PDA

View Full Version : Световъртеж - как се преодолява?



tosto
06-01-2011, 19:47
Когато съм пиян ми се доспива и си лягам. В момента в който си затворя очите почва да ми се вие много свят и почва много да ми се повръща. Ако си отворя очите, всичко е нормално. Бяха ми казали, че този световъртеж се избягва като се легнeло по гръб с единия крак висящ от леглото и едната ръка на челото - е пробвах го не дава кой знае какъв ефект. Таа въпроса ми е има ли начин да се избегне, защото си е живо наказание и няма шанс да заспя! (верно заслужено, ама се пак) :?

fcukz
06-01-2011, 20:04
Аз като се напия когато се прибера изпивам 1-2 литра кола (или каквото и да е безалкохолно) и когато поизтрезнея си лягам, защото съм по същия начин като теб ;д

DragonG
06-03-2011, 19:04
Ами според мен е най добре да не се напиваш... :-o

shpekovsalam
06-04-2011, 17:19
Пробвай да изпиеш 1-2 чаши вода или мляко около 15 минути преди да легнеш. :-o Докато пиеш, не забравяй да замезваш с нещо! Може и да пробваш да хапнеш бъркани яйца пак 20-30 минути преди да легнеш. ;)

SorrowEyes
06-04-2011, 21:47
Е, няма начин просто... щом си се напил ще трябва да си понесеш наказанието ...

badsector
06-05-2011, 00:40
Когато пиеш, замезвай и гаси с вода. Сладките напитки още повече усилват ефекта от алкохола. А като ти есс драйфа, най-добре отивай да драйфаш. Поне ще изкараш останалия в стомаха ти алкохол, преди да е навлязъл в кръвта. И най-добре не се напивай повече.