PDA

View Full Version : За момчета и момичета



power92
06-02-2011, 09:49
Към момчетата:
Значи моя пенис е 13-14sm а съм на 18 години и силно ме притеснява дали ще остане толкова.
Искам да попитам вашите колко са и нормално ли е моя да е толкова?
Към момичетата:
На вас колко см са ви достатъчни?

За сега не съм имал проблеми с момичетата,просто питам интересно ми е.
Мерси!

NomNomNom
06-02-2011, 09:57
Не знам, човек, много кофти . Ако не е 19-20 см не е същото . Айде, поне 18 , и да е дебел , бих направила компромис .
Ама тез 13-14 на жена не стигат.
На малките момичета, примерно 12-13-14г. това им е окей, щото са още малки , ама на една голяма и зряла жена няма да стигне :/
Дано имаш пари , кола и жилище, или да си умен , иначе кофти :/
Няма и да ти расте .








ОМГ, има важна тема за размерите, прочети нея.

MojoJojo88
06-02-2011, 09:58
Еми принципно... да речем, че 15см си е нормална големина, но при условие, че пениса е по-дебеличък. Иначе, сори обаче почти не се усеща нищо...от опит говоря...

Мисля, че има още малко мегдан да порасне, но не съм сигурна :?

Bezmulvnia
06-02-2011, 10:05
По принцип, дължина от 16 до 18 см. се счита за средна и повечето размери са някъде в този диепазон. Над 20 см. вече се счита за голям, а под 8 см. е микропенис. Някъде бях чел, че жената се нуждае поне от 7 см. проникване, за да може да усети нещо. Така че с твоя размер със сигурност можеш да задоволиш момичето. Да не забравяме, че е доста важна дебелината на пениса. Обиколка на основата от +12 см. в еректирало състояние е достатъчна, за да зодоволи жената.

Това че твоята дължина е 13-14 см. не е проблем. Напълно е възможно да не си достигнал абсолютно еректирало състояние, а само частично (примерно 85%, а не 100%).

Също така в интернет има една техника jelq (доене) за увеличаване на размера, но е сравнително сложна, иска постоянство, по-добре действа на обрязани, и може да деформира пениса, въпреки че ще се удължи с 1-2 см.

lovefantasy
06-02-2011, 10:18
Това за 7-те сантиметра не е вярно. То по тая логика, повечето мъже, като правят секс щяха да им стърчат 10 см отвънка,ако средно им е по 17-18. Нормалната дълбочина на вагината е около 7-8см, но във възбудено състояние става по-дълбоко. Така че твоите см не са достатъчни, както казаха по-горе.

krem4et0
06-02-2011, 10:27
Всъщност средният размер на пениса е 14-16 см...в световен мащаб. Някъде бях чела изследване, че в България е около тази цифра, но мисля че беше под 15.

П.С. На американците е средно 12.9 см....

Bezmulvnia
06-02-2011, 10:30
Това за 7-те сантиметра не е вярно. То по тая логика, повечето мъже, като правят секс щяха да им стърчат 10 см отвънка,ако средно им е по 17-18. Нормалната дълбочина на вагината е около 7-8см, но във възбудено състояние става по-дълбоко. Така че твоите см не са достатъчни, както казаха по-горе.

Аз не казвам, че трябва да го вкараш само 7 см. и ако го вкараш 17 см., другите 10 см. ще "стърчат отвънка." Вкарвай колкото можеш повече и всичко ще се побере. Има жени, които го правят с два пениса във вагината, с коне, с разни дървени прътове и какво ли още не. Неговите 13-14 см. са напълно достатъчни да задоволят момиче с плитка вагина. Той просто трябва да си намери такава. Това му е проблемът, че не я е намерил още, а не че пенисът му е екстремно малък.

krem4et0
06-02-2011, 10:34
Намерих го и за България - 15.02 средна дължина...Где ги тия минимум 19 сантиметра?
http://nepoznato.energetika-bg.com/2011/03/unikalna-karta-na-penisite-po-sveta/

По темата - ти още може да не си излязъл от пубертета, а и човек расте до към 25, така че може с годините да добавиш 1-2 см...Аз дето съм жена и влязох в пубертета на 11, след 19 промених фигурата си - в смисъл разшириха ми се кокалите и не само таза, но и гърба...Нищо не се знае. На мъжа ми гравитира около средните размери по мое мнение (не съм го мерила де), но понякога ми идва много...Въпрос и на жена е все пак!

