PDA

View Full Version : Начин за преписване?



mrfresh
06-02-2011, 17:56
Здравейте, знам че има много теми за това, но на мен ми трябва наистина НЕЗАБЕЛЕЖИМ начин. Ситуацията е следната - имам класно по литература идния вторник и просто незнам как ще го направя, защото едно, че произведенията са скучни, друго, че просто не ми се отдава да "разтягам локуми".
Та, по въпроса: В стаите има камери, от които се вижда абсолютно всичко(лично съм проверил), значи камерата може да я бутна леко нагоре да не се вижда, но това не е единствения проблем, учителката е супер строга и постоянно обикаля и очите и са постоянно в нас, друго че на мен ми има зъб защото не пиша в часовете и ... не става с царски пищов, защото тя ни дава черновите и беловите, подписва всеки един даден лист и после ги събира. Не може в учебника, защото тя носи чисти текстове или ни кара ние да си преснимане и минава и проверява на всеки един текста. Телефоните са пред нас обърнати надолу, не пуска до тоалетна с телефон, не дава да се обръщаш, говориш или шушнеш(уж не чува, ама ако е подсказване, дори шушукането чува), раниците затворени, само един химикал на чина. Това е. Моля ви дайте идеи които поне на 90% не могат да ме хванат, защото ако ме хване да преписвам или изкарам 2 просто съм мъртав, вече ме заплаши да ме остави на изпит.

Благодаря предварително! :)

Djenka
06-02-2011, 18:17
:shock: :shock:

Къв е тоя контрол ве!! :shock:

Се едно сте в казарма :lol:

И.. Според мен май няма начин :(

YoungDD
06-02-2011, 18:31
Ами ти неможеш ли поне малко да седниш нещо да понаучиш? Поооне мъничко?

aleks98
06-02-2011, 18:32
Е какво ще да е това класно по литература, смисъл ако е преразказ .. както аз разбрах, няма начин да преписваш.. :(

mrfresh
06-02-2011, 18:33
:shock: :shock:

Къв е тоя контрол ве!! :shock:

Се едно сте в казарма :lol:

И.. Според мен май няма начин :(
То да беше като казарма добре... :( тя има (незнам дали така се казваше) професионално изкривяване... държи си на предмета и така въодушевено говори, че все едно е била там и е видяла.
А когато става дума за контролно, камо ли класно... ако можеше в една стаичка да ни вкара и да стои да те гледа докато пишеш всеки по отделно, щеше да го направи...
------------------------------------------------------------

Е какво ще да е това класно по литература, смисъл ако е преразказ .. както аз разбрах, няма начин да преписваш.. :( Де да беше преразказ... ЛИС е, и то не на кое ами на възможно най-скучните произведеня... Житието на Константин-Кирил, Азбучна молитва или За буквите... и тя измисля темите едни такива увъртяни... да се чудиш какво да пишеш... :(
------------------------------------------------------------

Ами ти неможеш ли поне малко да седниш нещо да понаучиш? Поооне мъничко? Това е СКУКА. Аз, за да седна да уча нещо трябва да ми е интересно, или поне да е нещо неутрално, а това е скука... средновековна литература... мога да се насиля да прочета произведения, анализи, но от опит знам, че нищо няма да запомня, най-много един увод, а тя иска поне 2-3 страници пълни и то без много цитати - най много едно 5%... :( :( :( :( :(

Foreverbg
06-02-2011, 18:50
Мятай на тела преразказа и почвай да преписваш. Аз лисовете винаги тъй ги преписвам.

mrfresh
06-02-2011, 18:59
Мятай на тела преразказа и почвай да преписваш. Аз лисовете винаги тъй ги преписвам.
Прочети ми цялото мнение --> написал съм, че телефоните са ни обърнати и са в края на чина и не ни дава да ги пипаме... дори и за часа да видим колко е...
Пък този път май дори ще ни ги вземе... :(

aleks98
06-02-2011, 19:07
Седиш ли до някой? Да препишеш от друг. :)

anonymous708973
06-02-2011, 19:20
Темите не са завъртяни, писала съм по същите, има супер много инфо в нета.

Иначе ти съчувствам. И аз преписвам по литература, просто защото не виждам смисъл да ми кажат темите предварително с единствената цел аз да науча наизуст минимум 3 теми, всяка от които 3 страници (пиша адски ситно).
Пфф, иначе... Направи си темите на тънки колонки в уърд със шрифт Ариел 5. Идеално за четене се получават.

MuRocLaW
06-02-2011, 19:20
Аз имам мп4ка и си преписвам от нея просто лягам на чина и си я слагам в сгъвката на лакътя и си пиша темата. Ако си 8 кл тва го правихме във вторник и имам 1 тема погледни я ако искаш и ако ти се падне действай
http://store4.data.bg/angelasunshine/Other/Konfliktat%20v%20dushata%20na%20Ramadan.txt

anonymous708973
06-02-2011, 19:24
9 е.

mrfresh
06-02-2011, 19:36
9 е. да
всъщност темите ще ни ги дадат утре, ще са 3 - по една за всяко произведение от тези, които изброих, но тя дава едни теми, а на класното няма да са същите, а подобни...

