблеми, помогни му да ги реши, та да спре да се съсипва.

yeeee
06-01-2011, 19:15
Много се обичате ? Та вие тъкмо сте тръгнали... Ние от 1 година се зарибявахме :P :P :lol: :lol:

didiito0
06-01-2011, 19:17
наистина .. поспри малко да се занимаваш с него.. и виж дали ще му запука за теб.. и това какви съвети му даваш да спре с дрогата.. :)

xpuct0wa
06-01-2011, 19:34
Много се обичате ? Та вие тъкмо сте тръгнали... Ние от 1 година се зарибявахме :P :P :lol: :lol:
+1
------------------

За две седмици и стана "любовта на живота ти" :D По-добре го остави на време да не завлече и тебе по " лошия път " ;]]
_____________
А и щом налита ....... сама си прецени колко струваш за него .. :?

badsector
06-01-2011, 20:06
С какво друса?

Josefinne
06-01-2011, 20:08
Добре, сега не разбрах пие ли или се дрогира?

RoCkSpOt
06-01-2011, 21:01
Темата е шега нали ? Просто ума ми не го побира да си толкова тупа и с такова детско мислене
:o :-o

Auriss
06-01-2011, 21:05
Добре, сега не разбрах пие ли или се дрогира?

Е как не разбра - боцка етанол венозно - я Търговище ,я ЕмДжей 8-)

Иначе темата дано действително да е ебавка.

s0b1esk1
06-01-2011, 21:26
дрогирва? .. ако смяташ че тревата или долнопробното амфетаминче са наркотици.. тръгва по лош път..? той никога не е "тръгвал"

SuperBadSuperFresh
06-01-2011, 21:45
дрогирва? .. ако смяташ че тревата или долнопробното амфетаминче са наркотици.. тръгва по лош път..? той никога не е "тръгвал"

Всъщност са си наркотици.И никотина също,ама дай да не навлизаме в подробности.

П.П.ДрогирВайте се заедно,тъкмо ще си вървите по един път

onestar
06-01-2011, 23:22
С моят любом човек сме гаджета от 2 седмици и аз съм сигурна че той е любовта на живота ми

:lol: Любовта на живота ти е наркоман и женкар? Яко.


Вкарай го в комуна.

xBadxApple
06-01-2011, 23:33
Трол - 8/10

SuNsEt
06-02-2011, 04:49
На колко сте години?Той пълнолетен ли е?

Иначе...какво означава зарибявахме се 1 година?Не можеш да кажеш,че сте се сваляли цяла година и тн ,а ходите от 2 седмици официално и го обичаш повече от не знам си какво.
Трябва да различаваш увлечението от любовта.
И с какво се дрогира?Щото ако пуши трева/само/ е ...не казвам,че е супер нормално,но ако е от време на време едва ли има за какво да се притесняваш.


аз съм сигурна че той е любовта на живота ми :arrow:

аз много ревнувам защото го обичам с цялото си сърце той също ме обича и великото заключение:

Проблемат не е че налита на всяка жена

Това как ще го обясниш? where is the love...where is the love... :-({|= [/i]

s3nsual
06-02-2011, 05:09
. Проблемат не е че налита на всяка жена .

Това не е никаъв проблем :shock:

Надявам се тамата да е ебавка :o

6amanago6ko
06-02-2011, 05:11
кукло, сигурна ли се не е почнал да друса, щот се тръгнали :D

dimitar_ak
06-02-2011, 06:01
дрогирва? .. ако смяташ че тревата или долнопробното амфетаминче са наркотици.. тръгва по лош път..? той никога не е "тръгвал"

Тревата и амфетамина са си наркотици каквото и да си мислите.

w0sh
06-02-2011, 08:24
Ако не е на дарц не е наркоман!

qkakukla2
06-02-2011, 08:28
Темата е шега нали ? Просто ума ми не го побира да си толкова тупа и с такова детско мислене
:o :-o Темата не е шега и немога да се шегувам за толкова сериозно нещо. Аз просто попитах как мога да го карам да спе да пие и да се дрогирва. НИКОГА не бих си измислила нещо подобно. :-x

qkakukla2
06-02-2011, 08:31
Добре, сега не разбрах пие ли или се дрогира?
Ами имаше един ден в който беше пиян и после се дрогирваше

qkakukla2
06-02-2011, 08:44
. Проблемат не е че налита на всяка жена .

