PDA

View Full Version : Последния клип, който направих



Shiz0
06-02-2011, 21:29
Просто го споделям :) Беше домашно (понеже уча кино, 1ва година).
http://vimeo.com/23675324 :)

ПП: замисъла изглежда недовършен... главно защото е така. Има продължение, но не ми хареса как го направих..

ShtrudeL
06-02-2011, 23:57
А пък на мен ми харесва. <3
Чудновати прекрасности <3

Blab
06-03-2011, 08:41
каква е всъщност концепцията? (хубаво, не е завършена, но поне като начална точка и посока?)
аз по никакъв начин не мога да свържа заглавието (като единствен ориентир) с фабулата и каквато и да е идея.
разбирам да оставяше бурканче във фонтан, църква, пред някоя банка/магазин с глупашки слоган "ние сбъдваме желания" и т.н. (дръвчето беше подходящо!*)
сега персонажът ти като че ли опикава територия, всячески опитвайки се да превземе пространство (да оставя част от себе си наляво-надясно). егоцентрично е. //не че не ми харесва:Д

за начина на заснемане нищо не мога да кажа (защото не разбирам), но все пак на места ме подразни интензивната смяна на фокуси за отрицателно време, както и празните кадри (например: тези в гръб на главата на момичето).

*обаче от пейзажа си личи, че не е март месец


ПП: и да, не те бъркам с никого. интересувах се за "Голия охлюв" и дали се намират сносни актьори за работа в НБУ.;

XTREMEFREERIDE
06-03-2011, 12:16
за начина на заснемане нищо не мога да кажа (защото не разбирам), но все пак на места ме подразни интензивната смяна на фокуси за отрицателно време, както и празните кадри (например: тези в гръб на главата на момичето).

Определено +1. Има какво да се изчисти.
Иначе го гледах с удоволствие. Липсата на идея дразни, но пък е свежарско. Ако поранботиш още малко (или повече) мисля, че дори може да се получи нещо стойностно.

Shiz0
06-08-2011, 19:57
Идея не липсва, просто има продължение. Кой разбира за какво става дума във филм, в първите 5 минути от него? Продължението е снимано, but i didn't do it justice, затова споделям само тази част. 'Празните кадри' ги наричаме пълнеж, понеже не може да се редуват непрекъснато само кадри с конкретен замисъл. Приемам критика, не съм про, при всички положения, апарата дори не е мой, за пръв път го хващах, когато снимах този клип. Мерси за мненията :)
ПП: Как помисли, че ще знам каквото и да е било за актьорското?

endzeit
06-16-2011, 05:11
харесва ми :) като го заснемеш после сама ли го едитваш ?

Shiz0
06-16-2011, 07:44
Всичко правя сама, за добро или лошо :)

endzeit
06-16-2011, 08:55
много хубаво :) и аз много обичам да си правя клипчета(хоби ми е ) но ме беше страх да тръгна да го уча в някой университет за да не изчезне...."магията"(учебните заведения имат навика да ми действат така :D).... затова сам си се оправям :)
това ми е последната работа , недовършена :D
http://www.youtube.com/watch?v=qyQDpgHnRVc&feature=mh_lolz&list=LL4q1Ol7JjH7o

Shiz0
06-16-2011, 18:05
nice :)