PDA

View Full Version : Заслужава ли си?



ffbizarre
06-04-2011, 01:03
Здравейте. Пиша тази тема, с единствената цел да разбера вашите мнения относно ситуацията в която се намирам. Убеден съм, че има хора с опит от подобни случай, които биха могли да ме разберат напълно и съответно да ми помогнат по един или друг начин. Знам, че със сигурност ще отнеса много критики и морални упреци (най-вече от дамите), и все пак съм склонен да ги приема.

На 17 години съм и живота ми би могъл да се възприеме като песен. Не, че не бих променил някой неща ако имах възможността, но като цяло не ми липсва нищо и съм изцяло задоволен във всички аспекти от съществуването си на този етап. И както сами се досещате, сексът неименуемо заема доста значимо място в живота ми, както на повечето хора в тази възраст.

Като цяло сексът никога не е бил основен приоритет за мен, съответно никога не съм изпитвал нуждата да го правя на всяка цена. И ако трябва да изразя причината по най-точния начин, бих казал, че просто не ми се занимава... Не ми се занимава с всичките глупави и евтини игрички преди самия акт, които в много редки случаи са предотвратими.
За жалост обаче, сексът никога не е просто секс...

Както и да е, има едно момиче, което от няколко години твърди, че е силно влюбено в мен, че ме обича и разни такива безсмислици. На външен вид не е като от кориците на Playboy, но все пак има своя чар и две доста големички... Та, отношенията между нас винаги са били на приливи и доста дълги отливи, вероятно заради различията в характера, но предимно поради простата причина, че ми идва до гуша от детското й поведение и решавам да си дам почивка за неопределен период от време. Проблема е, че тя явно изпитва физическа нужда да се държи по този начин. Става въпрос за първолашко поведение от нейна страна, комбинирано с реплики от детската градина от сорта на "Не ми обръщаш достатъчно внимание.", "Не ти ли липсвам?" и всякакви такива простотии, едва ли не като "Защо не ми пишеш hug-ове в скайп?", ебаси. Правих компромиси, отговарях мило на тъпите й въпроси, държах се учтиво (въпреки гнева си), само и само да изкореня тази нелепост, но уви ефект нямаше и накрая взе, че ми писна на оная работа и просто прекъснах какъвто и да е контакт с тази досада.
От месеци бяхме скарани и нямах никакво намерение да подновявам тази "връзка", като изневиделица получих "сърцераздерателно" обяснение от нея във формата на извинение. Каза, че съжалявала за поведението си, че се била променила, много съм и липсвал и не искала да сме в лоши отношения. Общо взето множество клишета от този род, които трябва да й се признае, си свършиха работата. Замислих се относно цялата ситуация и й обясних, че съм склонен да си изгладим взаимоотношенията при единственото условие, че ще сме в неангажираща връзка, понеже така ще бъде по-добре и за двама ни. Първоначалната й реакция не ме изненада. Изцяло сподели мнението ми и беше доста доволна от случващото се, както и аз до голяма степен. Виждахме се няколко пъти след това, като наистина си прекарвахме страхотно. По-едно време даже се замислих за възможността, че може да излезне нещо от нас. Нещо много по-добро от преди. До тук добре, но когато се стигне до същината на нещата, до секса де факто и започвам да я обработвам по-сериозно, тя ме отблъсква по най-безкрупулния начин и започва да ми развива теории, как не можела да разбере какво всъщност искам, че искала да и обясня за пореден път какви са ми намеренията и т.н. Просто не мога да повярвам, няма логика. Въпреки споразумението ни, чиито условия са крайно еднозначни и категорични, имащи за цел да предотвратят именно този тип поведение, тя започва да се държи досущ като преди и това ме вбесява невъобразимо много. Същите абсурдни, детски въпросчета и същите префърцунени физиономии... А имахме уговорка, ебаси. Очевидно е, че явно се страхува да не я зарежа след като правим секс и иска някак си да й докажа, че това няма да се случи..? Осъзнавам, че грешката за поведението й е до някъде и моя, но все пак това просто е нереално...