juveteam
06-02-2011, 10:40
Абе жени са ми казвали, че важното е да е дебел и това е ... :)
Моя е 17 и си е дебеличак и за сега не е имало оплакване...дори обратното ;) :oops: :oops:

anonymous708973
06-02-2011, 11:47
В съзнанието ми изниква картинка на гол мъж пред огледало с линийка в ръка и недоумяващо изражение :razz:

badsector
06-02-2011, 12:09
...Где ги тия минимум 19 сантиметра?...
Женска лакомия. Имаше една приказка - защо жените нямат преценка за разстояния? Защото ги лъжем, че ей това са 20 сантиметра :D

dimitar_ak
06-02-2011, 15:11
Масово мъжете си мислят, че се мери отдолу. Реално размерите са измерени отгоре

naksdy
06-02-2011, 15:53
Имаше един лаф, че на жената и трябвали 7 см за да бъде задоволена, а останалото си било просто женска лакомия... :D

badsector
06-02-2011, 20:31
Масово мъжете си мислят, че се мери отдолу. Реално размерите са измерени отгоре
И това го има в зара. Отдолу са с немалко повече.

ccdesigns
06-02-2011, 21:10
To принципно за една жена може разлика между 15см и 25см да няма, ако са с почти еднаква дебелина, защото дори да е 25см, няма да го вкарва целия... Поне така мисля аз :)

DarthLord
06-03-2011, 16:42
Ами аз съм на 15 и ми е 15см... А и СПОРЕД МЕН размерът няма значение,важно е как го използваш,а и всеки си има различен вкус за това... :)

mlakniwe2
06-03-2011, 17:08
Ако някое момиче тръгне да ходи с някое момче и види, че пишката му е да кажем 12-13 и ще го зареже, щото уж според нея му е малък, това доказва, че тя не го обича истински, мисли само а ебане и е една голяма КУРВА! Ако ходите с някой от любов няма да мерите пишки и 8см да е пак може забременее една жена, нали това е целта, пък и не виждам как днешното поколение ще станат родители като гъмжи от курви и плейбои, които си мислят че като се ибът много са голямата работа?

Extremescream
06-03-2011, 17:27
Принципно твърдя, че размерът няма кой знае колко голямо значение, важно е как се ползва. Но за 12-13-14 см не знам, досега не съм била с такъв мъж.

Fur1ous
06-09-2011, 11:40
Как ги мерите по 19 санта всички , бе ? Моят правилно измерен е към 15 и досега не са ми се оплаквали

MojoJojo88
06-09-2011, 12:15
Ако някое момиче тръгне да ходи с някое момче и види, че пишката му е да кажем 12-13 и ще го зареже, щото уж според нея му е малък, това доказва, че тя не го обича истински, мисли само а е**не и е една голяма к***а! Ако ходите с някой от любов няма да мерите пишки и 8см да е пак може забременее една жена, нали това е целта, пък и не виждам как днешното поколение ще станат родители като гъмжи от к**ви и плейбои, които си мислят че като се ибът много са голямата работа?
Говориш пълни глупости. Нали се сещаш първо, че плодовитостта на мъжа не зависи от размера на пениса му.
Второ, извинявай ама любов, любов, обаче като не става нищо в леглото, рано или късно и любовта си отива. Са, не казвам,че ако члена ти е по-голям, значи няма да има засечки по време на секс. Познавам надарен пич, ама пълно дърво в кревата. Но просто...12-13 сантима не се усещат бе.... :x

whiteterror
06-09-2011, 12:32
Пълни глупосте. 12-13 санитметра си е достатъчно за едно момиче, разбира се ако тя не е някаква разпрана к*ва, дето п*тката и е широка колкото ниагарския водопад. Щом жените сами се водят до оргазъм с помощта на пръстче (което при всички случай е по-малко от к*р), значи не е проблем да бъде напълно задоволена и с 12-13 сантиметра...

Torn
06-09-2011, 12:51
Какво им става на всички с тия размери, освен да си закичим по една табела на гърдите , колко ни е голям. Все едно да кажа , я на тази са и много малки циците няма да съм с нея ... пълни глупости ...

dimitar_ak
06-09-2011, 14:43
Пълни глупосте. 12-13 санитметра си е достатъчно за едно момиче, разбира се ако тя не е някаква разпрана к*ва, дето п*тката и е широка колкото ниагарския водопад. Щом жените сами се водят до оргазъм с помощта на пръстче (което при всички случай е по-малко от к*р), значи не е проблем да бъде напълно задоволена и с 12-13 сантиметра...

Това пък е другия мит, че една жена ако прави много секс се отпуска.

Kpukc
06-09-2011, 19:36
Щом жените сами се водят до оргазъм с помощта на пръстче (което при всички случай е по-малко от к*р), значи не е проблем да бъде напълно задоволена и с 12-13 сантиметра..

По-вярно от това няма как да се напише ! ;)

GreenFairy
06-09-2011, 19:50
Освен това има различни пози в които пенисът се усеща по-добре и се създава илюзията, че е по-голям. За всичко си има начин :)

anonymous768631
06-09-2011, 23:40
Щом жените сами се водят до оргазъм с помощта на пръстче (което при всички случай е по-малко от к*р), значи не е проблем да бъде напълно задоволена и с 12-13 сантиметра..

По-вярно от това няма как да се напише ! ;)
Да не повярваш, че го е писал Юлката. :shock: