PDA

View Full Version : Училище след 7 клас



TheBloodyChoppers
06-03-2011, 19:29
Бих искал да ми помогнете в избора.
Аз съм от София и искам да си избера къде да кандидатствам след 7 клас
Проблема е, че не знам какво ми се учи.Но да предположим , че искам химия/география нещо такова.Мислех да ходя в СМГ , защото имам приятели там и казват , че е забавно , но след 8 клас е само математика и зубрене.О да, трябва да спомена, че искам училище където учениците за пичове, учителите(по-възможност) печени.Под ученици пичове имам предвид забавни хора с които да играем футбол,да излизаме(на кино и пр.)и др.Бих искал училището да не е много строго или да ни карат да учим много(същевременно искам и да науча нещо).В сегашното ми даскало е яко, но имам един проблем-майка ми работи там и всички учители ме познават, а това е доста гадно понякога. :x

Fiction7577
06-04-2011, 12:22
Прецени кое е по-важно за теб, веселието и купоните или образованието. Когато решиш, тогава вече мисли за училищата.

Иначе тук трудно ще ти помогнат с избора, тъй като за някои хора един човек може да е печен, а за теб да е пълен загубеняк.

Както казах, прецени си. Пък и в София до колкото знам баловете ще са най-високи, заради населението на града. Ако искаш в свястно даскало, оценките ти трябва да са на ниво.