Foreverbg
06-02-2011, 19:49
Е па ебати аз ... телефони ви вземат :lol: Аз на състезание като ходя не ми вземат някой път тела те за някво куцо контролно :lol: Избягай с после го прави сам. Сега ако ми кажеш, че цял час ще те варди нз :lol:

mrfresh
06-02-2011, 20:03
Е па ебати аз ... телефони ви вземат :lol: Аз на състезание като ходя не ми вземат някой път тела те за някво куцо контролно :lol: Избягай с после го прави сам. Сега ако ми кажеш, че цял час ще те варди нз :lol:
това е класно, подава се заявление до директора предварително, за да ти определят нова дата, защото без класно не може да се завърши годината... пък нашите няма да ми напишат това заявление...
и или ще го правя с друг клас, или сам, но и в двата случая пак цял час ще варди... :s

Cybershot
06-02-2011, 21:09
Втори телефон минавало ли ти е през ума да дажеш него и да преписваш от другия? Има и друг вариант, който е бая по-сложен. Пищов на етикета на бутилка от минерална вода примерно. Но за целта ти трябва принтер и скенер.

ccdesigns
06-02-2011, 21:20
Това с бутилката е уникално. Има го във Вбокс със кола. Бях се навил веднъж да го изпробвам, но аз не съм свикнал да ползвам пищови - ако не знам нещо, питам тоя до мене, но пищови не правя :D

mrfresh
06-02-2011, 22:15
Втори телефон минавало ли ти е през ума да дажеш него и да преписваш от другия? Има и друг вариант, който е бая по-сложен. Пищов на етикета на бутилка от минерална вода примерно. Но за целта ти трябва принтер и скенер.
ооо, мерси, тва с бутилката съм го чувал, но не знаех как се прави - мислех, че се пише отзад на етикета, ще си направя три - по една за всяка тема, но от минерална вода, че госпожата и кола не дава да се пие в часа... мерси :)

iLovePussyJuice
06-02-2011, 23:14
толкова ли не можеш едно есе да напишеш?
:-o

пс- на етикета на бутилката ще събере 3-4 страници голям формат сигурно :razz:
не разбрах кое му е уникалното

просто труда, който бихте положили за да минете метър е доста по-голям от труда да научите нещо (конкретно литературата не е така, там може и грам да не учиш, но да слушаш в час и да четеш произведения)

mrfresh
06-03-2011, 04:35
толкова ли не можеш едно есе да напишеш?
:-o

пс- на етикета на бутилката ще събере 3-4 страници голям формат сигурно :razz:
не разбрах кое му е уникалното

просто труда, който бихте положили за да минете метър е доста по-голям от труда да научите нещо (конкретно литературата не е така, там може и грам да не учиш, но да слушаш в час и да четеш произведения)
естествено, че няма да събере 3-4 страници... на мене само аргументацията ми трябва и разбира се, че ще седна малко да понауча преди класното... поне да мога увод, теза и заключеине да си напиша (те са най кратки, общо около 15-20 изречения)

anonymous708973
06-03-2011, 07:31
толкова ли не можеш едно есе да напишеш?
:-o

пс- на етикета на бутилката ще събере 3-4 страници голям формат сигурно :razz:
не разбрах кое му е уникалното

просто труда, който бихте положили за да минете метър е доста по-голям от труда да научите нещо (конкретно литературата не е така, там може и грам да не учиш, но да слушаш в час и да четеш произведения)

Честно казано, нямам никакво желание да уча 9 страници наизуст. :) Намирам го за безпредметно. И без това си научавам произведенията, пишейки темата.

iLovePussyJuice
06-03-2011, 14:46
а кой говори за наизустяване? :)

Tempest
06-03-2011, 15:07
носиш 2 телефона - на 1ия пищови и глупсоти, а другия за пред даскалката.. отиваш до тоалетна уж без телефона и готово.. едва ли ше те пребарва за хладни оръжия на вратата.. :D

gabkasladka
06-03-2011, 16:19
ako si momi4e s vtori telefon slagash go v djoba predi tfa vkushti si go zapisal na zvukozapis iii s slushalki i ako imash dulga kosa moje da si skriesh slushalkite ... ako nqma kak da skriesh slushalkite ... nz ...

mrfresh
06-03-2011, 17:16
ako si momi4e s vtori telefon slagash go v djoba predi tfa vkushti si go zapisal na zvukozapis iii s slushalki i ako imash dulga kosa moje da si skriesh slushalkite ... ako nqma kak da skriesh slushalkite ... nz ...момче съм... преди бях с дълга коса, смисъл не дълга около 10см, стигаше ми да си крия слушалките, ама се подстригах.

сетих се аз друго, но не знам дали ще проработи... слагам слушалката и отгоре превръзка(някой да не си помисли, че говоря за дамска) и надолу няколко лепенки и ще ходя с качулка да не ме гледат много и ако ми каже свали качулката, ще кажа, че докторката ми е казала да стоя с качулка и ако пита защо ще и покажа превръзката ш ще кажа примерно, че съм паднал с колелото, малко странно звучи, може и друго да измисля :D а отдолу всъщност ще имам слушалка... под блузата кабела... :D :D :D

anonymous708973
06-03-2011, 17:22
Даа, това само момче може да го измисли. :?

mrfresh
06-03-2011, 17:27
Даа, това само момче може да го измисли. :? е що бе, не е ли добро :D може кучето да ме е ухапало...

Fiction7577
06-03-2011, 18:31
Не става. Ще те разбере тогава. Както ти казаха - взимаш 2 телефона. Единия за пред даскалката, другият да е в теб.

За по-добро театрално представление, си вземи бутилка с вода и се прави че уж много пиеш, та да вижда, че има що да ти се ходи до тоалетната. Отиваш там, гледаш добре, после пишеш.

mrfresh
06-10-2011, 11:43
Оправих се, учих малко, изтеглих готово съчинение и го прочетох няколко пъти, а то взе, че се падна точно нея тема и беше супер, тя госпожата незнам що така направи почна да проверява нещо май, даже и листите ни не подписа, а попринцип на предишното класно беше много по строг контрола... остайх си съчинението в тоалетната и така - с две ходения се управих и изкарахй 4 :) супер се кефя, аз и за толкова се надявах, защото бах написал само един лист.