PDA

View Full Version : Любов любов и накрая какво...



Isolation
06-03-2011, 14:07
Помогнете ми чувствам се ужасно. В началото на годината дойде едно момче по-голямо от мен с една година (8клас)ще го наричам Б. Тогава когато Б дойде като го видях за пръв път усетих че ще има нещо с него.... дали аз ще го харесвам или той мен не знаех ноо усещах че ще има нещо с него.. така и стана... започнах много да го харесвам... по едно време най добрата мми фр и тя започна и искаше да се запознае с него . Забелязах че напоследък ме зяпа по коридорите .След училище аз отидох при него и му казах че тя иска да се запознаят да дойде за малко ма той имаше часове и не дойде. Тогажа БФФ-то ми си тръгна и аз отидох до манияа с една др моя фр.. там да ядем нещо... тая влзна вътре да си поръчва аз я чаках навън. По едно време гледам го той идва с някакъв негов фр и идва там където чаках аз. Седи Седи и изведнъж неговия фр
вика: Аре отиди бе ето я.... и ме погледна..
Тогава си помислих че може да иска да се запознае с мен и бях много щастлива....но нищо не стана продължихме да се гледаме в даскало сигурно още 2-3 месеца.
Един ден те бяха на лавката и аз и мойта фр също .Този ден няма да го забравя... Неговия фр Ники започна да го дърпа към мен смисъл да го кара да се запознаваме и мойта фр и тя така ма с мене... ии бутаха ни бутаха ни ма него го беше срам и мен ме беше срам и не се запонзахме след тфа пак се гледахме за 1 седмица. Следващата седмица същатата изтория с буттането ма на спирката.... и пак не се запознахме.. намерих го във фейсбук и той ми харесса снимките колкото и тъпо зда зжучи ма се кефех...така мина извесно време и той разбра че аз го харесвам но нищо... мойта фр го пита пита пита пита пита пита и накрая той и
казал: Стига си ми говорила за тоя парцал. тоест за мене тогава ми беше много гадно.... обаче мойта фр си мисли че го е казал само за да го остави намира но аз не мисля така... отчаях се ..няколко дни по късно 4ух неговия бфф да му вика : Абе боби ето го момичето което харесваш. Зарадвах се но това не значеше нищо смисъл може нароччно да са го казали за да се ебават с мен...Сега ни остана единствено гледането... Но не мога да разбера дали ме гледа защото ме харесва или защото ме мисли за много глупава... моля помогнете .ми ужасно е толкова много го харесвам зиосбщо не ви обясних както трябва нно постарах се.. благодаря ви предварително.... :( :( :( :( :(

tonie__
06-03-2011, 14:09
моля те синтезирай цялата тая информация в 2 изречения и ги напиши 8-)

Isolation
06-03-2011, 14:12
моля те синтезирай цялата тая информация в 2 изречения и ги напиши 8-)


Няма как :D :D :D и аз едвам едвам го написах :D :D

JackCarter
06-03-2011, 14:18
Предполагам искаш решение, което много бързо да ти реши проблема нали ?

Isolation
06-03-2011, 14:19
Предполагам искаш решение, което много бързо да ти реши проблема нали ?

еми не да ми го реши просто да ми помогне. Не искам съвети от сорта на зарежи го ...и такива...

tonie__
06-03-2011, 14:26
искарено съжалявам,че си загубих времето да чета подобно нещо.отговора,съобразен с това,че си 7ми клас,е ясен:нищо няма да стане 8-) съжалявам,обаче теб те е срам да му кажеш Здрасти,ти кво очакваш,че ще стане?Смисъл тва не е нормално,не сте в детската градина.отиваш и му казваш Здрасти,аз съм единкояси..иначе как ще се задвижат нещата,майка ти ще говори с неговата майка и ще си играете у тях ли?

