PDA

View Full Version : Дали да се пробвам или да продължа напред ?!



xVampireBitex
06-03-2011, 15:57
Здрастиии *_*


Значи има едно момче с което преди '' ходехме ''.. беше само по Скайп - в даскало бяхме непознати - защото той беше срамежлив и аз също - но сега се промених ... после го скъсах ПО НАЙ-ГРУБИЯ НАЧИН - без грам жалост го обидих и го захвърлих. ( ( той дори ми беше донесъл една роза ;( ) ) охх сега как съжелявам ;(
Напоследък пак почнахме да си пишем да си говорим - да си се усмихвахме. И днес като му видях усмивката и усетих онова чувство като миналато година.
Но той има гадже - за което не говори и никой не е виждал и се чудя как да подхоя . какво да му кажаа. твърдо съм решена това лято да съм с него. МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ :)

gerito231
06-03-2011, 16:06
Може би трябва да помислиш преди да действаш .. Ами ако наистина пак се съберете и онова чувство, което те е накарало да скъсате, се върне ?
Мислиш ли, че той заслужава да се отнасяш така с него ? Ако мислиш че няма да повториш бруталното късане, тогава вече може да се пробваш с момчето като му докажеш чувствата си и спечелиш доверието му. :)

galet0
06-03-2011, 16:37
aвторкатаа,..
имаш супер як ник
и аватар

Ssummerjam
06-03-2011, 16:41
Остави момчето да си продължи живота със сегашната си приятелка. Трябвало е да помислиш преди да го изрежеш по такъв груб начин, когато той е искал да сте заедно.

xVampireBitex
06-03-2011, 17:48
Остави момчето да си продължи живота със сегашната си приятелка. Трябвало е да помислиш преди да го изрежеш по такъв груб начин, когато той е искал да сте заедно.

Така е , но той не говоеи за нея - общо взето нищо не го свързва. и много често го засичам да ме гледа :) но нз ...

kitti123
06-03-2011, 17:52
може сегашната му приятелка да е само по скайп :) а относно т'ва , че те гледа усмихва и тн... ми поговорете си лице в лице.. махни го тоя скайп :-P

onestar
06-03-2011, 17:54
Трябва ли ти момче, което е способно на връзка само по скайп?

nepowtorima
06-03-2011, 17:57
И как твърдо се решава да си с този човек през лятото? Това току така лесно ли става? Я кажи ти.. как го правиш..

Той е минало. Миналото си остава знаеш къде .. в миналото..
Живота е пред теб и той не нито първия, нито последния!!

pressiana
06-03-2011, 20:15
:shock:

Че и представяш ситуацията както ти е изгодно, за да ти кажем да действаш /примерно, че не говорел за приятелката си/.
Каквото искаш прави, но е много зле положението.

badsector
06-03-2011, 21:01
Абе то тази приятелка верно може и да не съществува и той все още да те харесва и да я е измислил, за да те накара да ревнуваш. Но постъпката ти е била ужасна. Постави се на негово място. Отнасяй се с другите, както искаш те да се отнасят с теб. Направи си изводите и престани да бъдеш такава себична егоистка. Ако искаш да имаш нещо общо с него, го хвани да си говорите offline.

...имаш супер як ник
и аватар
Ъ? :shock:

xVampireBitex
06-04-2011, 10:28
точно тава искам да кажа .. не искам само простотий по скайп ... бях тъпа , надута но както казах аз испитвам чувства към него и няма как да го '' оставя в миналото '' защото ме е грижа...

П.С в този сайт всички само нападате общо взето ... :? не виждам какво '' толкова зле '' има в положението ... ;)

IseeDEADbodies
06-04-2011, 12:04
Били гаджета по скайп ама на живо много го било срам :lol: :lol: :lol: :lol: Чакай, че ше падна от стола рофл. Ааааа тоя свят изпростява с всеки изминал ден.

finowa
06-06-2011, 19:19
Значи миналата година момчето и роза ти е дало,а ти си го зарязала по възможно най-грубия начин. Няма смисал само да си играеш с чувствата му. :)

Priceless
06-06-2011, 19:21
Е, колко да е било грубо по скайп.

dontcare
06-07-2011, 14:16
И как твърдо се решава да си с този човек през лятото? Това току така лесно ли става? Я кажи ти.. как го правиш..

Той е минало. Миналото си остава знаеш къде .. в миналото..
Живота е пред теб и той не нито първия, нито последния!!

1.Ъъъ як ник?! о.О
2.Най-брутален начин в такава "връзка" няма.
Или най-бруталният начин по скайп сигурно е т.нар "блокване"?
3.Пишеш тук и очакваш мненията на хората.Никой не е казал,че те трябва да са положителни и окуражаващи..
4.Как така се решила да бъдеш с него на всяка цена?То не става току така..нали в една "връзка" са нужни двама?
5.Подарил ти е роза..значи все пак е можело да стане нещо.
Колкото и грубо да звучи,стягай се ,щото си си изпуснала шанса.могло е да преодолеете този "срам" и всичко да е ок.
6.За една година продължаваш да си вкопчена в него?
Други момчета на тоя свят няма ли ?Не можеш да го преодолееш или..?

TheBeliever
06-07-2011, 14:22
Е, колко да е било грубо по скайп.

И колко е било връзка по скайп. :lol:

Авторке, почакай още някоя друга годинка и тогава тръгни да се занимаваш с момченца.

kloely
06-07-2011, 14:50
Въй, усмихнал ти се и ти си решила, че на всяка цена искаш да си с него. Трогателно! Тва, че не говори за приятелката си, нищо не означава - и за тебе май, май не е говорил много, ама се води, че сте имали "връзка" в скайп. Просто остави момчето намира. Прецакала си го, наранила си го, ама е продължил напред. Намери си друг.

iiordanova
06-07-2011, 15:05
Тц,тц тоя скайп го оставете и излезте заедно на кафе или на някое друго място. Говорете си и ако усетиш,че може да стане нещо..тръгнете,но като ИСТИНСКА двойка,НЕ по скайп и т.н. ^ ^ Женската интуиция е много важно и истинско нещо. Вярвай й.