PDA

View Full Version : САМО ЗА ВАРНА ЕЛЕКТРОННА ЦИГАРА!!!



lolipop1
06-01-2011, 19:30
Да кажем първо добър ден на всички съфорумници! Предлагам ви един изключителен, вече познат, метод за отказване на тютюнопушенето. Лично аз мога да споделя моя опит с вас, тъй като от 4 години бях пушачка и бях пробвала наистина какво ли не от антиникотинови лентички до хапчета и какви ли не средства. Истината всъщност през цялото време е била на една крачка от мен, а именно в електронната цигара. Тя е в пъти по безвредна от обикновенната цигара като специално моите които предлагам са с внос от чужбина. Искренно ги препоръчвам на всички вас които имате воля и желание да откажете цигарите, а за тези които не желаят електронната цигара е добър и компактен вариант за вас, тъй като става да се пуши навсякъде- в заведенията за непушачи, не изисква огънче и е изцяло на батерии които издържат от 3 дни при по постоянно използване до една седмица след което към цигарата аз ще ви дам допълнителен кабел, който се свързва към контакта и за 1 час вашата цигара е отново заредена .. приемете го като БЕЗКРАЙНА цигара за вас :) Офертата е само за град Варна. Хайде варненци за повече информация оставете вашите координати на лично съобщение !

lolipop1
06-01-2011, 19:33
Забравих да спомена че на каквато изгодна цена предлагам продукта аз едва ли другаде ще намерите затова побързайте до изчерпване на количествата е!