JackCarter
06-03-2011, 14:27
Добре, ще ти кажа как да решиш проблема и той да е твой :)
Но се изисква да бъдеш малко по-целеустрема и да действаш практично и без притеснение.

Момчетата са доста елементарни и лесни за манипулация същества. В момента не представляваш интерес за него първо защото знае че го харесваш и второ защото и той самия е срамежлив и дори да има симпатии към теб го е страх да те заговори. Дай му стимул.

Някой път като го видиш да речем в компания от няколко момчета и т.н. отиди при тях, САМА ! Колкото и да ти е притеснено, не отивай с приятелка. Представи си че играеш роля в киното и действай хладнокръвно.
Отиди засили се към него, кажи здрасти на всичките и поискай да се запознаеш с някой негов приятел. Ако бъдеш спокойна и говориш право, точно и ясно без да гледаш в земята цялата компания момчета ще се стъписат доста бързо и ще избегнеш евентуално да те бъзикат.

Хората го наричат - да извадиш някой от зоната му на комфорт. Тогава да видиш какво става :)

Запознай се с неговия приятел пред него и започни да флиртуваш с него, примерно на твоята възраст може да му кажеш че си харесала снимките му във фейсбук или че си му гледала профила и поства само готини песнички и затова си искала да се запознаеш с него. Нещо по-айляк. Кажи му някой път да си поговорите за музика или за филми, защото ти харесва неговия вкус.

И след това изчакай да видиш как ще реагира твоя пич, но най-вероятно ще ревнува, ще се дразни, ще си каже "ей тая мадама ква е готина, пък аз се ослушвах" ииии вече няма да е толкова срамежлив.

НО ! За тази цел трябва да се държиш готино - усмихвай се, не се хили като пача като повечето на 14(на колкото предполагам си и ти) а просто се усмихвай, дано правиш разликата. Бъди спокойна и ти казах, представи си че играеш роля в театъра. Флирта с другото момче трябва да бъде премерен, а не да си помисли, че искаш да му духаш! точно затва музика, филми, общи предмести в училище са добра тема да му погъделичкаш малко самолюбието :)

Успех ;>

Isolation
06-03-2011, 14:35
забравих да спомена че ме е блокирал във фейсбук заради тая дет го разпитваше и неговия фр няма фейсбук :D както и да е тони е права тва в глупост но за мойта възраст е нормално и без това година свърши едвали ще го вида някога пак... но благодаря ти ще ми е от полза в други случаи въпреки че много исках с тоя да стане нещо никога преди не съм харесвала момче толкова дълго през цялата учебна година.............

JackCarter
06-03-2011, 14:38
Нали осъзнаваш, че причината ти да го го харесваш е също причина той да не те харесва.

Още си малко, но колкото по-рано осъзнаеш, че ти си супер хлътнала без изобщо да го познаваш тва момче, е именно щото ти се дърпа и се прави на интересен.

За сметка на това той не те харесва, защото си много лесна, допускам от казаното, че всички знаят, че ти го харесваш, приятелите му го бъзикат вероятно точно поради тази причина.

Виж, относно фейсбука и кво да заговориш неговия приятел беше просто пример, можеш да отидеш и да го заговориш за каквото полелаеш :)
Просто отиди при тях и се запознай с негов приятел, говори с неговите приятели, него го игнорирай. Ще видиш колко бързо ще му се вдигне интереса към теб :)

againstyou
06-03-2011, 18:12
Любов ?! Ае WTF ?! ;x
Темата ти е банална,не знам какъв съвет или отговор искаш.А и тва с бутането .. лапешка работа.

givemereasontolive
06-03-2011, 18:24
Любов ?! Ае WTF ?! ;x
Темата ти е банална,не знам какъв съвет или отговор искаш.А и тва с бутането .. лапешка работа.

pressiana
06-03-2011, 20:09
Стига си точила лиги по това момче.
Покажи му, че можеш да живееш без него и сам ще те потърси. ;)