PDA

View Full Version : Хубави бански в София



elinchica
06-02-2011, 13:23
Момичета кажете къде има хубави бански в София.. дори и най забутаните магазинчета.. ;д стига да има наистина хубави бански.. просто ми писна в тези молове... е съжелявам ама нямам да дам 100 кинта само за горнището.. Та моля ви предлагайте магазина където има бански на по прилични цени... мерсии вии :-)

DiidolinaA
06-02-2011, 15:37
В подлеза на НДК има много магазинчета,но по-специално има един дето е леко забутан, ама се вижда... значии като слезнеж в подлеза при големите фонтани, мисля че се падаше точно срещу тях, а ако не е там, би трябвало да е от другата страна, ама мисля че беше някъде там 8-) Значи, ако ми разбра нещо, евала! :D :D

elinchica
06-02-2011, 21:33
абее общо взетоо да обиколяя и ндк ;дд мерсии

Hilary_
06-03-2011, 06:34
из центъра има много такива магазинчета .. пообиколи както ти казаха ндк, също и Славейков .. :-o

elinchica
06-03-2011, 07:43
ще е голямо обикаляне утре ;дд мерси :-)

Minerva
06-03-2011, 07:53
По центъра не съм гледала, въпреки, че се сещам за някои места дето има хубави - например в Za-za. Иначе като гледам из Студентски е пълно с бански по магазините и не са скъпи, предполагам, че същите ги има и по магазините за бельо в другите квартали.

tonie__
06-03-2011, 14:02
колкото и тъпо да звучи-Илиянци 8-) баба ми живее около него и съм разглеждала...има супер модела,цените са смешни даже ;р все пак огромен процент магазини зареждат оттам и цените са наполовина даже..

*качеството-перфектно-имам бански от 2009,който до ден днешен е с наситен хубави цветове и е напълно здрав

koshtramba
06-03-2011, 14:12
колкото и тъпо да звучи-Илиянци 8-) баба ми живее около него и съм разглеждала...има супер модела,цените са смешни даже ;р все пак огромен процент магазини зареждат оттам и цените са наполовина даже..

*качеството-перфектно-имам бански от 2009,който до ден днешен е с наситен хубави цветове и е напълно здрав

За пръв и последен път съм ходила там с майка ми, когато бях малка, но ми се запечата достатъчно покъртителна картинка от тогава - един дръпнат си бъркаше с ножици в ушите... :lol: Тва и в кошмарите го няма !

Josefinne
06-03-2011, 16:18
"Цезар и Клеопатра" - магазинът е за бельо, има един на Стамболийски, много близо до св. Неделя е. Тръгваш по десния тротоар от св. Неделя към Мола посока и още на втората пряка ще го видиш. Аз там днес си харесах един цял бански за 25лв.
Не знам какво е качеството, но от там съм си купувала бельо - средно качество, не е зле. Има пробни. Има доста весели и интересни модели, а също така и готини други работи за плаж - шапки, кърпи, джапанки :)

nessparty
06-03-2011, 21:09
колкото и тъпо да звучи-Илиянци 8-) баба ми живее около него и съм разглеждала...има супер модела,цените са смешни даже ;р все пак огромен процент магазини зареждат оттам и цените са наполовина даже..

*качеството-перфектно-имам бански от 2009,който до ден днешен е с наситен хубави цветове и е напълно здрав

Ммм да и аз ходя да си пазарувам там, купувала съм си бански ..не е кой знае какво качество ;дд, но в крайна сметка, както казваш от там зареждат в много други магазини..по Люлин е пълно ;д ..тъй че дали ще си вземеш нещо от Илиянци или някое магазинче из квартала ..няма голяма файда, повечето стока е китайска..освен в моловете, където са по цифра пара, но който има възможност, пазарува на воля : )

shell
06-05-2011, 20:27
"Цезар и Клеопатра" - магазинът е за бельо, има един на Стамболийски, много близо до св. Неделя е. Тръгваш по десния тротоар от св. Неделя към Мола посока и още на втората пряка ще го видиш. Аз там днес си харесах един цял бански за 25лв.
Не знам какво е качеството, но от там съм си купувала бельо - средно качество, не е зле. Има пробни. Има доста весели и интересни модели, а също така и готини други работи за плаж - шапки, кърпи, джапанки :)
нещата в този магазин съм ги виждала на женския пазар :-o явно зареждат от едно и също място :?

Josefinne
06-06-2011, 07:51
"Цезар и Клеопатра" - магазинът е за бельо, има един на Стамболийски, много близо до св. Неделя е. Тръгваш по десния тротоар от св. Неделя към Мола посока и още на втората пряка ще го видиш. Аз там днес си харесах един цял бански за 25лв.
Не знам какво е качеството, но от там съм си купувала бельо - средно качество, не е зле. Има пробни. Има доста весели и интересни модели, а също така и готини други работи за плаж - шапки, кърпи, джапанки :)
нещата в този магазин съм ги виждала на женския пазар :-o явно зареждат от едно и също място :?

И аз съм виждала анцузи на Найк на пазара.
Това, което мен ме притеснява по пазара е начинът на съхранение. В магазина им си изглежда чистичко и хубавото е , че има пробни. Препоръчах го, защото е евтино.
Иначе който иска хубаво бельо без оглед на цената, малко по-надолу от описаното място има магазин на Триумф. На мен обаче не ми е по джоба.

millmii
06-25-2011, 16:40
Ако някой знае още магазини,нека сподели .. :)

sophiaabush
06-25-2011, 22:19
ами има много хубави и евтини в студентски град даже и адреса мога ви кажа на три в които има наистина много голямо разнообразие :

- значи единият е точно срещу Фантастико ( на спирката на зала Христо Ботев ) магазина е точно до Subway от другата страна на Фантастико
- за другия слизате на следващата спирка след Христо Ботев ( по посока Зимния дворец ) на отсрещната улица ще видите едно като кафе Лападунди се казва ии магазина е точно до него
- и третия е на спирката на Зимния дворец питайте за New Avenue там има 3,4 магазина ще го намерите :) :) :)

stefetyy_33
06-23-2012, 21:32
xoraaaa pomognete ne moga da si namerq xybav bansky koito su6to i da e na dobra cena v nedelq sam na basein i prostooo

devojka
04-16-2013, 14:14
Ето моето предложение за Онлайн Магзаин за Бански:
http://www.tiarashop.eu/

Предлагат качествени български бански на разумна цена.
... ето и сайт на български производител на бански:
http://www.tiaragaliano.com/

Дано съм била полезна

BuFkaTa
04-16-2013, 21:22
Някой може ли да ми каже къде мога да открия нещо подобно??

http://prodavalnik.com/nalichen-unikalen-banski-kostyum-american-flag-i21706197