PDA

View Full Version : Какво да направя?



uleto37
06-03-2011, 14:28
Здравейте!Искам предварително да помоля,тези които ще прочетат историята ми и нямат какво смислено да напишат да не пишат глупави коментари!Благодаря предварително :-P
Много време се чудих дали да пиша тук и ето,че най-накрая,реших и аз да напиша историята си...

Значи има едно момче.Още когато съм била малка,майка ми ми го е набелязала.Тя доста ми е говорила за него и не знам дали това е повлияло на мен,но той наистина ми харесва.Дори майка ми каза на неговата майка(и аз бях там!),че ми го е набелязала и т.н.Всъщност аз го харесвам от 3г.В началото беше просто детско харесване и не беше за постоянно.Но от 8 месеца насам,всеки ден се влюбвам по-силно и по-силно в него.Чувствам се ужасно,когато го няма,апетита ми спадна и не мога да спра да мисля за него.Той е по-голям от мен с 6 години-аз съм на 14,той на 20..По принцип бях решила да изчакам да стана на 15-16 и ако още го харесвам да направя първата крачка,защото когато съм на 14,а той на 20 стои някак банално,а когато съм на 16 няма да е толкова зле.Наскоро разбрах,че е с него сме родени в един и същи месец.Имената ни са много близки-Юлиян и Юлита.Следващият път,когато се видим ще го заговоря и до рождения му ден мисля,че ще се сближим.Решила съм на рождения му ден,когато му дам подаръка да го питам дали сега прекалено малка за него.
Забравих да кажа,че ВСЕКИ ПЪТ,когато се видим той ме гледа.И повечето може да си помислите,че просто така се е случило,или че си въобразявам,но няма нищо такова.Наблюдавам го и наистина ме гледа,може би зяпа е по-точната дума.Дори майка ми ми казва,че ме гледа и то не веднъж ми го е казвала.На 10000% съм сигурна,че той има поне малко привличане към мен..С него имаме много общи интереси и си отиваме-това ми го казват много хора..
Искам да ви питам правилно ли ще постъпя?Смисъл да го питам ли дали съм малка за него или нещо друго,ако да какво да е?Или въобще да не си правя труда и да изчакам още една година ><?Мислите ли,че той би тръгнал с мен?
П.П:Значи с майка ми нямам проблеми..Смисъл тя е леко консервативна на тема гаджета.И в момента брат ми е на 18 и си има гажде,но никой майка ми не я харесва и леко го "ревнува"(за брат ми говоря).Но е казала,че въпреки че него не го "дава" на гаджето му,мен ме дава ДОРИ СЕГА.Това ме направи много щастлива!
Моля ако някой може да ме посъветва нещо смислено,да си направи труда да постне коментар!
Мога още много да пиша по темата,но просто ме мързи,пък и реших да го напиша по-накратко,че ще излезне цял роман ><

Sh@d0w
06-03-2011, 14:47
Майка ти може и да е консервативна,но сама каза че се е опитала да ви "сватоса".Хубаво е,че няма да ти прави проблем,въпреки разликата във възрастта ви.

Решила си да изпробваш директния подход.За теб може да е нормална разликата в годините ви,но за него може и да не е.Говори с него,флиртувай.Накарай го,разбира се ако изпитва нещо към теб,той да направи първата крачка.Ако ли не поизчакай още година-две.

JackCarter
06-03-2011, 14:48
Ами, прецени що за човек е. Ако ти си на 14, а той на 20 вероятността да стане нещо сериозно между вас е малка, защото все пак в тази възраст 6 годинки са много.

Ако ти си малко по-пораснала за възрастта си, а той е една идея по-инфантилен може би има шанс да се случи нещо.

Зависи що за човек е, ако е пълен с предстасъдъци, може би леко комплексиран - няма да издържи на шегите на приятелите си относно тва, че ходи с 14 годишна.

Тва че майка ти го одобрява има доза полезна част, но майка ти пък откъде може да го познава тва момче що за човек е.
И внимавай, много е голям шанса просто да му се иска да те чука. Все пак вие младите сега на 14 сте .. луда работа :)

badsector
06-03-2011, 14:51
Принципно разликата ви е нормална. Но не и на тази възраст. Виж след 3-4 години ще е ок.

JackCarter
06-03-2011, 14:53
Кво и е нормалното след 3-4 години. Аз като съм на 23-24 все едно да тръгна с момиче на 17. Те са си деца още в мойта глава.

Не е никак нормално! Просто тъпата ни държава е пълна с комплексирани млади момчета над 20 години, които не могат да си хванат друга освен на 15. Ай моля ви се, нормално било.

Тва, че с момичета на неговата възраст +-2-3 години не му връзват и той спича при разговори с тях, обаче видиш ли с 15 годишните е много вървежен, тъй като те са още деца, не значи че тва е нормално!

Макс разликата, която аз виждам за нормална е 3-4 години и то във възрасти над 18.

uleto37
06-03-2011, 14:58
Значи само да кажа към JackCarter,че относно това от къде майка ми знае що за човек е той..Няма да казвам,защо и откъде но..офф много е трудно да ви обесня..Добре ще кажа,че тя е МНООГО близка с майка му.Пък и го познава още от както се е родил тъй че..Има и още неща,но те са по така-абе няма значение.Също значи той въобще не е такъв да иска да ме чука лол..Мене единственото ми притеснение е дали няма да го е срам от приятелите му иначе всичко е окей..

