PDA

View Full Version : Бръснене!!!!



exter1234
06-03-2011, 19:43
Някой ще обясни ли как се бръснат космите подмищниците, че вече е време! :) Благодаря предварително.

galet0
06-03-2011, 20:08
oтиди на кола маска
много по-добре е

exter1234
06-03-2011, 20:15
Ми не мисля да ходя на кола маска, тъй като съм само на 14.Някой ако може да каже ще съм му благодарен.

galet0
06-03-2011, 20:18
eми и аз съм на 14
това кво общо има?
айде бръсни се.
все едно че имаш брада
никога не бих пробвала

nessparty
06-03-2011, 20:51
емиии и аз съм на 14. . . оот 13 годишна някъде го правя това, макар че мама ме караше да хода на кола-маска ;д първо гии избръснах и после почнах с епилатор..доста повече боли, но поне почват да растат след 2-3 седмици, а не на 2-рия ден вече да саа.. : ) а относно твоя въпрос..как може да се бръснат ??! ;д и аз това се питам ..ми мажа със сапун ии бръсна, мама така ми е показвала : )

millmii
06-03-2011, 23:37
Хейй :) Трябва да знаеш, че за мен по - добро нещо от кола маската няма. Боли малко по - малко от епилатора, дори. Лично аз под мишниците съм със самобръсначка, защото не се престрашавам да пробвам с лентичките там. Но ти нищо не губиш ако опиташ, ако започнеш да използваш кола маската от самото начало още по - добре . Нооо .. ако все пак избереш самобръсначка.. (питаше как да се бръснеш) намокряш областта върху която ще действаш, после мажеш с нещо, за да се плъзга лесно самобръсначката (пробвала съм с пяна за бръснене (мъжка), гел за бръснене (за жени) ии сапун (най - често използвам него, защото ми е най- бързо ). Аз лично не виждам разликата м/у трите.. ), намокряш самобръсначката и бръснеш в посока срещу растежа на космите. От време на време изплаквай самобръсначката, за да може да работи по - лесно. Като си готова измий със сапун и подсуши. Лично аз веднага след това използвам рол-он против изпотяване, въпреки, че съм чела, че точно веднага не е добре, защото дразнело кожата (разбираемо). Ииии.. си готова. Надявам се да съм ти помогнала. Успех ! :)

ПС: По - подробно не мога да го обясня, даже се учудвам на себе си :D :D :D :D

Josefinne
06-04-2011, 07:17
Под мишниците винаги ползвам епилатор. Вярно, първия път много боли, но с всеки следваш - все по-малко.

Rebirthing
06-04-2011, 09:22
И какво като си на 14 ?! В козметичния салон съм виждала и по-малки...

Pamaa
06-04-2011, 09:59
Обясниха ти как се бръсне, НО е много грозно! Кожата става супер гадна, раздразнена и като на пъпчици, когато започнат да израстват космите пък е някакъв ужас :lol: .

MonicaR
06-04-2011, 10:21
хайде сега драматизации... никой няма да те гледа как си се обезкосмявал под мишниците :) важно е на теб да ти е удобно :P

nessparty
06-04-2011, 10:25
Обясниха ти как се бръсне, НО е много грозно! Кожата става супер гадна, раздразнена и като на пъпчици, когато започнат да израстват космите пък е някакъв ужас :lol: .

за тази работа има пудри :), след епилация или кола-маска, аз си напудрям мишниците с "Норсулфазол" и ставам много меки и гладки : )

Pamaa
06-04-2011, 10:47
MonicaR, как така няма да те гледа?! Нали ще ти се случи да си вдигнеш ръцете :shock: .

nessparty, аз след епилация слагам крем здраве и нищо ми няма, но 2-3 пъти съм опитвала със самобръсначка и честно казано е някакъв ужас - кожата ми се зачервява и ми пари, пък да не говоря какво става, ако сложа дезодорант/рол он/стик. Не казвам, че има лошо, в това да се използва самобръсначка, просто за мен не е подходящия начин за премахване на косми.

nessparty
06-04-2011, 11:04
MonicaR, как така няма да те гледа?! Нали ще ти се случи да си вдигнеш ръцете :shock: .

nessparty, аз след епилация слагам крем здраве и нищо ми няма, но 2-3 пъти съм опитвала със самобръсначка и честно казано е някакъв ужас - кожата ми се зачервява и ми пари, пък да не говоря какво става, ако сложа дезодорант/рол он/стик. Не казвам, че има лошо, в това да се използва самобръсначка, просто за мен не е подходящия начин за премахване на косми.

да, за мен също :) ..само добри отзиви съм чувала за крем здраве, ще взема и аз да си го купа : )

exter1234
06-04-2011, 12:47
След като ги избръсна трябва ли да слагам някакви кремове?

cigarettekisses
06-04-2011, 15:40
аа,стига..не.;д
ужасно грозно е..
остават черни точици и си личи мнг.
гнусничко е.

exter1234
06-04-2011, 18:37
Да но аз съм момче и не съм чувал момичета да ходят на кола маска за подмишниците!

dream1707
06-04-2011, 19:27
НЕ ПРАВИ ГРЕШКАТА ДА ГИ БРЪСНЕШ

На 14 си, момче си.. като ви знам как се развивате (поне следя по съучениците ми) .. силно ме съмнява да имаш кой знае колко много косми там ;) .. Или ходи с тях, нормално е, ако не са цяла гора... Или иди на кола маска, но в никакъв случай не ги бръсни..

Мойте направих грешката да започна да ги бръсна, сега трябва да ида на кола маска, защото с бръсненето става отвратително .. хем си личат, седи едно такова сиво... хем можеш да се порежеш, боцка ти, сърби те .. и прочие ..

Krasi97
06-04-2011, 20:14
еми не е много трудно аз от около 2 год се бръсна със Жилет и съм доволен първо леко си навлажни мишниците намажи се с някаква пияна или гел за бръснене каквото имаш и с саморбъсначката мини само 1 път след това я измий и мини още веднъш след всяко минаване я изплаквай защото се напластяват космите и само си престаргваш кожата а не се бръсне нищо аз за 2 минути го правя :)