PDA

View Full Version : Косми на краката:ОБЕЗКОСМЯВАНЕ



Mrazimrezaci
06-02-2011, 16:05
Искам да попитам момчетата обезкосмяват ли си краката? Защото искам да си епилирам краката,но незнам дали е правилно... Не съм някаква черна горила... но определено не мога да кажа,че нямам косми по краката... Искам да ги махна предимно за това ,че са само в областта на глезена а на горе са мн..мн..мн по-малко... някак си са много къдрави и с къси гащи изглежда супер смешно... Та въпросат ми е.. Обезкосмявате ли си краката?

П.П. Знам ,че темата не е за този раздел,но тук има най-много хора... а и не можех да се сетя къде да я поместя..

П.П.П. И момичетата може да споделят какви мъже предпочитат...

П.П.П.П КОМЕНТАРИ: "обичам да не са бръснати...но ако все пак имат много КОСМИ е хубаво да ги махат..." АКО ИМА ТАКЪВ КОМЕНТАР ПОНЕ ПОМЕСТЕТЕ СНИМКА КАКВО СПОРЕД ВАС ЗНАЧИ "МНОГО"??? Ако може хора под 13-14г да не пишат... защото още техните не им дават да си обезкосмят каквото и да било... те тръгнали да спамят

dream1707
06-02-2011, 16:20
Мен наще никога не са ми забранявали да се обезкозмявам където и да е О.о

Както и да е П.Т ... много ли са тъмни ? .. Ако не са чак толкова тъмни и не се виждат кой знае колко, няма нужда да ги махаш .. Но до колкото разбрах при теб долу са бая и са рунтави, така че съветвам те, като не ги харесваш да ги махнеш ... Но в никакъв случай със самобръсначка ;х

Mrazimrezaci
06-02-2011, 16:26
ако бяха много черни...нямаше да мисля а шях да режа....но са кафяви.. не руси.. а кафяви

SkiCatA
06-02-2011, 16:29
Мии така честно да ти кажа брат за тази година все още не съм почнал ги бръсна!Други години, когато имах мерак си минавах краката с едно бикче, ама нещо напоследък много ма марзи да го правя!Повярвай страшно е досадно час и половина да се оглеждаш да не си пропуснал някой косъм!Колкото до мнението на хората дали да си обезкосмяваш краката - не ти трябва такова нещо!!!Повярвай всеки си има лично мнение и ако очакваш на 100% да ти кажат бръсни ги колкото се може по-скоро - няма да стане тази история!Ти си знайш най-добре дали да го направиш?!?Разпитай из приятелите ти, какво мислят по въпроса - тяхното мнение е по-важно, защото се пак те ще ти гледат краката !!! :D :D :D :D На мен лично ми е безразличен този въпрос!!! :) :) :)

funkey
06-02-2011, 17:11
Хаха човек зависи на колко години си ако си на 13-14-15-16-17-18 Защо пък да не ги бръснеш? Много малко са момичетата които харесват космясали чубаци както и много по малко които не харесват бръснати.Ако искаш да ти е некомфортно си ги остави ако искаш да си свеж си ги махни,а и от страна на лична хигиена е по добре ;)

Shatter
06-02-2011, 17:52
извинявай много, но сам на 14 и си бръсна краката и не пускам тъпи теми.. едвали има друг който да пита цял форум да си бръсне ли краката.. звучи смешно приятел зависи изцяло от теб, така че моляте не пиши глупости относно възраста ми!


и по добре ги брасни.. както сам каза изглежда смешно с къси гащи


:x

MuRocLaW
06-02-2011, 18:38
Бате не ги слушай тия аз преди 2 часа за 1 път се депилирах с ленти и не си усещам крака (15 лева ми стигнаха за 1ия до коляното). Просто си земи 1 бикче или някав депилатор за 3-4 лева и си свиркай, шото аз в момента усещам как кръвта ми изтича през порите. Ако имаш машинка за постригване също става

TheThinker
06-02-2011, 18:39
Кое изглеждало смешно, че не разбрах? Мъж да има косми по краката ли? Или да ходи с къси гащи и косми по краката? Как не беше смешно преди 5 години, когато никой изпедерастяваше? Па има и някви дето разправят "хигиена, не знам си кво си..." Щото сигурно тия с космите измират от чума и от жълтеница... Некомфортно било... кАжи ми кое ти е некомфортно, да не ти бодат, или ти щипе нещо, а може и да ти ръбят, като легнеш да спиш... Ай сиктир с ваще простотии! Като искате и миглите си оскубете, ама не говорете глупости! А автора да не ги гледа другите ами да си остъпва както намери сам за добре. Кви ги бъркат другите твойте крака? Ако не ти се занимава- твоя воля, оставай ги, не пречат.

