PDA

View Full Version : Бански, Пловдив



anonymous708973
06-02-2011, 08:29
Трябва ми бански, но не знам в кои магазини да търся. Съвети?

Моля, не ми пишете магазин "Триумф", защото няма да дам 140 лв за бански :)

malka_sladkka
06-02-2011, 08:44
Точно сега не мога да се сетя за името на магазина, намира се в Кършяка...и мисля, че беше на един ъгъл точно на кръстовището бул. България и бул. Руски, ако не се лъжа :-o Миналото лято си купих супер готин бански от там на нормална цена :-)

galet0
06-02-2011, 12:08
Еми мила ти си избираш
Имаш 2 варианта
:arrow: Купуваш си бански от 20 лв,с който караш 2 седмици.След това или избелява или се къса
:arrow: Купуваш си по-качествен бански с който можеш да караш цяло лято без да имаш проблем
Затова ти препоръчвам:

Palmers (за Пловдив не знам,ама в София има магазин.аз лично съм много доволна)
seven seconds
triumph

SlowDownBaby
06-02-2011, 12:18
Боже ,това,което каза беше пълна глупост.Абсолютно всяка година си купувам бански за по 10-15 лева,и карам с тях по 3-4 години (освен ако не го сменя защото ми писва както в случая)... Последния който си купих беше 12 лева и ми е от 2007 година,сега сме 2011.....и супер многи си го харесвам,нямам намерение и да го сменям.
П.С. Извинявай за спама.

FuckingFreak
06-02-2011, 12:20
Еми мила ти си избираш
Имаш 2 варианта
:arrow: Купуваш си бански от 20 лв,с който караш 2 седмици.След това или избелява или се къса
:arrow: Купуваш си по-качествен бански с който можеш да караш цяло лято без да имаш проблем
Затова ти препоръчвам:

Palmers (за Пловдив не знам,ама в София има магазин.аз лично съм много доволна)
seven seconds
triumph

Мацка, имам бански от 2 години който е купен от сергия за 28 лв и не е мръднал. Не всеки има възможност да си купи скъп бански, пък и най-малкото е, че качеството не е гарантирано от цената. Една приятелка си беше купила на Триумф, и голяма работа, на 1вото обличане го раздра на басейна (отстрани на мозайката) .. Така че не говорете наизустени работи, без да сте пробвали..

А иначе - разходи се по малките магазини. За 2ра година си взимам от въпросната сергия бански, отделно че се познавам с продавачката и съм доволно като цяло от бельото, което предлага. Не си взимай от някой мол, защото ми се е случвало да си купя въпросна дреха от магазин (Теранова) и като отида след 1-2 месеца отново на пазар да видя поне 20 момичета с подобни, особено ако си от по-голям град. Не държа да съм уникална, но не ме кефи да мина по улицата и да видя още 5 момичета с моите дрехи.. Та така, успех в търсенето :-)

galet0
06-02-2011, 12:21
Боже ,това,което каза беше пълна глупост.Абсолютно всяка година си купувам бански за по 10-15 лева,и карам с тях по 3-4 години (освен ако не го сменя защото ми писва както в случая)... Последния който си купих беше 12 лева и ми е от 2007 година,сега сме 2011.....и супер многи си го харесвам,нямам намерение и да го сменям.
П.С. Извинявай за спама.

:O
значи просто късмета ми е такъв
моите винаги се късат


Така че не говорете наизустени работи, без да сте пробвали..


говоря от личен опит

anonymous708973
06-02-2011, 18:21
Аз се сещам само за оная пресечка, която води от Джумаята към Дома на младоженците... Ще огледам там, иначе намерих един сайт, в който има готини модели, ама все пак ми се иска да меря.

loveyouforever
06-02-2011, 18:27
Еми мила ти си избираш
Имаш 2 варианта
:arrow: Купуваш си бански от 20 лв,с който караш 2 седмици.След това или избелява или се къса
:arrow: Купуваш си по-качествен бански с който можеш да караш цяло лято без да имаш проблем
Затова ти препоръчвам:

Palmers (за Пловдив не знам,ама в София има магазин.аз лично съм много доволна)
seven seconds
triumph

Ти чуваш ли се? Тя с тоя бански няма да се бие , а ще ходи на плаж. Въпреки че си купувам бански почти всяка година, това не е защото се е скъсал, за защото искам да имам различен модел или съм се променила. Имам бански, който струваше 8 лв. Нито един от банските ми не надвишава 30 лв. и всичките са здрави и не са избелели.....
P.S. Съжелявам за спама , но не се сдържах. :D

Biskfitka
06-02-2011, 22:04
Аз не мога да ти кажа магазин,но ти препоръчвам марката Престиж...имам бански от тях..купих си го в края на 6ти клас...сега съм 10ти... :) не съм го носила много,но не е избелял и е като нов :) беше около 30 лв.

SummertTime
07-15-2011, 12:06
И аз търся бански, но най- много до 30лв и то от магазин в Пловдив. Ако има някой който знае магазини за евтини бански и е доволен да пише на лично! /Благодаря предварително. Дано да ми помогнете да си намеря най- късно до 25.07.11г! :-)

SummertTime
07-15-2011, 12:13
охх някой би ли ми казал как се казва тази актриса на профилната ми снимка..? Благодаря предварително- пишете лично! :-)

SmilezZz
07-15-2011, 12:13
galet0 - Не цената определя качеството.
Та,както и да е. Не знам как е в Пловдив,обаче в Русе ,в момента,във всеки един магазин има всякакви видове бански. От по 10-15 до 140-150.Даже и в Кауфланд имаше.. Та,излез,разходи се..