PDA

View Full Version : Волейбол



galena97
06-02-2011, 05:14
Хей! Какво мислите за волея??
Аз лично много харесвам спорта..наистина не е лесно..но както при всички спортове с тренировки става все по-добре.. Харесва ми това че е наистина много колективен ...няма маловажни играчи...аз тренирам в ВК ЦСКА ,но не съм в спортното..
Ако тренирате някъде дайте отзив от клубчето ви.. :)

ccdesigns
06-02-2011, 09:56
Aз до 5 клас бях играл 1 или 2 пъти и не знаех въобще как точно се играе, но откакто започнахме да го треанираме там (сега завършвам 6 клас) ми стана любим направо (освен MTB). Доста ми харесва самия спорт.

SkiCatA
06-03-2011, 10:52
Спорта си е идеален, ама малко не си падам по него !! :D :D :D Само плажния волейбол ми харесва много ! :) :) :)

fatrat
06-03-2011, 11:15
Спорта си е идеален, ама малко не си падам по него !! :D :D :D Само плажния волейбол ми харесва много ! :) :) :)
така така и ако са едрогърди мадами!

SkiCatA
06-03-2011, 11:35
Спорта си е идеален, ама малко не си падам по него !! :D :D :D Само плажния волейбол ми харесва много ! :) :) :)
така така и ако са едрогърди мадами! ЕЕее ся без претенциии! :D :D :D :D За мене е по-важно дупето !!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :oops: :oops:

galena97
06-03-2011, 16:23
към спорта моля.. :razz: аа то грозни волейболистки няма така чее .. :D

galet0
06-03-2011, 16:29
Спорта си е идеален, ама малко не си падам по него !! :D :D :D Само плажния волейбол ми харесва много ! :) :) :)
така така и ако са едрогърди мадами! ЕЕее ся без претенциии! :D :D :D :D За мене е по-важно дупето !!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :oops: :oops:

точно заради такива като вас мразя плажния волейбол
адски гадно е както си играеш някой да те зяпа

fatrat
06-03-2011, 17:20
кво ревеш и ти на всяка манджа мерудия?

SkiCatA
06-03-2011, 20:04
Спорта си е идеален, ама малко не си падам по него !! :D :D :D Само плажния волейбол ми харесва много ! :) :) :)
така така и ако са едрогърди мадами! ЕЕее ся без претенциии! :D :D :D :D За мене е по-важно дупето !!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :oops: :oops:

точно заради такива като вас мразя плажния волейбол
адски гадно е както си играеш някой да те зяпа Ем сори тогава, че съм човек и, че не ти отговарям на критериите! :) :) :) :) :)

galet0
06-03-2011, 20:07
само аз ли мисля
че приемате този форум
прекалено на сериозно?
:lol:

DownloadVirus
06-03-2011, 20:11
Еми аз го приемам на сериознo форума,но твоите мнения не приемам на сериозно и то се вижда,че и ти не пишеш сериозно,така,че ..

Иначе както каза Skicata и fatrat ! Само да добавя нещо - без сутиен!

DeHu
06-05-2011, 08:15
Еми аз го приемам на сериознo форума,но твоите мнения не приемам на сериозно и то се вижда,че и ти не пишеш сериозно,така,че ..

Иначе както каза Skicata и fatrat ! Само да добавя нещо - без сутиен!
:D :D А да бе.Това без сутиен е брутално...
Иначе повечето плажни волейболистки са жестоки и ако бях мъж,очите ми щяха да изтекат по тях.Но пък и мъжете не са за изхвърляне :) Общо взето много обичам на плажа да ги оглеждам-и мъже и жени :D

PhoenixDust
06-06-2011, 13:29
Много харесвам този спорт, един от любимите ми е. :grin: :grin: В даскало, в час по физическо само това играехме. :D :D