PDA

View Full Version : Е.коли



modelcheee
06-01-2011, 21:24
Здравейте . Давам направо . Значи преди съм гледала от местопрестъплението маями серия в която няколко души починаха от зеленчуци заразени с бактерия Е.коли . Онзи ден по радиото чух за това че в Германия почунали 5-ма човека . А аз много обичам краставици и например днеска ядох таратор и ме е много страх . Мама ми вика че купуват с тате БИО краставици - български и една краставица струва 1,29 лв. , ама все пак мен ме е страх . А да всички ме мислят за луда . Та въпроса ми е дали може и бг краставиците да са заразени и дали това Е.коли се лекува ???

reperw
06-01-2011, 21:31
Не ще умреш сори.... :lol: :lol: :lol:

ПП Не се излагай....няма нищо от което да се страхуваш

modelcheee
06-01-2011, 21:39
Ем страх ме е за6тото хората умират а аз съм още млада :Д

GLaDOS
06-01-2011, 21:53
Яж домати .

Abigoria
06-01-2011, 22:09
Омг. *shootmyself*

modelcheee
06-01-2011, 22:23
какво ми пишете омг и тем подобни . щом го мислите за абсурдно поне кажете защо или отговорете конкретно на въпросите .

Red_Hair
06-02-2011, 07:40
споко моделче,e.coli си живее в тялото и по-точно в червата ти и не си умряла все още,но вероятно ще се разболееш доста тежко,ако по някакви причини изчезне.вярно е ,че сега плъзнаха някакви мутирали щамчета на e.coli,които причиняват инфекция на гастро интерстиналния тракт и за съжаление отделят токсини и протеини непознати за човешкия организъм и от там идват проблеми.а тези които живеят в тебе,евентуално могат да ти причинят диария.но щом краставижите са био,можеш да си спокойна.и да e.coli се лекува.

Cybershot
06-02-2011, 07:48
Споко е яжте краставици. На нас за Чернобил не ни казаха и пак оцеляхме след това. Щом след радиацията сме живи, то от едни краставици ли да пукнем бе?