PDA

View Full Version : Странно??



essential919
06-03-2011, 19:23
Здравейтее!Намирам се в една малко странна ситуацийка-ходих сама с едно момче на дискотека , танцувахме цяла вечер , и по време на танците той се доближаваше толкова близко , че направо имах чувството , че ще ме целуне . Проблема , обаче е , че го имам в приятели във фейсбук , обаче той не ми пише.Аз му писах , той естествено ми отговори , направи ми комплимент , но до там - след т'ва не ми е писал.Та сега се чудя (както винаги), дали ме харесва??Е , надявам се да ми помогнете мъничко с решаването на загадката.

SisiStrange
06-03-2011, 19:27
Може просто да е бил повлиян от атмосферата и да те харесва на външен вид. Не е задължително да иска да сте гаджета.

jghgh
06-03-2011, 19:29
Може би просто е искал да те чука :-| , но не е набрал смелост да е директен, да те целуне и т.н. - т.е. страхливец.

Разбира се, това е просто едно цинично предположение. Излизай с него, гледай как се държи, а ти прилагай метода push n pull и всичко ще се оправи. Не се натягай прекалено, дръж се небрежно, току-виж не ти е най-спешния и следи неговите реакции. И не си вади изводи от това, че един път не ти е писал. Нали съвсем скоро се е случило това? Ако съвсем те избягва и пренебрегва, тогава е ясно, но не избързвай от сега с изводите. Рано е.

И м/у другото не ти ли стига, че ти е направил комплимент? Споко малко!

pressiana
06-03-2011, 20:02
Може да е имал работа и да не е могъл да пише.
ПРЕДСТАВИ СИ, имало хора, дето не висели 24/7 във фейсбук :-o
Или пък иска да се направи на интересен, знам ли.

MaLkaTa_LaDy
06-03-2011, 20:17
А може би ако наистина искаше, щеше да намери време. Според мен е било грешка, че си му писала.

badsector
06-03-2011, 20:56
От написаното оставам с впечатление, че досега не й пише по принцип, а не след конкретния случай. Когато тя го е потърсила, той е отговорил. Но според мен, в отговорът на @SisiStrange и предположението на @jghgh има голяма доза истина, а ти се сваляш прекалено лесно.

Ssummerjam
06-04-2011, 18:50
На външен вид със сигурност те харесва.

sToyAncHo
06-04-2011, 20:13
Защо фейсбук трябва да определя чувствата на някого? Харесваш ли го и искаш ли да си с него? Ходили сте на дискотека...ми ок, това може да означава нещо и за 2-ма ви, но не и приятелството във фейсбук :)

ccdesigns
06-04-2011, 21:48
От темите в този раздел оставам с вЧеПатлението, че ако някой не ти е писал в Скайп/Фейсбук не те харесва, мрази те, не иска да сте гаджета и, че 98% от връзките зависят от тези 2... портала.... Така да ги наречем.

BlindedAngel
06-05-2011, 10:51
Може просто да е искал ти да го целунеш и след тази вечер да се е отказал.А какво правят хората, които нямат ФБ като мене ? Обречени ли сме :razz:

Hilary_
06-05-2011, 14:33
Значи на живо каквото и да направи някой, ако не ти пише във фейсбук не става .. :lol: :lol:

Покани го да излезнете ..

essential919
06-05-2011, 16:46
Бих го поканила , обаче е по-голям от мене и не знам дали ше му се занимава с 6 години по-малка от него.

againstyou
06-05-2011, 16:49
Може просто да е искал ти да го целунеш и след тази вечер да се е отказал.А какво правят хората, които нямат ФБ като мене ? Обречени ли сме :razz:
И аз тва се питам .. :D

IseeDEADbodies
06-05-2011, 16:58
Значи на живо каквото и да направи някой, ако не ти пише във фейсбук не става .. :lol: :lol:


Е мноу ясно, че не става :lol:

badsector
06-05-2011, 18:25
Бих го поканила , обаче е по-голям от мене и не знам дали ше му се занимава с 6 години по-малка от него.
Предполагам е на тоя акъл, при който не би имал нищо против да тресне някоя разгонена малка пикла.

juj4elinka
06-05-2011, 18:40
К-к-колко години казаа?? :shock: Nvm .. Та "Бих го поканила , обаче е по-голям от мене и не знам дали ше му се занимава с 6 години по-малка от него." - това ти е най-малкия проблем. Били сте на дискотека, танцували сте, бил е близо до теб, дали не му се занимава?.. НО не е сигурно дали той си заслужава и с какви цели и за къде е тръгнал. :)

katericArofl
06-06-2011, 06:29
оффф, ако стане нещо дори и малко да е.. хайде вече са влюбени в нас не могат да живеят без нас, па ако и не пишат У фейса мамоле...
според мен човекът си се е кефил на обстановката, опитал се е да повдигне настроението а-у сеш` се.. остави го според мен... първо заради разликата, второ, ако почнеш да му пишеш и да го каниш просто нещата няма да се получат :?

essential919
06-06-2011, 07:26
защо няма да се получат??

badsector
06-06-2011, 10:11
...не е сигурно дали той си заслужава и с какви цели и за къде е тръгнал. :)
Напротив, много си е ясно - иска да я изклати. Явно му изглежда податлива и пробва :)