PDA

View Full Version : Боя за коса



dead_princess
06-02-2011, 16:58
Реших да си боядисам косата в по-светлата гама, нещо като карамелените нюанси и днес го направих, но почти няма разлика в цвета. Търся някаква по-силна боя, не искам да си я обезцветявам, защото ще ми се изтощи прекалено много. Някакви предложения? :)

p.s. естественият ми цвят е доста тъмен

sm_95
06-02-2011, 17:02
Такам... Първо да ти кажа от личен опит. Не се боядисвай прекалено често... По-добре изчакай малко да ти израстнат корените и да се наложи да се боядисваш, не е хубаво да се прекалява. От още едно две боядистания косата ти ще поизветлее. Ако си била тъмна, не изветлява от първия път.
А за бои... Ми Гарние, Палете...

malka_sladkka
06-02-2011, 17:29
Такам... Първо да ти кажа от личен опит. Не се боядисвай прекалено често... По-добре изчакай малко да ти израстнат корените и да се наложи да се боядисваш, не е хубаво да се прекалява. От още едно две боядистания косата ти ще поизветлее. Ако си била тъмна, не изветлява от първия път.
А за бои... Ми Гарние, Палете...

Ти пък й препоръча най-големите боклуци на пазара :lol: По-добре Loreal ;) Иначе аз съм много доволна от Syoss

sm_95
06-02-2011, 17:35
Препоръчвам това от което съм доволна...
Пък и то щото лореал са мноооого хубави :D

dead_princess
06-02-2011, 19:58
Лореал кастинг бях пробвала миналата година и изобщо не ми хвана боята :D Днеска се боядисах с Рубела, супеер якия цвят, но тъй като косата ми е прекалено тъмна не се получи както трябва и съм се спряла на две бои:
Палете без амоняк и на Syoss :-o

viksit0y
06-02-2011, 21:13
и аз съм доволна от syoss :)

marin4itu
06-03-2011, 07:27
Аз съм доволна от Палете.

Minerva
06-03-2011, 07:47
Щом искаш да я направиш от тъмна-светла никаква боя, която се води без амоняк няма да ти даде резултат. От тия в магазина май на Лореал са най-хубави, обаче амонячните! Кастинг няма да те хване. Пробвала съм. Обаче в тоя твоя случай си е най-добре да идеш на фризьор, ето сега за толкова кратко време ще я боядисваш втори път, което няма как да не я съсипе, в салона може и от веднъж да стане.