PDA

View Full Version : Приятели или ... ? Какво иска всъщност тя..?



niktodorovm
06-03-2011, 18:05
Понякога момичетата много ме объркват. Каних една да излезем и излизахме няколко пъти на кафе, на разходка.. и се държах с нея като с приятел и леки намеци от време на време. Пробвах да разбера дали иска да има нещо повече като я питам дали си има приятел... тя отговори да имам, въпреки че беше много далеч и се виждат мноооого рядко...
И аз това и викам... Е ти имаш, но е много далеч...
тя вика: е да ама имам.
Това задължително ли означава, че иска да сме само приятели???
Или дайте ми някой по тактичен начин да разбера. Защото не искам да я губя и като приятелка.

Ps следа като ми отговорите на това.. ще ви питам и за друга подобна ситуация.

onestar
06-03-2011, 18:12
Май не иска нищо повече от теб, освен приятелство.
Ще я изгубиш като приятелка само ако нахалстваш.

pressiana
06-03-2011, 20:12
Ами... съжалявам, но нямаш шанс с това момиче поне в този момент. Зависи как ще се развият нещата по-нататък, но сега - не.

SmilezZz
06-04-2011, 13:14
И според мен не иска да сте нещо повече от приятели.. По-добре не си давай празни надежди..

badsector
06-04-2011, 14:02
Ами... съжалявам, но нямаш шанс с това момиче поне в този момент. Зависи как ще се развият нещата по-нататък, но сега - не.

Дам. Засега стой в засада и я причаквай да изпадне в момент на слабост и тогава нападаш :)

shasinka
06-04-2011, 14:50
Ами... съжалявам, но нямаш шанс с това момиче поне в този момент. Зависи как ще се развият нещата по-нататък, но сега - не.

Дам. Засега стой в засада и я причаквай да изпадне в момент на слабост и тогава нападаш :)

Грубата истина.. доста груба.

niktodorovm
06-04-2011, 17:25
споко бе, не съм толкова чувствителен... просто исках да разбера кво си мисли...
имам същия проблем и с една друга... но не ми се разказва сега щото е много дълго...
няма ли някакъв начин да разбера какви намерения има съответното момиче, защото не разбирам много от намеци и... нз искам да съм сигурен...
Тя е по- голяма от мене с 4 години.. аз съм на 18 ... предполагам знае какво иска... не е като лапенцата от дскл...

iiordanova
06-04-2011, 17:28
Момичетата попринцип отговаряме,че имаме приятел,ако не искаме да сме с друг и да въвлизаме в нова връзка. Според мен си държи на нейния приятел. Не я притеснявай повече на тази тема, за да не я изгубиш като приятелка.

bloodyF
06-04-2011, 20:13
питай я бе
ама и кажи да е честна, и не я насилвай твърде много
кажи и нещо от сорта
'искаш ли да бъдеш с мен? няма да ти се обидя ако кажеш не или ако искаш време да помислиш'
ако тя поиска време или каже не...опцията приятели засега още си е оферта ;)

niktodorovm
06-10-2011, 11:34
ok мерси за отговорите

Priceless
06-10-2011, 13:40
Ще я питам.