Тук идва въпроса, как за Бога да постъпя? Опитвам се да й обясня, че направиме ли го веднъж, за вбъдеще ни чакат още много прекрасни моменти, но тя просто отказва да слуша, а и на мен определено никак не ми се говори. Видимо й се играе, но на мен наистина ми е втръснало до безумие точно от този тип игрички и тя трябва да е малоумна, за да не го забележи. Говорих с приятели по тази тема и те са на мнение, че колкото и да не ми се занимава, съм длъжен да го правя, защото сега му е било времето за секса и т.н., все пак съм на 17. След време дори да искам, нямало да мога. Какво време какви пет лева, бе. То по-добре да ходя по к*рви, отколкото да си губия времето и нервите с такива циркове... Или ако все пак реша да доведа делото до край, което рано или късно ще се случи, дали ще си заслужава? Дали ще си заслужава да се правя на клоун сума ти време, в името на секса? Какво мислите по въпроса? Дали целта все пак ще оправдае средствата? Защото искрено не ми се занимава... Не бих имал нищо против да си жиея мирно, както преди. А секса, майната му, когато стане, стане, а до тогава ще си цъкам ЦС, ще си щтракам с пръсти и ще вложа усилия да завърша даскало, че и там майката си е е...

Благодаря за вниманието, всичко добро!

loko1
06-04-2011, 01:24
така я подреди че тя да пожелае и после я зарязваш :-D
пример - всеки ден и говориш мили думи ,подаряваш и нещо излизате на кф....смс и такива глупости.................. правиш каквото иска без да споменаваш нищо за секс ако до 1 месец най много не пусне не се мъчи
:-D има някой още на 5 ден стига да можеш да я излъжеш така че да си мисли само за теб :D



Пс. тя на колко е

GLaDOS
06-04-2011, 01:24
Бях чел скоро една фраза ,която гласеше : " Живота е като компот- всеки се бори за сливата " ...

LambOfGod
06-04-2011, 01:39
Замисли се с точно това момиче ли ти се прави секс, защото според мен не си сигурен в това.. Ти предпочиташ да си цъкаш ЦС, пред това да си късаш нервите за едното ебане.. Ако наистина си струваше нямаше да възприемаш случващото се, като "евтини игри" и "късане на нерви", а като един флирт... По-добре изчакай по-подходящо момиче, за да не нараниш момичето Х и да не разочароваш себе си...

loko1
06-04-2011, 01:44
Замисли се с точно това момиче ли ти се прави секс, защото според мен не си сигурен в това.. Ти предпочиташ да си цъкаш ЦС, пред това да си късаш нервите за едното е**не.. Ако наистина си струваше нямаше да възприемаш случващото се, като "евтини игри" и "късане на нерви", а като един флирт... По-добре изчакай по-подходящо момиче, за да не нараниш момичето Х и да не разочароваш себе си...
+1 ако не си харесаш сефтето после ще съжаляваш, личен опит

MilanowPz
06-04-2011, 06:16
човек и на мен ми е писнало от тъпи детски путки дето незнаят какво искат.. ти им кажеш едно .. след няколко ден пак си знаят тяхното ....
както баба ми казва : " бий магаре пак магаре " !

DarkAngelOfHope
06-04-2011, 06:46
Остави ги тез твойте приятели, време за секс има, щом не ти се занимава не се занимавай (аз така правя с всичко в живота, поне за сега имам тази възможност) със сигурност има други момичета които ще искат да го направите без особени "безсмислени и детски игри". Аз преди години чаках една девойка 6 месеца за да правим секс ... но не ми е въртяла игри (всичко започна след това но както и да е :D), натискахме се, пипахме се, но тя искаше да изчака и аз чаках с нея, беше девствена и на 15 години. Трябва да решип ти какво искаш, дали не ангажираща секс връзка или неангажиращо приятелство (или нещо подобно) да излизате по кафета, насам - натам ... ако на теб ти е само за секса а тя не иска, аз не виждам смисъл да се мъчите и двамата ...

Shatter
06-04-2011, 06:47
Замисли се с точно това момиче ли ти се прави секс, защото според мен не си сигурен в това.. Ти предпочиташ да си цъкаш ЦС, пред това да си късаш нервите за едното е**не.. Ако наистина си струваше нямаше да възприемаш случващото се, като "евтини игри" и "късане на нерви", а като един флирт... По-добре изчакай по-подходящо момиче, за да не нараниш момичето Х и да не разочароваш себе си...

