PDA

View Full Version : Някой ще ми обясни ми защо .. ?!



xpurexlowex
06-03-2011, 18:08
'Драстииии.
Значи ето какво : осми клас съм, но съм мн ниска .. Проблемът е, че всички в даскало, които не ме познават чак толкова добре, колкото истинските ми приятели, за които няма значение външният ми вид, та съучениците ми едва ли не са си изградили представа, че съм някво бебе само, защото съм значително по-ниска от тях, смис те ме приемат, все едно съм по-малка ии как да кажа, по-незряла от повечето от тях ;хххх
Ще бъде ли някой така добър, ако вижда някаква логика в това, плс да ми обясни, за да знам що се получава така, щото аз наистина не моа да схвана !! ;@

SmilezZz
06-03-2011, 18:42
А колко си висока ?
Защо се държат така ли ? Защото са все още недораснали,за да разберат,че това не зависи от тебе..
Пък и да не ти пука.. Не го превръщай само в комплекс.. :)

MuRocLaW
06-03-2011, 18:53
Голям праз

Fiction7577
06-03-2011, 18:54
Бе да не ти пука! Еби им майката на всичките! Някой мъже харесват доста повече ниските момичета, отколкото високите.

С времето нещата ще се променят, просто не се дръж с тях така, че да си мислят, че си мълчалива и така нататъка.

А и още нещо - достатъчно е само един от "готините" да реши, че си свястно момиче и си "яка". Никой няма да се осъмни. :wink:

xWandereRx
06-04-2011, 02:38
абее яяя да си вдигнеш самочувствието !!!
казваш им, че ръста ти е малък ама мозъка ти е голям и да бият кратуните, та да разберат кво искаш да им кажеш
и аз съм много ниска и всички се *бават с мен, ама ми е през оная работа
тряа се подкрепяме :D няма да им се оставяшшшш

Tempest
06-04-2011, 12:29
щото хората са кретени.. оценяват по това какво виждат.. материалисти.. боклуци!

TaMo
06-04-2011, 12:39
Само на ниските казват "джобни гаджета", нали?
Така че горе главата и да не ти пука!
Това, че си по-ниската в случая, само ти позволява да погледнеш "по отвисоко" отколкото явно могат твоите съученици...
Възползвай се от това си предимство!

Mirage3
06-04-2011, 12:43
Пише се loVe

NomNomNom
06-04-2011, 13:00
Пише се loVe
Ти пък кво се обаждаш , избивай си комплексите за ниска грамотност по АЕ другаде.
Явно на мацката й харесва повече с "w" , спокойно, няма тук толкова изключително малоумни хора, които да третираш с поведение - аз съм над теб.
В смисъл , несъзнателен трол си .
И мен в 8ми клас ме гледаха мило , защото съм 156 , синеоко.
Но покрай майка ми се обличам по-делово и някакво хипи-шарено , и от прическата , и от поведението ми - от доста време не лъха историята с детинското във вида ми .

Chacho
06-04-2011, 13:07
Имах съученичка, която и досега си е толкова висока. Но не й пука за височината. Бъзикали сме й се, тя със себе си също - всичко е в кръга на шегата. Никой не й е свързвал ръстта с умствените възможности или зрелостта й.

Tempest
06-04-2011, 13:15
Chacho, нали знаеш, че твоето и на авторката поколенията са различни :) доколкото си спомням ти си 91, а преди 5-6 години не е бил свят на материалисти...

fcukz
06-04-2011, 14:19
Защото подрастващото поколение е толкова комплексирано, че просто се чуди кого да "нахрани", как да се направи на гад пред приятелите си и всякакви подобни простотии, така че въобще да не ти пука кой какво ти казва.

Chacho
06-04-2011, 14:29
Според мен, не е въпрос на поколение, а на възраст. В началото на пубертета, че и преди него е нормално да си егоцентричен и комплексиран.

xWandereRx
06-04-2011, 14:58
Според мен, не е въпрос на поколение, а на възраст. В началото на пубертета, че и преди него е нормално да си егоцентричен и комплексиран.

правилно, само дето за съжаление някои си остават такива и след това

Mirage3
06-04-2011, 15:45
Пише се loVe
Ти пък кво се обаждаш , избивай си комплексите за ниска грамотност по АЕ другаде.
Явно на мацката й харесва повече с "w" , спокойно, няма тук толкова изключително малоумни хора, които да третираш с поведение - аз съм над теб.
В смисъл , несъзнателен трол си .
ОМГ, к`во става със света? o.O Аз да не съм `и казала "Ей, лапе такова, мн си неграмотно бе" :lol: :lol: Като не мога да `и помогна с проблема поне ще я науча как се пишат някои неща. ;) Ей, значи к`ви сте хора бе.
По темата - наистина си е до поколение. Ако не бяхме толкова сантиментални, светът щеше да е друг.

Chacho
06-04-2011, 15:53
Въпросът е, че тя вече си знаеше как се пише. Пък всеки се заяжда за правопис.

Ако си ограбим сантименталността (колкото е останала там), не ми се мисли какъв щеше да е.

Tempest
06-04-2011, 17:14
Според мен, не е въпрос на поколение, а на възраст. В началото на пубертета, че и преди него е нормално да си егоцентричен и комплексиран.

баш си е въпрос на поколение.. ти сам каза, че си имал съученичка, която е разбирала когато сте се шегували с нея.. схващала е шегите, дори тя се е шегувала с ръста си... сега не е шега, сега е гавра.. в днешно време, независимо от възрастта, нормално е да си комплексиран и егоцентричен.. "Старите кучета" не познават такива норми! :)

IvUsHkA
06-04-2011, 21:21
Спокойно в същото положение съм, но вече не ми пука. Примирих се, че всички ще ме гледат от високо :-D Ръстът ти няма нищо общо с характера като те опознаят малко нещата ще се променят :)