Това не е никаъв проблем :shock:

Надявам се тамата да е ебавка :o
Не темата не е ебавка. Разбира се че е проблем но явно си ме разбрала погрешно. Предпочитам да го накарам да спре с дрогата и да го зарежа, а не да го отставя и той сам да се оправя.

SisiStrange
06-02-2011, 09:17
Бягай. Всяко пристрастяване е гадост и половина. Ти не можеш да му помогнеш. Можеш да му дуднеш, да му обясняваш, да му се караш и да го заплашваш с раздяла, но докато САМ не реши, че иска да се спре - няма да стане. Може би дори, ако го скъсаш, ще се осъзнае (макар че ме съмнява).

badsector
06-02-2011, 11:57
...как мога да го карам да спе да пие и да се дрогирва...
Ако искаш адекватен съвет, отговори на въпроса ми.

mnmldude
06-03-2011, 00:21
...как мога да го карам да спе да пие и да се дрогирва...

Разбери първо с какво се друса ! Но щом налита на жени,предполагам,че са амфети/екстази.Ако са амфети това...много трудно ще ги откаже.Ако не знаеш какво е просто му погледни очите.
Ако зениците са разширени са амфети/кока(малко вероятно) и др. но тва предимно.
ако са много стеснени(почти не се виждат) е хероин
Ако настроението му е накаво по-странно,смисъл купонясва му се ,забавлява се,танцува,слуша му се музика са екстази.

Ако е на амфетамин,шансовете доста намаляват,особено щом вече 4-5 дена всеки ден смърка.Това той трябва да си го реши.Ти тук трудно би могла да му помогнеш.

//малко офф
@s0b1esk1 - "долнопробното амфетаминче" ?!?!? Ти знаеш ли,че амфетамина е един от най-опасните наркотици. Знаеш ли,че предизвиква зависимост по-голяма от хероина(смис. Ако се подкараш на амфети всеки ден ще искаш повече и повече,а при хероина не е точно така,защото примерно неска си зимаш 1гр. амфети,но утре ше си земеш(ЩЕ ИСКАШ) 2гра,след това няма само по един път на ден ше стават и повече и повече,а при хероина т'ва не можеш да си го позволиш,'щото в най-кратък срок ще си удариш свръх доза )

Shiz0
06-03-2011, 08:26
намери хора да го ступат малко, да се осъзнае, детенцето нещастно..

BgHtH
06-03-2011, 08:52
дрогирва? .. ако смяташ че тревата или долнопробното амфетаминче са наркотици.. тръгва по лош път..? той никога не е "тръгвал"

Тревата и амфетамина са си наркотици каквото и да си мислите.
Както и кафето и цигарите.

badsector
06-03-2011, 09:00
...Знаеш ли,че предизвиква зависимост по-голяма от хероина(смис. Ако се подкараш на амфети всеки ден ще искаш повече и повече,а при хероина не е точно така,защото примерно неска си зимаш 1гр. амфети,но утре ше си земеш(ЩЕ ИСКАШ) 2гра,след това няма само по един път на ден ше стават и повече и повече,а при хероина т'ва не можеш да си го позволиш,'щото в най-кратък срок ще си удариш свръх доза )
Объркани са ти нещата. И при амфети и при хероин има периодично повишаване на дозата. Да, при амфетите става по-бързо, но абстинентния синдром при тях е 2-3 седмици и при добра воля, можеш да ги откажеш. Нещо, което при хероина е почти невъзможно. Общо взето при хероина обикновено се закачаш дори и от първия път венозно, докато амфетите се приемат основно през носа и дори да шмъркаш често, пак няма гаранция, че ще се закачиш. Колкото до това, че в кратко време си удряш свръхдоза хероин, ами няма такова нещо. Знам за хора, които по над 10 години се боцкат и още са живи. Принципно, ако не си набиеш свръхдоза, трудно можеш да умреш от хероин. За сметка на това е абсолютно нормално да умреш при някоя метадонова програма, а от там откачането е още по-трудно, отколкото при хероин. Затова никой няма сметка наркоманите да се лекуват, защото като ги закачат веднъж на метадона, вариантите са два - стават им донори до живот, или умират.

bebeemalko
06-03-2011, 10:53
зарежи го за малко и му кажи че ако му пука за теб ще престане ако не ще го преживееш повярвай ми

Badhabit
06-03-2011, 12:59
аз ти предлагам да го оставиш избора е личен знаеш ли че ми напомняш на мен моя случай беше подобен сега все още се виждаме от време на време но много рядко за малко и така :) за теб това е по-добрия вариант незнаеш какво ще ти направи когато не ена себе си ;)за твойта сигорност пази се :)