PDA

View Full Version : Различия



morethanever
06-01-2011, 20:53
Здравейте.
Преди няколко дни брат ми ме запозна с негов приятел, те двамата си падат рокаджии. Та, това момче беше много готино, с дълга черна коса, носеше от онези тениски, но много учтиво момче, много го харесах, но се страхувам, че имаме твърде много различия, аз лично не слушам толкова тяхната музика, не че не ми харесва, но си падам повече по по-леки парчета. Това момче ми завъртя главата и се чудя дали да не поискам да се срещнем. Само се страхувам, че имаме доста различния, които може би ще са проблем.
Бихте ли ме посъветвали нещо?
Благодаря ви!

П.П. Момиче съм! :P

Abigoria
06-01-2011, 21:17
Метълистите не са от друга планета. Нормални хора са, даже по- възпитани и по- не- вулгарни от останалите ( в повечето случаи). Излезте, и ще разбереш.

А тва с "тяхната музика" и как според теб е задължително да я слушаш, за да си с него, е пълна глупост. Метълистите се отвръщават от начина на поведение на хората, слушащи мазно, и от външния им вид. Ако не си тъпа кифла с 20 тона грим, вероятно ще ти излезе късмета :)

saskou
06-01-2011, 21:17
Докато не пробваш, със сигурност няма как да разбереш 8-)

badsector
06-01-2011, 21:25
Рокери...дълга черна коса... дрън дрън та пляс. Толкова ли няма нормални хора покрай теб? Да, в гимназията са вървежни, защото са различни. И аз бях метъл с къдрава коса до кръста и мацките се лепяха, въпреки ,че знаеха какъв тъпанар съм :D Но ако не се осъзнае навреме, на 30 ще е разплут толуп с "бирено" шкембе. Да не говорим, че повечето нямат никаква лична хигиена.

Abigoria
06-01-2011, 21:36
Рокери...дълга черна коса... дрън дрън та пляс. Толкова ли няма нормални хора покрай теб? Да, в гимназията са вървежни, защото са различни. И аз бях метъл с къдрава коса до кръста и мацките се лепяха, въпреки ,че знаеха какъв тъпанар съм :D Но ако не се осъзнае навреме, на 30 ще е разплут толуп с "бирено" шкембе. Да не говорим, че повечето нямат никаква лична хигиена.

Not quite. Не ми се спори по тая тема, щото ще се налага да вмъквам клишета. Най- дългата ми връзка беше с такъв човек, така че поопознах доста хора от неговото обкръжение. Навсякъде си има смръдливи лекета, наливащи се до безпаметност и повръщащи през носа (сега за пиенето съм отчасти съгласна :Д ), но "повечето" са хора с богата култура и множество интереси.
Ако според теб шуши с розова тениска и лак по ноктите е по- приемлив вариант... евала. Защото такива са съвременние 'нормални' мъже (евентуално мъже..). Нормален се намира толкова адски трудно, че не е истина просто..

Ениуей, ако не съм убедителна, съжалявам, като се наспа ще довърша :д

saskou
06-01-2011, 21:42
Рокери...дълга черна коса... дрън дрън та пляс. Толкова ли няма нормални хора покрай теб? Да, в гимназията са вървежни, защото са различни. И аз бях метъл с къдрава коса до кръста и мацките се лепяха, въпреки ,че знаеха какъв тъпанар съм :D Но ако не се осъзнае навреме, на 30 ще е разплут толуп с "бирено" шкембе. Да не говорим, че повечето нямат никаква лична хигиена.

Not quite. Не ми се спори по тая тема, щото ще се налага да вмъквам клишета. Най- дългата ми връзка беше с такъв човек, така че поопознах доста хора от неговото обкръжение. Навсякъде си има смръдливи лекета, наливащи се до безпаметност и повръщащи през носа (сега за пиенето съм отчасти съгласна :Д ), но "повечето" са хора с богата култура и множество интереси.
Ако според теб шуши с розова тениска и лак по ноктите е по- приемлив вариант... евала. Защото такива са съвременние 'нормални' мъже (евентуално мъже..). Нормален се намира толкова адски трудно, че не е истина просто..

Ениуей, ако не съм убедителна, съжалявам, като се наспа ще довърша :д
Подкрепям :P

Ducati
06-02-2011, 08:39
Глупава ли си? Първо, че няма значение каква музика слуша единия. Важно е дали се харесвате и дали има смисъл да излизате. Доколкото виждам го харесваш и няма лошо да се пробваш. А човека над мене е прав, че метълите не са странни хора.

autumn666
06-02-2011, 09:57
И ето пак сички почват с изводите си, че метълите сме тъпи и странни. 8-) Аре осъзнайте се...
По темата: Ся ще ти кажа това което аз знам (понеже компанията ми се състои главно от метъли)... Значи мойте приятели са така... По принцип ги кефят така нар. "метълки", но не им пука много каква музика слуша гаджето им или как се облича, стига да не е една от тея надутите кифли нашлякани с грим дето въртят мазни кючеци по пейките. Такива ги нервят, повярвай ми :D Иначе, ако е нормално момиче, не им пука кво слуша...
Сигурна съм че ще намериш и други общи интереси с него, то не е само до музиката.
Иначе да не слагам под общ знаменател, то си е до човека, всяко момче харесва различни момичета. Ако те харесва няма да те резне заради музиката която слушаш, а ако го направи - значи не те заслужава...Айде успех 8-)

badsector
06-02-2011, 11:22
Да си определяш външния вид според това каква музика слушаш си е чиста пробва загуба на идентичност. Щом спазваш някакви правила и живееш според тях, вече не си ти. Без значение дали е чалга, метъл, хип хоп и т.н., важен е стремежът да се причислиш към някаква група (стадо).

