PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



youarehotnyouarencold
06-03-2011, 13:24
Въпрос към мъжката част от форума:
Принципно като съм с моя и сядам така, че ако сме на пейка и той е в нормално положение, коляното ми да е отстрани на него, а другото да дойде между краката му :D . Това би ли трябвало да притесни момчето, че коляното ми е буквално на неговите ... :D или пък се харесва (при вас как е и също така .. възбужда ли :D )?
Ии също така кое е по-добре: когато прави опити да докосва гърдите ми, да давам или пък да се дърпам ( да играем на котка и мишка :D , влудявашо ли е?)

gospodarq
06-03-2011, 13:34
Като цяло подходът ти е добър ... няма от какво да се притесняваш, предполагам му харесва. А относно дърпането ... колкото и да ми е неудобно да си призная , колкото повече се дърпаш толкова повече той ще те иска... а и по този начин показваш, че не си лесна. (Момче на 21 съм)

DarkAngelOfHope
06-03-2011, 13:37
Не разбрах много ситуацията със сядането, ама по принцип нямам нищо против коляното на приятелката ми да е м/у краката ми ... знам че няма да ме ритне (поне не нарочно, а без да иска до сега не се е случвало) по другия въпрос ... за да стане заигравка когато се дърпаш той все пак трябва да е наясно че ти нямаш нищо против да ти пипа гърдите, иначе може да го приеме като знак че наистина не искаш и да спре да посяга натам :P

youarehotnyouarencold
06-03-2011, 13:37
^ Благодаря :) . Аз принципно доста се дърпам, лесна или не, не знам, но така няма ли да му омръзне след време или пък ще става все по-интересно?

youarehotnyouarencold
06-03-2011, 13:39
^ Благодаря :) . Аз принципно доста се дърпам, лесна или не, не знам, но така няма ли да му омръзне след време или пък ще става все по-интересно?

JackCarter
06-03-2011, 13:40
Аз пък съм на 23 и ако тръгна да пипам някое момиче по задника или циците явно вече сме стигнали този етап от наште отношения.

Ако тя ми се дърпа - губя интерес, защото нямам желанието да си играя на котка и мишка като малко дете.

Но виж, ако сте на 15-16 може би би му провокирало интереса. Но това, което момчетата харесват повече от тва да им се дърпат за такива неща е контраста.
Нещо, което задържа едно момче доста дълго е кратки моменти на перверзно отношение, подчертавам - КРАТКИ!

Това, което би го влудило в твоя случай - ако искаш да му задържиш вниманието за по-дълго време е следното:
дърпай му се известно време - примерно 1 път като се разхождате или дори не е нужно да е цялото виждане, после го целуни супер страстно - хвани му ръката и сама му я сложи върху гърдите си, даже ако си малко по-напориста и имаш цици може да ги стиснеш използвайки неговата ръка, после полека-лека спри да му се дърпаш - иначе си е вече детска работа.

И от тук нещата или стават по-сериозни и вече не се дърпаш като малко дете, или просто спирате да се виждате. Но така ще му привлечеш интереса по-дългосрочно.

Успех :)

DarkAngelOfHope
06-03-2011, 13:42
Ами на мен не би ми станало интересно, ако това се случва всеки път щом посегна натам ... 1-2 пъти в месеца се приема :D хаха ... но много зависи и от човека ... ето колегата е на друго мнение :)

ако приятелката ми се дърпа аз по скоро бих спрял да посягам ... но пак зависи и от начина по който го направи де ... дали ще е със свиреп поглед "къде посягаш ти бе" или с закачлив "хвани ме ако можеш" :D

gospodarq
06-03-2011, 13:45
На мен не би ми омръзнало. Като цяло заиграването е доста приятно на една скамейка. В къщи не виждам смисъл да му се дърпаш.

youarehotnyouarencold
06-03-2011, 13:49
:) Благодаря ви, а само не ми стана ясно дали това, че принципно си слагам коляното между краката му (и обикновено след това той го притиска с бедрата си :d ) се харесва или пък му става по-напечено? При вас как е?

DarkAngelOfHope
06-03-2011, 13:54
ако не му е приятно предполагам че ще ти каже ... кой мъж/момче не си пази "чарковете" :D

MojoJojo88
06-03-2011, 14:00
:) Благодаря ви, а само не ми стана ясно дали това, че принципно си слагам коляното между краката му (и обикновено след това той го притиска с бедрата си :d ) се харесва или пък му става по-напечено? При вас как е?
Е, след като ти притиска коляното, дали му е гадно??? Толкова ли не разпознаваш знаците, които той ти дава???

youarehotnyouarencold
06-03-2011, 14:05
:) Благодаря ви, а само не ми стана ясно дали това, че принципно си слагам коляното между краката му (и обикновено след това той го притиска с бедрата си :d ) се харесва или пък му става по-напечено? При вас как е?
Е, след като ти притиска коляното, дали му е гадно??? Толкова ли не разпознаваш знаците, които той ти дава???