Mrazimrezaci
06-02-2011, 18:46
аз пуснах тази тема... за да видя какво мислите... защото в нета се натъкнах на много теми от преди 5-6 години... на които бръстненето на краката се смяташе за нещо супер педалско... и аз просто се очудих... всеки 2ри пи4 от 14до22-3 и т.н години по улицата е с обезкосмени крака... и просто ми беше чудно дали мнението за обруснатите крака,че са педераски.. още е в сила... явно само един човек мисли,че това е гейско.. Благодаря на всички все пак... за коментарите...пък какво ще правя ще видя :)

П.П До 14г пич... на много груби селски ограничени мнения съм се натъквал на деца на по 12-13-14г и за това се бях нервирал и написал това нещо...

magita
06-02-2011, 18:57
аз пък харесвам обръснати крака само ако са някви по-стегнати иначе ми е некво гнусно

TheThinker
06-02-2011, 19:52
Това, което не разбирам, е, какво се е променило за тия няколко години и как космите по краката изведнъж станаха толкова отблъскващи. Не че трябва задалжително да не се виждат крака от вълна. Всичко в граници. Рядко може да се случи някой да е оувъркосмат :D , тогава може, ама иначе просто не разбирам, защо е нужно.

Hayashi
06-02-2011, 20:54
Тази тема не е за този раздел.
Мен ако питате да си бръснете краката е тъпо, още повече, че става по-зле. А ме съмнява някой от вас да прояви достатъчно инатлък да се дръгне с епилатор.
И все още не разбирам какво ви пречат космите.

hamilcar
06-03-2011, 05:29
Темата е преместена от мен.

Nakadah
06-03-2011, 05:47
Не се обиждаш ама "елипираш краката" взучи доста женско...

Не дей да си ги обезпосмяваш...

s3nsual
06-03-2011, 06:01
Щом мислиш , че " изглеждаш смешно с къси гащи " най-добре ги обръсни или ги махай с депилиращ крем .
П.П: няма да получиш еднозначни мнения в темата , затова направи това което е най-удобно за теб . :)

YouAteMyHeart
06-05-2011, 09:42
Мина времето,когато всички си махаха космите по краката.Вече на никои не му се занимава почти.Остави ги!Хич да не ти пука все пак си момче.

Е,освен ако не си супер космат с бяла кожа и черни косми...

galena97
06-05-2011, 18:15
аз пък харесвам обръснати крака само ако са някви по-стегнати иначе ми е некво гнусно
на същото мнение ...извиняваи ма да видиш некво недоразвите,нетренираноо момче с гладки крачета .. :grin:
ама ако не си от тея..давай смело :lol:

pacata
06-05-2011, 20:41
Ааааа мерси и от мене :smt006 тъкмо бях решил да влизам в банята да се скалпирам :D ,но ме разубедихте,и мисля че така ще ми е по добре без значение какво мислят другите!

PricelessG
06-05-2011, 21:05
Махай ги по-добре.

WhereAreYouNow
06-05-2011, 21:16
Баща ми си ги маха, а е на 40 и нещо, така че според мене не е нещо кой знае какво. Зависи с какво искаш да си ги махнеш, защото ако ги махнеш с епилатор си остават на същата дебелина, но е възможно на някои места да не ти пораснат. С бръсначката надебеляват, ако започнеш да ги бръснеш редовно, започват да боцкат.
Решението си е твое, но на мен лично космите на краката не ми правят впечатление.

Rebirthing
06-06-2011, 08:35
Щом не ти харесват, махай ги, най-добре с кола маска.
По-отношение на това какви мъже предпочитам, ами гаджето ми е със светли, тънки, рехави косми които не се виждат, с бански или с къси панталонки пак изглежда добре...всякаш няма косми, но ако бяха тъмни, би ги премахнал.

Nich
06-06-2011, 10:55
Кое изглеждало смешно, че не разбрах? Мъж да има косми по краката ли? Или да ходи с къси гащи и косми по краката? Как не беше смешно преди 5 години, когато никой изпедерастяваше? Па има и някви дето разправят "хигиена, не знам си кво си..." Щото сигурно тия с космите измират от чума и от жълтеница... Некомфортно било... кАжи ми кое ти е некомфортно, да не ти бодат, или ти щипе нещо, а може и да ти ръбят, като легнеш да спиш... Ай сиктир с ваще простотии! Като искате и миглите си оскубете, ама не говорете глупости! А автора да не ги гледа другите ами да си остъпва както намери сам за добре. Кви ги бъркат другите твойте крака? Ако не ти се занимава- твоя воля, оставай ги, не пречат.

най-добрия отговор : )

MuRocLaW
06-07-2011, 17:25
Щях да ти дам 5 лева ако беше по-космат от мен.