VikitoRia
06-03-2011, 16:33
Ако съм разбрала правилно майка ти е казала на неговата майка, че ти го харесваш, ако той е разбрал за това нормално да те гледа.
И ако случайно се окаже че те харесва което е малко вероятно, защото не ми е ясно какво общо могат да имат 14 годишно момиче и 20 годишно момче и все пак ти си непълнолетна, а той е. А може би хормоните се ти в повече и аз харесвам всеки втори приятел на брат ми (24г)

Auriss
06-03-2011, 16:44
Като човек на същата възраст ти го казвам - или си въобразяваш ,или въпросният нещо не е наред с главата. В най-добрия случай би трябвало да гледа на теб с 'родителско' око и да те намира за симпатично ,приятно и интелигентно детенце - това ми се е случвало. Но за любовни/сексуални взаимоотношения ... просто абсурд.


Също значи той въобще не е такъв да иска да ме чука лол

Абсолютно съм съгласен с теб. Хлътнал е до уши в детенце ,което още не може да върже пет смислени думи в изречение. Сега ще се ожените ,ще отплавате към лазурните брегове на щастието и ще заживеете в замък ,построен от бял мрамор и злато.
Хайде извинявай ,ама я му намери профила във ФБ и виж дали не му е до секса ;). Успех с порастването.

funkey
06-03-2011, 17:15
Какво са 6 години ти си на 14 , той на 20 :lol: За него ти още си играеш на куклички,а той оправя куклички :D

funkey
06-03-2011, 17:17
Като човек на същата възраст ти го казвам - или си въобразяваш ,или въпросният нещо не е наред с главата. В най-добрия случай би трябвало да гледа на теб с 'родителско' око и да те намира за симпатично ,приятно и интелигентно детенце - това ми се е случвало. Но за любовни/сексуални взаимоотношения ... просто абсурд.


Също значи той въобще не е такъв да иска да ме чука лол

Абсолютно съм съгласен с теб. Хлътнал е до уши в детенце ,което още не може да върже пет смислени думи в изречение. Сега ще се ожените ,ще отплавате към лазурните брегове на щастието и ще заживеете в замък ,построен от бял мрамор и злато.
Хайде извинявай ,ама я му намери профила във ФБ и виж дали не му е до секса ;). Успех с порастването. Харесва ми сарказма ти :razz:

badsector
06-03-2011, 21:11
Кво и е нормалното след 3-4 години...
Ако й бях писал "след 5-6" съвсем щеше да спече. Така има по-голяма вероятност да се вразуми и да остави човека намира, а след 3-4 години ще й дойде друг акъл. Иначе имам доста познати, които са през 5 години разлика и си имат щастливи семейства. А където е 5, там е и 6 :)

SuperBadSuperFresh
06-03-2011, 22:08
Влюбена си от 3 години и наскоро си разбрала името му!?

TheNewReligion
06-03-2011, 22:11
Нормално е майка ти "да не си дава сина" на гаджето му. Доста майки ревнуват синовете от приятелките им. Обаче не ми е ясно как теб "те дава още сега" на 20-годишно момче. Познавала го? В приятелската му компания ли е? Виждала ли го е как реагира в ситуация заедно с негови връстници? А? Едва ли. Знае какъв е от майка му, която сигурно не спира да го хвали, и го знае какъв е бил като дете. Пък отделно от това, сама каза, че майка ти е консервативна. Не мога да разбера и как ти говори, че те бил гледал, че ти го била набелязала и прочее. Та ти си дете на 14! Толкова рано ли иска да избяга от родителските си отговорности, прехвърляйки те в ръцете на някъв галфон? Не мога да си го обясня.
Съветвам те да не се занимаваш. Доколкото разбрах не си общувате и започваш да го харесваш от ден на ден все повече от приказките на майка ти. Едно че тя не е в главата му, за да знае какво е мнението му за теб, и второ, че ти не го познаваш реално. Така си мисля, от писаниците ти. Ако греша, ме поправи.

П.П.: Цялата тая история ми се струва като по-зловещата пародия на тая за Лолита. Винаги съм настръхвала от филма. Даже сега е по-гнусно, понеже майка ти ти пъха главата в торбата. :shock:

JackCarter
06-03-2011, 23:15
Майка ти наясно ли е че едно нормално момче на 20 години не би чакало 1 година да прави секс с теб, или на нея и е все тая дали ти ще се чукаш с 20 годишен докато си още на 14. Брех тая родителска грижа става все по-добра и по-добра с годините :)

LoveHurT
06-03-2011, 23:30
Не съдете за другите по себе си, може пък наистина той да я гледа с друго око. Има толкова момчета на по 20, дето само годините са им много..

uleto37
06-04-2011, 10:27
Влюбена си от 3 години и наскоро си разбрала името му!?

Не наскоро разбрах,че сме родени в един месец