PDA

View Full Version : Признах чувствата си а тя не е готова...



Isoxa
06-03-2011, 12:50
Здравейте! Имам нужда от съвет.. С едно момиче много се харесваме, но тя наскоро се раздели с приятеля си и въпреки че ми каза че ме е харесвала от много време, не била готова за връзка и искаше да го караме бавно. Аз обаче и признах чувствата си, но тя каза че въпреки че и тя има такива за мен, не е готова за връзка и иска да се забавлява а с нея да сме само приятели... Какво да правя от тук нататък.. знам че съм направил грешка и не трябваше да я прибързвам, но наистина искам да съм с нея.. Какво да правя?

tonie__
06-03-2011, 12:53
еми като иска-ще чакаш.особено след дълга връзка почти никой не е готов веднага да влезе в друга.може да иска свобода,може да иска да премисли нещата-причини много,но ти карай по-леко,като естествено направи така,че тя да не забрави,че имаш чувства и че си до нея :)

autumn666
06-03-2011, 13:00
Ем нормално е след дълга връзка да и е трудно да започне нова. Сигурно е доста объркана... най-добре изчакай известно време, щом ти е казала че има чувства към теб значи най-вероятно ще се получи и ще сте заедно. Излизайте, показвай и че я харесваш и че държиш на нея... Ако пък и отнеме прекалено много време (под това нямам предвид няколко седмици, а към 3-4 месеца да речем...) тогава ще е най-разумно да се откажеш щом няма да се реши най-накрая да ти каже, че е готова за нова връзка... тогава ще се появят въпросите "Дали ме разиграва?", "Дали наистина има чувства към мен или съм просто един вид резерва?"... а тогава ще е кофти :?

GuardianAngel
06-03-2011, 13:00
Няма лошо че си бил искрен..това е много важно за една истинска връзка,просто някои хора се въстановяват по бавно..притеснва ме това че сте си само приатели пък тя твърди че има чувства като твойте,чувствата не се казват а се показват,защото ще ти е много кофти ако си останеш просто резервен вариант за нея...гледай да не си останете много време приатели за да не се изгуби тръпката в нея и да се появи някои на които да и светнат очите..и да изгориш..внимавай тея ситуаций са опасни..успех

Isoxa
06-03-2011, 13:05
Значи да чакам, да зарибявам и вече каквото стане?

tonie__
06-03-2011, 13:08
че ще чакаш-ще чакаш;не и се натрапвах обаче,просто и показвай,че си там и я чакаш;казвам ти го от личен опит-в никакъв случай не се натрапвай и не я занясай,защото сега е уязвима и й трябва упора,не игрички :)

Isoxa
06-03-2011, 13:16
Разбрах :) Мерси :-)

badsector
06-03-2011, 13:36
Стой близо до нея, но не прекалено близо и чакай.

Ssummerjam
06-03-2011, 16:43
Стой близо до нея, но не прекалено близо и чакай.
мхм
:)

DarknessAngel
06-03-2011, 17:52
Единственото, което можеш да направиш е да чакаш.

ivcheto0o
06-03-2011, 18:57
Ако наистина я харесваш и искаш да си с нея ще чакаш.