+1 ако може да разберем ТЯ на колко години е :)

ElManana
06-04-2011, 07:10
Момичето е хлътнало и най-вероятно девствено. С тая 'неангажираща връзка' много ясно ,че ще се притеснява ,след като е явно ,че нe си ти особено сериозни намеренията. А съдейки по държанието ти не си много впечатлен от нея. Ако наистина я харесваше, щеше да ти е приятно да те търси и да знаеш ,че й липсваш.
Не си малък. Изясни си какво искаш от нея - приятелство или повече от това (съмнява ме да е второто). 'Неангажиращото' ви нещо едва ли ще се получи.

ffbizarre
06-04-2011, 08:25
Благодаря ви за съветите и съпричастността.

Само да поясня, че момичето е на моята възраст и не е девствена. Даже ми сподели, че е на сухо от половин година. Ако приемем това за истина, не знам как е възможно да се въздържа по такъв начин, имайки предвид, че ме харесва и може да си го получи когато реши...

И въпреки че понякога се съмнявам, си мисля, че може би никога не съм изпитвал дълбоки чувства към нея, което донякъде ме натъжава, но просто е така и няма смисъл да се самозалъгвам.

Все пак, най-вероятно ще я оставя на мира. Последното нещо, което искам, е да я нараня. Тя просто не го заслужава, макар че съвестта ми няма да ме загризе в противен случай.

zooyork
06-04-2011, 08:54
според мен не си струва. В губене на време по това момиче, можеш да започнеш една пълноценна връзка с друго(дори и да не е пълноцнна но.. :Д) и другото според мен тя незнае какво иска и незнае значението на израза "неангажираща връзка" 8-) а и още май не е пораснала...а може и просто дае такава. Според мен вие не сте един за друг ;]

microice95
06-08-2011, 15:52
Леле имам същата далавера с едно такова момиче което е с 2 години по голяма от мене (аз съм на 15). Супер смотана и залухава, по-добре не се занимавай с тая твоята пача, защото са уникално прост тип хора и само ще си късаш нервите. Предполагам твоята се облича много детско и гледа да показва минимално плът.Може и да е гимнастичка щото те повечето са сдухани. :booooomb:


Моя съвет - Не Се Занимавай ;)

ThisIsMe
06-08-2011, 16:43
Тя на колко е?
По начина,по който си написал нещата се подразбира,че тя не те интересува особено.

''Защото искрено не ми се занимава.''

Изглеждат толкова отегчително тези думи.Моят съвет е следният:
Ако мислиш да се правиш на ''клоун'' пред момичето само заради единия секс,недей!Не си струва.Помисли малко за нея!Ще я нараниш много.
И задай си въпроса дали имаш някакви симпатии към нея.
От цялата ти история това не разбрах.Щом е влюбена в теб,тя вероятно не мечтае за мимолетна връзка,а иска нещо сериозно.Ако си готов да имате сериозна връзка,остани с нея и положете усилия,ако ли не,сложи край и не я карай да страда излишно.

0y7ofCon7roL
06-08-2011, 16:44
Според мен и двамата не сте израсли да имате сексуална връзка.

anonymous768631
06-08-2011, 17:11
Моят съвет е следният:
Ако мислиш да се правиш на ''клоун'' пред момичето само заради единия секс,недей!Не си струва.Помисли малко за нея!Ще я нараниш много.
И задай си въпроса дали имаш някакви симпатии към нея.
От цялата ти история това не разбрах.Щом е влюбена в теб,тя вероятно не мечтае за мимолетна връзка,а иска нещо сериозно.Ако си готов да имате сериозна връзка,остани с нея и положете усилия,ако ли не,сложи край и не я карай да страда излишно.

Не слушай членовете на междугалактическия съвет по защита на девствената ципа!
Не, наистина, недей!

Боли те фара за нея. Ако е хубава и ще ти е приятно да правиш секс с нея, то го направи. Ако е толкова сдухана, не си струва да ти пука за нея. Наеби я и я зарежи. Така работи светът...

П.П.: Имам приятел, който поддържа 3-годишна връзка, ако не се лъжа, с момиче 1-2 години по-голямо от него.
П.П.2: Имам една разюздана приятелка, която обичаше да чука момчета с по 3-4 години по-малки от нея, за да е всичко под неин контрол един вид. И не беше захлупена и бебе.

ymca
06-08-2011, 17:18
^^А според мен той е много по-зрял от нея.

"Очевидно е, че явно се страхува да не я зарежа след като правим секс и иска някак си да й докажа.." ето я и причината защо ти се дърпа.

