PDA

View Full Version : Секс или Любов?



enforce
06-02-2011, 18:15
Здравейте :) .Въпросът ми е повече към момичетата.Та да се върна към него,Може ли силната любов да замени удоволствието от Секса,ако момчето е добро към вас,нежно,обръща ви внимание,интересува се от вас и най-важното обича ви много силно?

Въпроса не е свързан с мен просто за като информация от нежния пол.
Благодаря от сега :)


Извинявам се ако вече има такава тема.

TheBeliever
06-02-2011, 18:32
Това е все едно да питаш може ли водата да замести храната. Две различни нужди са. Любовта носи емоционална наслада, секса - физическа.

enforce
06-02-2011, 18:39
Не просто се питах може ли жена да замени едното за другото.А относно любовта и секса знам че са едно и не могат да се разделят :) ,ако всичко е истинско

SweetAngell
06-02-2011, 18:42
те вървят ръка за ръка 8-)

TheBeliever
06-02-2011, 18:47
В най-добрия случай се съчетават.

Как така да замени едното за другото? Обичаш някого, правиш секс с него. Няма какво да заменяш, те си вървят ръка за ръка.


Най-добре задай хипотетична ситуация защото така трудно се разбира какво точно имаш предвид.

SkiCatA
06-02-2011, 18:50
Здравейте :) .Въпросът ми е повече към момичетата.Та да се върна към него,Може ли силната любов да замени удоволствието от Секса,ако момчето е добро към вас,нежно,обръща ви внимание,интересува се от вас и най-важното обича ви много силно?

Въпроса не е свързан с мен просто за като информация от нежния пол.
Благодаря от сега :)


Извинявам се ако вече има такава тема. Мии не съм от представителите на нежния пол, ама мисля че въпроса ти е леко тъпичък!!! :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: Според мене момичето ще си трае в началото, ако момчето не е добра в леглото, но не за дълго!!! Не вярвам в любовта и не смятам момичето да ме зареже, защото не правя страхотен секс!!! :D :D :grin: :grin: :grin: :D :razz:

anonymous708973
06-02-2011, 19:03
Не бих заменила секса с любов. TheBeliever го каза, две различни нужди са. Ако толкова трябва да избирам, бих предпочела секса.

lolipop1
06-02-2011, 19:08
извинявам се за тъпия въпрос но винаги ми е било чудно между разликата в двете фрази " да правим секс" и "да правим любов" къде е разликата като и в двата случая правим секс?

TheBeliever
06-02-2011, 19:10
извинявам се за тъпия въпрос но винаги ми е било чудно между разликата в двете фрази " да правим секс" и "да правим любов" къде е разликата като и в двата случая правим секс?

Секс с чувства и секс без чувства. Така по-ясно ли е?

enforce
06-02-2011, 19:38
мерси за отговорите това очаквах. :)

dimdim
06-02-2011, 20:26
Малка съм,не разбирам от любов и чувства,нямам опит. Но като основните физиологични нужди, сексът ми е достъпен и лесен,приетен,много ясно. Така че казвам "секса". Като порасна психически сигурно ще кажа "любов".

badsector
06-02-2011, 20:39
извинявам се за тъпия въпрос но винаги ми е било чудно между разликата в двете фрази " да правим секс" и "да правим любов" къде е разликата като и в двата случая правим секс?
Making love is something a girl does while a guy is fucking her.
По темата, на първо четене се сещам за три варианта :
1. Момичето да се пробва известно време с него и като разбере, че няма да го бъде в леглото, да го зареже.
2. Да го обича сууупер много и да използва играчки и мастурбация, за да се самозадоволява. Ще живее с него, но ще бъде отчасти нещастна.
3. Тя да е фригидна и да не й се прави секс.

SisiStrange
06-02-2011, 20:51
Или и двете, или нищо.
Когато едното не върви, и другото тръгва накриво.
Сексът без чувства е празен и скучен.
Любовта без секс е... непълноценна и незадоволена. Липсва едно специфично сплотяване между двамата.

kremen4eto
06-03-2011, 06:31
Добре, че не се налага да избираме. И от двете имам нужда ... и двете си ги търся винаги. Не бих заменила секса за любов, нито пък обратно.

Extremescream
06-03-2011, 07:09
Зависи какво искам на даден етап. Да, най-хубаво е, когато двете вървят заедно, но и само секс не е толкова лошо.

MojoJojo88
06-03-2011, 08:59
Секса е мноого хубаво нещо и е по-лесно да правиш секс без любов, отколкото да обичаш някого, но да не правите секс. Любовта ще си замине много бързо. Но то си зависи от възрастта де.

mrazqkindergarten
06-03-2011, 10:26
Здравейте :) .Въпросът ми е повече към момичетата.Та да се върна към него,Може ли силната любов да замени удоволствието от Секса,ако момчето е добро към вас,нежно,обръща ви внимание,интересува се от вас и най-важното обича ви много силно?

