PDA

View Full Version : Какво да правя?



tennis
06-03-2011, 20:43
Здравейте. :) Момиче съм.Проблемът е следният - харесвам едно момче - колеги сме (учим заедно). Супер сладък е и имаме много общи интереси. Когато се запознахме се държеше много мило, ако се засечем в университета - той винаги оставяше приятелите си и започваше да говори с мен,даже веднъж ходих у тях.Преди време щяхме да излизаме ,но той отмени срещата , защото беше зает. И някак си после всичко се промени. Държанието му се промени - вече не се спираше да говорим ,а казваше само - "здрасти" и това е. Наскоро пак започнахме да си пишем по скайп доста дълго и започнах да му правя намеци,че го харесвам и искам да излезем.Той се съгласява , но имам чуството , че не иска.Не съм сигурна в кое е проблемът. Понякога даже му намеквам и неща за секс - но той някак си не ме разбира.Имам чуството , че е девствен :-o Просто не знам какво да правя. Знам , че си няма приятелка,но не знам какво да правя???

Преместено.
Extremescream

MonicaR
06-03-2011, 21:32
просто му кажи какво чувстваш... :) няма да ти се размине без малък "разговор" ... ако наистина те харесва ще го разбереш...ако не - какво правиш с него? и защо си губиш времето? :)

Drako89
06-03-2011, 21:37
Действай направо, покани го, сваляй го ако щеш, такива неща!

Разбира се ако си заслужава.

И малко си объркала раздела!

loko1
06-04-2011, 01:41
зависи от годините аз като бях на 14 и ми предстоеше сефтето казах че отивам до магазина и не се върнах така че може и да е девствен :(
другото е аз като разбера че някой момиче ме харесва ,някак си се отдръпвам от нея не знам защо :) но страхът е по вероятен :-D той на колко е ?

LambOfGod
06-04-2011, 01:44
зависи от годините аз като бях на 14 и ми предстоеше сефтето казах че отивам до магазина и не се върнах така че може и да е девствен :(

За цигари ли отиде? 8-)

loko1
06-04-2011, 02:03
зависи от годините аз като бях на 14 и ми предстоеше сефтето казах че отивам до магазина и не се върнах така че може и да е девствен :(

За цигари ли отиде? 8-)
да :-D

tennis
06-04-2011, 17:30
зависи от годините аз като бях на 14 и ми предстоеше сефтето казах че отивам до магазина и не се върнах така че може и да е девствен :(
другото е аз като разбера че някой момиче ме харесва ,някак си се отдръпвам от нея не знам защо :) но страхът е по вероятен :-D той на колко е ?
Както споменах сме колеги (в университет). Така , че на 19.

evkabevka
06-04-2011, 21:02
Момчетата са страшно тъпи , ако не му го кажеш право в очите няма да разбере от никакви намеци ! Действай нищо не губиш :)

Hilary_
06-05-2011, 14:42
Покани го ти .. ;)

denzzityy
06-05-2011, 16:53
кажи му какво чустваш, покани го да излезете ;):)

juj4elinka
06-05-2011, 20:11
Казано е, че като цяло мъжете от намеци не разбират. Действай направо без увъртане. :)