Моят съвет: режи я, тъпа е! Не си струва за едното е*ане. Както казаха някои, ще намериш много по-подходяща. А ако пък толкова ти се прави секс, и то с нея, ще трябва да отпадне уговорката ви за неангажиращата връзка. Съгласила се е просто, за да е с теб отново, а тя вероятно въобще не е имала намерение да се променя. Трябва да й казваш всичките тея лиготии колко я обичкаш, колко я искаш и там квото й харесва да чува- главно нещата, които мразиш да казваш. Успех!

anonymous708973
06-08-2011, 18:27
обясних, че съм склонен да си изгладим взаимоотношенията при единственото условие, че ще сме в неангажираща връзка, понеже така ще бъде по-добре и за двама ни.

До тук добре, но когато се стигне до същината на нещата, до секса де факто и започвам да я обработвам по-сериозно, тя ме отблъсква по най-безкрупулния начин и започва да ми развива теории, как не можела да разбере какво всъщност искам, че искала да и обясня за пореден път какви са ми намеренията и т.н.

Не разбирам защо изобщо си я обработвал? В смисъл, "неангажиращата връзка", с която тя е била съгласна, си значи чисто и просто секс. Каква същина? То просто няма друго освен същина. Предполага се да се виждате единствено, за да правите секс, какво друго?

ymca
06-08-2011, 18:48
^Аз доколкото разбрах за него "неангажиращата връзка" е тя да не му досажда толкова 8-) Ама не знам, нека той си каже..

TheBug
06-08-2011, 20:25
А секса, майната му, когато стане, стане, а до тогава ще си цъкам ЦС, ще си щтракам с пръсти и ще вложа усилия да завърша даскало, че и там майката си е е...

Благодаря за вниманието, всичко добро!

Ако не ти се занимава, дай IP да цъкаме заедно 8-)

DarkTemplar
06-09-2011, 10:28
според мен не си струва. В губене на време по това момиче, можеш да започнеш една пълноценна връзка с друго(дори и да не е пълноцнна но.. :Д) и другото според мен тя незнае какво иска и незнае значението на израза "неангажираща връзка" 8-) а и още май не е пораснала...а може и просто дае такава. Според мен вие не сте един за друг ;]
Абсолютно съм съгласен. Легнеш ли си с нея, ще си вкараш голям таралеж в гащите - ще те занимава и досажда по всякакъв начин, белнувайки за сериозна връзка. Просто няма смисъл.

Според мен тая девойка е девствена. Ако не беше, едва ли би се държала така инфантилно.

Поздравления за грамотната и добре аргументирана тема. ;)

ffbizarre
06-14-2011, 13:08
Тя на колко е?
По начина,по който си написал нещата се подразбира,че тя не те интересува особено.

''Защото искрено не ми се занимава.''

Изглеждат толкова отегчително тези думи.Моят съвет е следният:
Ако мислиш да се правиш на ''клоун'' пред момичето само заради единия секс,недей!Не си струва.Помисли малко за нея!Ще я нараниш много.
И задай си въпроса дали имаш някакви симпатии към нея.
От цялата ти история това не разбрах.Щом е влюбена в теб,тя вероятно не мечтае за мимолетна връзка,а иска нещо сериозно.Ако си готов да имате сериозна връзка,остани с нея и положете усилия,ако ли не,сложи край и не я карай да страда излишно.



До голяма степен си прав/а. Наистина има вариант, при който е възможно да я нараня. И все пак моето мнение е, че цялата тази драматургия относно нараняването е малко пресилена и излишна.

Но какъвто и да е завършека на тази сага, ще се постарая максимално действията и решенията ми да не й причинят болка, по никакъв начин.

Относно възръстта на девойката, малко по-горе споменах, че е колкото моята.


Леле имам същата далавера с едно такова момиче което е с 2 години по голяма от мене (аз съм на 15). Супер смотана и залухава, по-добре не се занимавай с тая твоята пача, защото са уникално прост тип хора и само ще си късаш нервите. Предполагам твоята се облича много детско и гледа да показва минимално плът.Може и да е гимнастичка щото те повечето са сдухани. :booooomb:


Моя съвет - Не Се Занимавай ;)

Даже има вероятност да говорим за едно и също момиче...


Според мен и двамата не сте израсли да имате сексуална връзка.