...Защото такива са съвременние 'нормални' мъже ...Ебаси представата за "нормален мъж".

...няма значение каква музика слуша единия...
Зависи. Има огромно значение, особено когато единия приема музиката за основен компонент от живота си. Представи си как правиш секс на Dimmu Borgir, Burzum, или Cradle of Filth, примерно. Гушкате се, галкате се и междувременно няк'ъв с "нежен" гласец ти припява за кръв, черва и прочие. Специално метълите са по-големи комплексари дори и от чалгарите. Сега може да не го осъзнавате и да изглежда куул, но след време започва да излиза реалността наяве.

GuitarGuy
06-02-2011, 11:54
Да си определяш външния вид според това каква музика слушаш си е чиста пробва загуба на идентичност. Щом спазваш някакви правила и живееш според тях, вече не си ти. Без значение дали е чалга, метъл, хип хоп и т.н., важен е стремежът да се причислиш към някаква група (стадо).

...Защото такива са съвременние 'нормални' мъже ...Ебаси представата за "нормален мъж".

...няма значение каква музика слуша единия...
Зависи. Има огромно значение, особено когато единия приема музиката за основен компонент от живота си. Представи си как правиш секс на Dimmu Borgir, Burzum, или Cradle of Filth, примерно. Гушкате се, галкате се и междувременно няк'ъв с "нежен" гласец ти припява за кръв, черва и прочие. Специално метълите са по-големи комплексари дори и от чалгарите. Сега може да не го осъзнавате и да изглежда куул, но след време започва да излиза реалността наяве.

Не ме разбирай погрешно, но си голям хейтър и това ти пречи на разсъдъка. От коментарите ти по тази тема блика ненавист към нас и не можеш да го отречеш. Комплексари сме били, ами добре, всеки може да си мисли каквото си иска, но твоята мисъл определено е заслепена с омраза, която явно са ти насадили отнякъде.

Take care.

А по темата, авторке, пробвай. На дали ще те отреже, а и от написаното от теб съдя, че не си от тези надутите, така че успех!

AnzaRe
06-02-2011, 12:11
скръб ....

Abigoria
06-02-2011, 12:12
...Защото такива са съвременние 'нормални' мъже ...Ебаси представата за "нормален мъж".

Излез по центъра и се огледай и ще разбереш смисъла на израза в кавички :)

sToyAncHo
06-02-2011, 12:24
П.П. Момиче съм! :P

Tва е ясно 8-) Излезте. :) Все пак ще намерите общи интереси ;-)

marin4itu
06-02-2011, 13:01
Вие обърнахте темата на това какви били метълите...

Авторке, пробвай, нищо не губиш..

badsector
06-02-2011, 13:08
...твоята мисъл определено е заслепена с омраза...
Глупости, ако изпитвах омраза, би означавало да не са ми безразлични. На практика ми е през оная работа за тях. Просто гледам да отбягвам такива безсмислени хора, без значение дали са метъли, чалгари и т.н. Имал съм достатъчно вземане даване с тях, за да мога да ги преценя. Разбира се, сигурно и там има изключения, но са единици. Което логично обяснява защо има толкова малко нормални метъл семейства :)

autumn666
06-02-2011, 20:53
Аре стига сте слагали под общ знаменател... Тва че сте попаднали на някви метъли дето са "задръстеняци" и т.н не значи че всички са такива... всеки човек е различен независимо към коя група принадлежи, да кажеш че си против всички от тази група без дори да ни познаваш е меко казано тъпо. :shock:
И от кога тази тема се превърна в това кви са били метълите, чалгарите, рапърите и т.н?

Hilary_
06-03-2011, 06:27
Противоположностите се привличат са казали хората .. :lol:

иначе ако той съди хората по стила музика, който слушат, значи не си заслужава да се занимаваш .. :?

LoVe3e
06-03-2011, 14:04
Виж какво няма смисъл да съдим хората по стил на обличане, музика, религия и т.н !!! Аз нямам определен стил музика слушам обличам се и се държа както си пойскам и кво това означава, че трябва да си намеря човек като мен ли (който са супер голяма рядкост :D ) ако имате общи теми на разговор например проблееми, родители, приятели, училище, учители, филми и т.н не виждам проблем..."трябва да опиташ всичко в този живот" казват хората и аз подкрепям с двете ръце тази фраза :) :)

tonie__
06-03-2011, 14:07
откога музиката е единствената възможна тема за раговор??