Въпроса не е свързан с мен просто за като информация от нежния пол.
Благодаря от сега :)


Извинявам се ако вече има такава тема.

Да.Но ако мога да правя и секс с въпросното момче ще е най-добре. :)

kriogenx
06-03-2011, 12:04
Ако толкова трябва да избирам, бих предпочел секса.

cigarettekisses
06-03-2011, 13:18
бих се радвала на такъв.
любовта е най-якото чувство по принцип,стига да е с правилния човек,който не те наранява..
друг е въпроса,че такива няма.
любовта е и щастие,и болка.(:
иначе и секса е важен сега.
не мога да реша.
примерно секс,защото малко са свестните,които си струва да обичаш ,а и без любов може да се живее някак си.;d

AliceSw
06-03-2011, 13:57
хубав секс...с човек, който те привлича (не е задължително да има любов)

когато 2 години не ви се получава с човека, в който сте влюбени супер много, някак всичко лесно умира..

да не говорим за другата логическа връзка: много съм влюбен, ама сексът е кофти, затова го ограничаваме до минимум => много по-голям шанс за изневяра => много прецакани отношения с човека, когото обичаш...

marilyn
06-03-2011, 18:26
За мен секс и любов са две много различни понятия, които не винаги и задължително са свързани. Избирам секса. ;)

Violenza
06-04-2011, 06:19
Разбира се, че са две отделни неща, но за мен двете са неразделно свързани. Не искам едното без другото.
И все пак ако трябва да избирам, ще избера любовта. Без секс ще изкарам, но без да знам, че някой е готов на всичко за мен - не.

mkio
06-04-2011, 10:38
Разбира се, че са две отделни неща, но за мен двете са неразделно свързани. Не искам едното без другото.
И все пак ако трябва да избирам, ще избера любовта. Без секс ще изкарам, но без да знам, че някой е готов на всичко за мен - не.

Най-после един да избере любовта пред секса. Вярно, удоволствие и нужда е, но не бих избрала нещо толкова първично, пред това да обичам и да ме обичат.
Ако се поставя в ситуация за избирам между момче, с което всеки ден можем да правим секс до припадък и момче, с което не се виждаме толкова често насаме, но ме обича истински, определено бих избрала второто.

Sh@d0w
06-04-2011, 11:00
Само секс - физическо удоволствие.
Само любов - душевно удоволсвие.

Любов + секс - Нещо невероятно.

IseeDEADbodies
06-04-2011, 12:33
Не бих казал, че са 2 различни нужди.. Или поне не за мен. Аз лично без да имам чувства към момичето, не бих правил секс. Иначе казано за мен сексът е изразното средство на любовта, или поне едно от тях.

Все едно да ме попиташ - "само лютеница или само хляб" :lol: тъп пример ама к'во ти пука :lol:

NomNomNom
06-04-2011, 13:09
Разбира се, че са две отделни неща, но за мен двете са неразделно свързани. Не искам едното без другото.
И все пак ако трябва да избирам, ще избера любовта. Без секс ще изкарам, но без да знам, че някой е готов на всичко за мен - не.

Най-после един да избере любовта пред секса. Вярно, удоволствие и нужда е, но не бих избрала нещо толкова първично, пред това да обичам и да ме обичат.
Ако се поставя в ситуация за избирам между момче, с което всеки ден можем да правим секс до припадък и момче, с което не се виждаме толкова често насаме, но ме обича истински, определено бих избрала второто.

Какви си ги внушавате и вие ..
След секс ми е по-свежа главата и чета по-добре.
Любовта е .. желанието за близост/секс.
Само , че при хора, които не се чукат на първата вечер желанието се засилва. Неосъзнато е , пак си е инстинкт към чукане , ама виж , не е красиво да го наречеш така и заради това тинтири-минтири - любов.
Кажете привързаност , кажете , че предпочитате да ви чешат егото , като ви се кълнат в любов , вместо да се отпуснете и да признаете , че сте животни .
Не е срамно , не е лошо , както и да го подтискате , то си е факт .
Избягването на тази гледна точка е наивност.

Drako89
06-04-2011, 14:27
Разбира се, че са две отделни неща, но за мен двете са неразделно свързани. Не искам едното без другото.
И все пак ако трябва да избирам, ще избера любовта. Без секс ще изкарам, но без да знам, че някой е готов на всичко за мен - не.

Най-после един да избере любовта пред секса. Вярно, удоволствие и нужда е, но не бих избрала нещо толкова първично, пред това да обичам и да ме обичат.
Ако се поставя в ситуация за избирам между момче, с което всеки ден можем да правим секс до припадък и момче, с което не се виждаме толкова често насаме, но ме обича истински, определено бих избрала второто.