Ами точно там е, че всеки път знаците му са различни ..
В този случай може да е, защото му е харесало или пък защото това е била моментната му реакция от това, че съм стигнала дотам ( като пипнем горещ чай с пръст веднага си го махаме, нали? еми същото )

DarkAngelOfHope
06-03-2011, 14:06
:) Благодаря ви, а само не ми стана ясно дали това, че принципно си слагам коляното между краката му (и обикновено след това той го притиска с бедрата си :d ) се харесва или пък му става по-напечено? При вас как е?
Е, след като ти притиска коляното, дали му е гадно??? Толкова ли не разпознаваш знаците, които той ти дава???

тази реакция не е задължително да е само защото му е хубаво ... по принцип може и да го е страх да не го ритне и пак да й стиска крака за да се предпази :)

badsector
06-03-2011, 14:09
...При вас как е?
Не обичам да сядат в мен и да ми спират кръвообращението.

JackCarter
06-03-2011, 14:15
Хаха, дам следващия път си сложи главата там, а не коляното :) да видиш тогава каква ще му е реакцията и да разбереш дали му е гадно или е гей ;Д

Сериозно по темата - издребняваш. Тва за коляното и т.н. си е до човек, на някои хора им харесват определено заигравки и закачки, а на други хора - не. Ти сама трябва да го усетиш това.

А за другото ти казах - дърпай се, но с мярка. Ако искаш да му привлечеш вниманието направи нещо перверзно. Както споменах контраста е готино нещо. И да обясня ако не си разбрала, контраста от това да му се дърпаш до момента, в който сама му слагаш ръка на някое от местата, които му се искат :>

DENKAZ
06-03-2011, 17:54
Как няма да ми дава да я пипам we? При мен не се дърпа много, а за краката, обикновено не ми пречи, но понякога ми става досадно.

Loooooser
06-03-2011, 19:36
Аз пък съм на 23 и ако тръгна да пипам някое момиче по задника или циците явно вече сме стигнали този етап от наште отношения.

Ако тя ми се дърпа - губя интерес, защото нямам желанието да си играя на котка и мишка като малко дете.

Но виж, ако сте на 15-16 може би би му провокирало интереса. Но това, което момчетата харесват повече от тва да им се дърпат за такива неща е контраста.
Нещо, което задържа едно момче доста дълго е кратки моменти на перверзно отношение, подчертавам - КРАТКИ!

Това, което би го влудило в твоя случай - ако искаш да му задържиш вниманието за по-дълго време е следното:
дърпай му се известно време - примерно 1 път като се разхождате или дори не е нужно да е цялото виждане, после го целуни супер страстно - хвани му ръката и сама му я сложи върху гърдите си, даже ако си малко по-напориста и имаш цици може да ги стиснеш използвайки неговата ръка, после полека-лека спри да му се дърпаш - иначе си е вече детска работа.

И от тук нещата или стават по-сериозни и вече не се дърпаш като малко дете, или просто спирате да се виждате. Но така ще му привлечеш интереса по-дългосрочно.

Успех :)
+1

neromonster
06-03-2011, 20:00
Аз лично когато гаджето ми си сложи кракът м/у мойте ми е приатно и не мисля , че няма да му харесва....А сега по другия въпрос-когато едно момиче се дърпа(дали за това с гърдите или нещо друго)тя буди неговият интерес към даденото нещо.Но не се дърпай много,пускай му от време на време малко фандък (но малко)и няма да загуби никакъв интерес от теб. :D :D :D :D

badsector
06-03-2011, 21:19
...контраста от това да му се дърпаш до момента, в който сама му слагаш ръка на някое от местата, които му се искат :>
Може ли първо тя да си сложи ръката там и да се заиграе, а после и неговите ръце и органи да се включат? :)

Drako89
06-03-2011, 21:38
...контраста от това да му се дърпаш до момента, в който сама му слагаш ръка на някое от местата, които му се искат :>
Може ли първо тя да си сложи ръката там и да се заиграе, а после и неговите ръце и органи да се включат? :)

Категорично забранено 8-) :lol: :lol: :lol:

iLovePussyJuice
06-03-2011, 23:24
интересно е до едно време...после става досадно и дразнещо и убива интереса

shadow4e
06-04-2011, 00:05
Той ти е гадже, какво ще му се дърпаш. И това са неща, които можеш сама да установиш. Някои се кефят, други се дразнят не само на това, ами и за заигравки с други и всякаквито такива игрички.

Аз лично се изнервям и го смятам за детинско в случая, в който просто си играеш, а не защото имаш някакви задръжки или нещо такова.

loko1
06-04-2011, 01:48
Той ти е гадже, какво ще му се дърпаш. И това са неща, които можеш сама да установиш. Някои се кефят, други се дразнят не само на това, ами и за заигравки с други и всякаквито такива игрички.

Аз лично се изнервям и го смятам за детинско в случая, в който просто си играеш, а не защото имаш някакви задръжки или нещо такова.
пример аз ще се кефя да се дърпа малко въпреки че не съм теен :)
при всеки е различно

Palpatin
06-04-2011, 09:33
Остави го да ти мачка циците. А за това къде си държиш крака за мен е все едно.