Интересно твърдение. Ако обичаш, обоснови се.


Не разбирам защо изобщо си я обработвал? В смисъл, "неангажиращата връзка", с която тя е била съгласна, си значи чисто и просто секс. Каква същина? То просто няма друго освен същина. Предполага се да се виждате единствено, за да правите секс, какво друго?

От едно и също училище сме.


Ако не ти се занимава, дай IP да цъкаме заедно 8-)

Принципно съм по активен в скачането (KZ).


Благодаря на всички за отделеното време и интересните мнения. Помогнахте ми доста и смятам да постъпя така, както повечето от вас ме посъветваха. Ще поговоря с нея и ще се оттегля, сякаш нищо не се e случвало.

П.П.: Поздрав за всички - http://www.youtube.com/watch?v=3Q9rewnLFYw

redfox0111
06-14-2011, 13:24
Бях чел скоро една фраза ,която гласеше : " Живота е като компот- всеки се бори за сливата " ...



:D

peace95
06-14-2011, 20:16
хем нямаш чувства към нея , хем до сега си я чакал ?

anonymous708973
06-15-2011, 06:08
"От едно и също училище сме" - това не е отговор на въпроса ми.

Попитах какво значи за теб неангажираща връзка, какво значи за нея и защо има такова разминаване в разбиранията? Като кажеш "неангажираща връзка", би следвало веднага да се досетиш, че става въпрос за едното чукане. Интересно ми е тя какво си е помислила, че се е дръпнала, като си се пробвал.

ffbizarre
06-15-2011, 12:06
Предполага се да се виждате единствено, за да правите секс, какво друго?

Не, че не бих пробвал, но все пак училището не е от най-подходящите места за правене на секс. А неизбежно се виждаме и там. Когато вече се срещнем на друго място, където се предполага, че би трябвало да се стигне до половият акт (имайки предвид уговорката за неангажиращия секс) и когато пристъпя към изпълнение на някякво действие, с чиято помощ да сложа начало на акта, идва момента с отблъскването (от нейна страна).


Попитах какво значи за теб неангажираща връзка, какво значи за нея и защо има такова разминаване в разбиранията? Като кажеш "неангажираща връзка", би следвало веднага да се досетиш, че става въпрос за едното чукане. Интересно ми е тя какво си е помислила, че се е дръпнала, като си се пробвал.

Според мен, за да се получи една успешна неангажираща връзка, не е наложително да се ограничаваме до взаимоотношения, базирани изцяло, само и единствено на секса. Разбира се, той все пак стои в основата на всичко, но като цяло не настоявам да го правим при всеки визуален контакт между нас. Нямам нищо против понякога да се мотаем насам-натам по най-необвъзрания начин, стига да не е прекалено често. Но явно въпросното момиче никога не е възнамерявало да спази уговорката, а се е съгласила само и единствено за да сме заедно, по един или друг начин. Разбира се, е наясно с термина "неангажираща връзка", но очевидно желанията ни се разминават.

DarkTemplar
06-15-2011, 12:17
Или просто й се иска неангажиращата връзка да се превърне в ангажираща.

straus
06-15-2011, 12:36
Няма такова нещо като просто секс, рано или късно работата става сложна. Ти сам си прецени, или си с нея, или не си с нея.
В единия случай береш ядове постоянно, но си имате хубавите моменти. В другия случай си мислиш, че така е по-добре, докато не се появи друга която да ти трови нервите.
Нали знаеш защо жените живеят по-дълго от мъжете, защото нямат жени ;)

Palpatin
06-15-2011, 12:36
Интересно, много интересно. Този случай събуди едни спомени в мен. Но да не се отплесвам в моите неща. Понякога простите неща изглеждат сложни, а сложните прости.
Според мен ти искаш едно, а тя явно друго. Всеки си задава въпроса струва ли си. Не сме ние дето трябва да взимаме решение вместо теб. Решението е твое.
Обаче понеже много хора си написаха мнението и аз да си напиша моето. Според мен не си струва. При това, което си написал явно при тебе негативизма към това момиче е повече от позитивизма. За какво да се мъчиш с нея. Може да е влюбена в теб, а може и да не е. Според мен е второто. Когато човек е влюбен той не мисли. Така че ако тя е влюбена би трябвало без проблем да правите секс. И така стигаме до логичното решение не си струва да чакаш.