Какви си ги внушавате и вие ..
След секс ми е по-свежа главата и чета по-добре.
Любовта е .. желанието за близост/секс.
Само , че при хора, които не се чукат на първата вечер желанието се засилва. Неосъзнато е , пак си е инстинкт към чукане , ама виж , не е красиво да го наречеш така и заради това тинтири-минтири - любов.
Кажете привързаност , кажете , че предпочитате да ви чешат егото , като ви се кълнат в любов , вместо да се отпуснете и да признаете , че сте животни .
Не е срамно , не е лошо , както и да го подтискате , то си е факт .
Избягването на тази гледна точка е наивност.


Да говориш така за любов е наивно!

aLLa
06-04-2011, 14:35
те вървят ръка за ръка 8-)

Greennight
06-04-2011, 14:45
2те вървят заедно.

shasinka
06-04-2011, 14:55
..

TeodorKoichinov4ever
06-04-2011, 15:24
Това е все едно да питаш може ли водата да замести храната. Две различни нужди са. Любовта носи емоционална наслада, секса - физическа.

Абсолютно си прав/а. Но все пак зависи от годините и от това колко време можеш да издържиш на сухо. :)

mkio
06-04-2011, 19:05
Наивно или не, може би някои хора биха избрали да живеят за нещо повече, от това да си начешат крастата ; )
Не отричам, че двете заедно са нещо невероятно.

SpOrTs_GiRl
06-04-2011, 19:14
Искаш да попиташ дали жената може да обича без секс? Или искаш да избираме м/у любов и секс? Секса Е Любов, ако е с точния човек, но любовта съществува и без секс, както и секса без любов. Малко не ти разбирам въпроса..

GossipGirl89
06-04-2011, 19:30
Както казаха и преди мен - в така поставената ситуация двете вървят ръка за ръка. Ако има чувства има и секс, ако няма чувства пак може да има секс 8-), но няма как да се избира между двете.

Violenza
06-05-2011, 19:45
Какви си ги внушавате и вие ..
След секс ми е по-свежа главата и чета по-добре.
Любовта е .. желанието за близост/секс.
Само , че при хора, които не се чукат на първата вечер желанието се засилва. Неосъзнато е , пак си е инстинкт към чукане , ама виж , не е красиво да го наречеш така и заради това тинтири-минтири - любов.
Кажете привързаност , кажете , че предпочитате да ви чешат егото , като ви се кълнат в любов , вместо да се отпуснете и да признаете , че сте животни .
Не е срамно , не е лошо , както и да го подтискате , то си е факт .
Избягването на тази гледна точка е наивност.
Аз не избягвам ничия гледна точка, показах моята.
Дефиницията ми за "любов" е съвсем различна от просто едно желание за секс. То желанието си го има и без нея.
Не всички действат толкова първично.

PricelessG
06-05-2011, 20:42
Едното не замества другото.

Hilary_
06-05-2011, 21:32
Може ли силната любов да замени удоволствието от Секса,ако момчето е добро към вас,нежно,обръща ви внимание,интересува се от вас и най-важното обича ви много силно?
За сегашното ми положение отговорът ми е: ДА ..

след време не знам дали няма да ми се промени мнението .. :lol:

anonymous708973
06-06-2011, 07:01
Не сте попадали в ситуация, в която единственото ви желание е просто да правите секс и нямате партньор. Тогава ще говорите друго. Сега са само теории.

straus
06-06-2011, 07:06
Хубавия боб върви с кокали :D Треа си секс иначе ще тръгна по чуждо

anonymous768631
06-06-2011, 11:01
Не сте попадали в ситуация, в която единственото ви желание е просто да правите секс и нямате партньор. Тогава ще говорите друго. Сега са само теории.
Добре казано...
Любовта е измислица за наивните дечица...

Violenza
06-06-2011, 16:53
Не сте попадали в ситуация, в която единственото ви желание е просто да правите секс и нямате партньор. Тогава ще говорите друго. Сега са само теории.
Добре казано...
Защо пък да не сме попадали?
Както казах - не всички сме толкова първични, приемете го.

TeodorKoichinov4ever
06-06-2011, 16:58
Добре казано...
Любовта е измислица за наивните дечица...

Който обича е наивно дете?

DarkTemplar
06-07-2011, 10:24
Не сте попадали в ситуация, в която единственото ви желание е просто да правите секс и нямате партньор. Тогава ще говорите друго. Сега са само теории.
Попадали сме, попадали сме. ;)

aa77
06-11-2011, 11:20
Не сте попадали в ситуация, в която единственото ви желание е просто да правите секс и нямате партньор. Тогава ще говорите друго. Сега са само теории.
Попадали сме, попадали сме. ;)
:grin: :grin:

ymca
06-11-2011, 12:52
Идеалният вариант е, когато любовта и добрият секс са налице. Когато двама партньори са влюбени, обикновено и сексът се получава...аз не си спомням да съм имал случаи, в които ми се е налагало да правя компромис между двете.

badsector
06-11-2011, 13:22
...не всички сме толкова първични...
:!:
Иначе казано, някои са преминали първо стъпало в пирамидата на Маслоу :)