PDA

View Full Version : Проблем с игрите Assassin's Creed Brotherhood, SWAT 4 и др



superix
06-03-2011, 18:14
Здравейте, имам проблем с моя комп аа ето ви параметрите ако искате да знаете - AMD Phenom II X2 545 / 3 GHz / 4 GB RAM / Windows 7 32-bit / ATI Catalyst video card горе долу е това ... а проблема е че при някои игри като Assassin's Creed Brotherhood, SWAT 4, Medieval 2 Total War, Left 4 Dead 2, DiRT 3, Prototype ми прави следния проблем - играя си аз като следя температурата на компа си (като при всяка игра температурата е горе долу същата към 33 - 35 градуса най-много 39-40 ) а аз мисля че това е нормално , ако бъркам ме поправете, ми забива картината и звука .. след няколко секунди екрана става цветен ( понякога жълт , понякога лилав , понякога зелен (на райета) ) и не мога да изляза от играта нито пък да я минимизирам и затова винаги трябва да рестартирам ! Понякога когато ми прави този проблем чакам с часове но не се оправя само... драйвера на видеокартата ми е обновен преди ден ... така че ако някой знае как да го оправя или поне има идея защо става така нека напише нещо ... КАКВОТО И ДА Е моля ви се нуждая се от помощ ![/url]

dangerlol
06-03-2011, 19:22
1во може да е от процесора ако си отключил други ядра(3то и 4то).Ако 1то е нестабилно може да прави тоя проблем.
2рия вариант е от захранването.
3 от рам паметта-това е най вероятното.Проблема който описваш е абсолютно същото като да си извадиш рамта докато работи компа,ефектите са еднакви.
Общо взето заведи го на диагностика,и после ако трябва и ремонт да му се прави.

GregoryHouse
06-04-2011, 02:32
4то може да ти е дефектирала видеокартата...ако можеш - тествай с друга видеокарта.

DarkAngelOfHope
06-04-2011, 08:27
5. К'ва е тая видео карта Ati Catalist :D
6. Температурата на компютъра ли е 40 градуса или на процесора ? :) виж температурата на видео картата може и тя да прегравя ... извади RAM паметите и ги почисти, както и слотовете им (за видоето важи същото)

пп. продължавайте да бройте до 12 и да видим кой има баааал :D

superix
06-04-2011, 15:16
Щте пробам с вариантите които ми предложихте и ще видим
... аз като се поразрових още малко мисля че проблема ми е видео картата

П.П аа извинявайте грешката е моя видео картата не е Catalyst :razz:
a e ATI Radeon HD 4600