PDA

View Full Version : Говорих с мъртвата си баба на сън



xxxmyheroinexxx
06-02-2011, 21:21
Миналата нощ ми се яви прабаба ми, която почина наскоро. За първи път ми се случва подобно нещо. Говореше с мен насън все едно че бе истина. Питах я доста неща..тя отговаряше..но помня само малка част от всичко.
Дали нещата, които ми каза са вярни? Или са само плод на въображението ми?
Има ли връзка с това че бях в болница преди седмица..? :shock:

filmimilmi
06-03-2011, 00:00
Ами какво ти е казала? Какво помниш? Ако са неща, които знаеш от личен опит (т.е. може да предположиш защо си ги сънувала), то значи, че не са просветления от отвъдното, а просто, когато са ти са се разкрили под формата на беседа, те са били "облечени" като прабаба ти, защото денем и нощем мислиш за нея по-често от колкото преди понеже си обременена от нейната загуба...

xxxmyheroinexxx
06-03-2011, 05:30
Въобще не съм мислил за нея.. И не бяха неща които знам.

Току що видях в един съновник.. И пишеше, че да сънуваш починалата си баба означава, че ще се появи нов човек в дома ти.. :D Значи не е нещо ненормално.

Concussion
06-03-2011, 07:28
Ахаха, съновник. :lol:

gandalfepi4
06-03-2011, 10:02
ти на колко си, 12?

почти всеки има случай на сън да получава някакви невероятни вдъхновения (или поне да се чуства така), но като се събуди и преосмисли въпросните мисли да wtf!-не или просто да не помни бъкел.

на мен поне 4 пъти ми се е случвало. ако сериозно мислиш че си некромантствал насън я питай за лек за СПИН и за спиране на менструацията следващия път. ако бачка значи си направил контакт с отвъдното, ако не - значи си като ВСИЧКИ ДРУГИ НОРМАЛНИ ХОРА

Auriss
06-03-2011, 15:32
Същото ми се случи и на мен ,известно време след като почина моята. filmi ти обясни много добре на какво се дължи това :)

TheMightyNadenica
06-03-2011, 21:56
Не се стряскай!!! Ще живееш! Имаш благословията ми !!!
Сънищата ти ги предизвикваш....било то съзнателно или несъзнателно! А за съновника няма да коментирам!
Мислейки си...или опитвайки се да не мислиш може да го предизвикаш...и тн! Спокойно, прабабати не ти е говорила(реалната)!

scrooper
06-12-2011, 10:53
Хах, и на мене ми се случи 2 пъти. Първият си беше просто сън, но вторият- не мисля. Казахме си някои работи, но не говорихме много. Аз просто я прегърнах и така стоях, докато се събудя. Беше хубаво : )
Е, имаше малко рев :Р. Та според мене, ако въпросният човек ти казва неща, за които не си мислел, но в същото време са стойностни, значи най- вероятно ти се е явил.

Ssummerjam
06-15-2011, 10:45
И аз съм сънувала, че говоря с мъртви близки насън. И?

MakaronUduSHvaCH
06-26-2011, 15:25
Хаха, абе момци вие ако знаете, аз с колко народ съм си говрил на сън, пък били те умрели, неумрели ... :D

DREAM95
07-11-2011, 12:52
Няма лошо да говориш с починал близък.Въпросът е да запомниш самото съдържание на самият разговор...

MakaronUduSHvaCH
07-15-2011, 17:19
Няма лошо да говориш с починал близък.Въпросът е да запомниш самото съдържание на самият разговор...

Не в важно само да го запомниш, а и да го разбереш като се събудиш :-D ,защото и да го запомни, и не го разбере, си мисля, че не му върши особена раЛта ... освен да ходи при някой богодокоснат, да му разтълкува как сИдЪт нИщата, а колко може да си го лъжеш такъв ... пък и да ти плащат 8-)