PDA

View Full Version : Имам един въпрос.



Amateur
06-02-2011, 22:02
Възможно ли е в следствие на секс без презерватив по точно скъсан да съм получил нещо от което да ме боли гърлото и носът да ми е запушен някакво хронично на гърлото ту боли ту спира отслабнали капиляри на носа и тн.Защото вече 3ти УНГ неможе да ме излекува.Да не се окаже от друго да е в смисъл възможно ли е от секса да е

DownloadVirus
06-03-2011, 09:27
Грешен раздел..

SkiCatA
06-03-2011, 10:39
Възможно ли е в следствие на секс без презерватив по точно скъсан да съм получил нещо от което да ме боли гърлото и носът да ми е запушен някакво хронично на гърлото ту боли ту спира отслабнали капиляри на носа и тн.Защото вече 3ти УНГ неможе да ме излекува.Да не се окаже от друго да е в смисъл възможно ли е от секса да е Темата наистина не е за този раздел, а колкото до въпроса - не ми се вярва да е от скъсания презерватив! :) :) :) :)

Chacho
06-03-2011, 11:25
Тук трудно ще намериш по-компетентни от УНГ по този въпрос.

pencilwarrior
06-03-2011, 11:29
Раздела не е чак толкова грешен, все пак е спорт И здраве, обаче наистина в тоя форум точно няма кой да ти каже нещо по въпроса. Търси по-добри лекари, повечето само отбиват номера с антибиотици.

DownloadVirus
06-03-2011, 12:37
То е ясно,че е и "Здраве" ама в раздел Секс може да намери по-компетeнтен отговор!