PDA

View Full Version : Защо всички момичета излизат с по-големи момчета



Dragoon120
06-04-2011, 11:01
Въпроса ми е ясен ;д напоследък гледам всички се обвързват с 2-3-4 години по големи вчера поканих едно момиче навън и тя ми пише "имам уговорка с това момче" и ми праща фейсбука на някакъв който приличаше на Митьо Крика и сигурно беше поне 5-6 години по-голям от нея по тази логика аз сега съм 8 клас -със шестокласнички ли трябва да излизам :D

scandalousLady
06-04-2011, 11:03
Въпроса ми е ясен ;д напоследък гледам всички се обвързват с 2-3-4 години по големи вчера поканих едно момиче навън и тя ми пише "имам уговорка с това момче" и ми праща фейсбука на някакъв който приличаше на Митьо Крика и сигурно беше поне 5-6 години по-голям от нея по тази логика аз сега съм 8 клас -със шестокласнички ли трябва да излизам :D

Не със седмокласнички :) . Виж какво според мен разликата от 2-3 години няма значение, всичко зависи от човека.

Sh@d0w
06-04-2011, 11:06
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.

againstyou
06-04-2011, 11:08
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.
Точно така. =)

w0sh
06-04-2011, 11:13
Защото това е социално приетото поведение.

Dragoon120
06-04-2011, 11:15
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.
Точно така. =)



е да де ама някои момичета едва ли не си имат стандарт за това ще излизат само с големи и точка ;д

SuperBadSuperFresh
06-04-2011, 11:56
Ей,колко ги обичам тия общи знаменатели...

fenkaaa
06-04-2011, 12:20
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.

peti123
06-04-2011, 12:28
Защото момичетата се развиват по-бързо и искат някой на техния акъл , а момчетата на по 20 са такива . Няма нищо чудно едно момиче на 15 да ходи с момче на 20-21 . Момчетата на 15 са още с детско мислене , глидат си футбола , играят playstation , ако някой момиче си хареса набор по-добре да се отказва :grin:

cigarettekisses
06-04-2011, 12:40
всеки различно се развива.
има много умни и зрели момчета от 15+ (:
зависи.
а за тези 15,16 годишни,които ходят с мъже на 20-25..
няма значение..
важното е да си допадат и да имат общи интереси.
за любовта няма граници.(:
годините нямат значение..
много ме дразни,че в тоя форум се пише само 'аз съм на 15,той е на 17(примерно.)' :D
какво значение има..:D

SmilezZz
06-04-2011, 13:08
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.Точно !! Аз също излизам най-често с по-големи от мене,но не съм си поставила някаква възрастова граница - ако ще и по-малък от мене да е,стига да се паснем по характери..

tonie__
06-04-2011, 13:14
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.

!!

SisiStrange
06-04-2011, 13:23
Аз веднъж си бях харесала по-малък, но нищо не се получи. 8-) Накрая се отказах и си останахме приятели. Наистина бяхме на различни нива в общуването. Една моя приятелка (хубава е, не е от отчаяние) ходи с момче с 2 години по-малко от нея и са много щастливи. Въпрос на късмет.

d3viL
06-04-2011, 13:34
Личен избор.

Някои го правят, за да се материалните облаги, които един "батко" може да им даде. Други защото си мислят, че не могат да контактуват нормално с момчетата на тяхната възраст.
Всъщност всичко е строго индивидуално. Виждала съм момчета на по 15-16, които се държат къде-къде по зряло от някои по-възрастни индивиди...

IseeDEADbodies
06-04-2011, 13:35
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.Точно !! Аз също излизам най-често с по-големи от мене,но не съм си поставила някаква възрастова граница - ако ще и по-малък от мене да е,стига да се паснем по характери..

Глупости на таркалета. Т'ва са изкуствено насадени простотии. Не мисля, че е нужно да обяснявам. Особено днешните 16 годишни пикли нямат право на глас ;)

Dragoon120
06-04-2011, 13:43
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.Точно !! Аз също излизам най-често с по-големи от мене,но не съм си поставила някаква възрастова граница - ако ще и по-малък от мене да е,стига да се паснем по характери..

Глупости на таркалета. Т'ва са изкуствено насадени простотии. Не мисля, че е нужно да обяснявам. Особено днешните 16 годишни пикли нямат право на глас ;)

:razz:

canara
06-04-2011, 13:54
просто защото постоянно подражават на приятелки и т.н. всъщност не са се загледали в по-малките момчета защото колкото и нахално звучи аз съм един от малкото хора които могат да разберат хората обаче няма кой да ги намери ( момичетата които да искат да са с свои връстник)

Grommash
06-04-2011, 13:55
:-D

canara
06-04-2011, 13:57
и най-важното момичета които ще са до толкова наясно с себе си че да оценят човека до себе си

badsector
06-04-2011, 14:00
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.
В по-голямата част от случаите е така. Плюс това момиченцата на тази възраст осъзнават че могат да манипулират мъжете с това между краката си и гледат да го усъвършенстват максимално бързо, защото това е лесният път в живота. А батковците обикновено са по-опитни и могат да ги научат на триковете, отделно че само секс им е в главата и нарочно си хващат малки пикли, които се връзват лесно. А и пиклите взаимстват от поведението на пикльовците и се хвалят на колко бройки са вече и какви неща могат да правят в леглото...

galet0
06-04-2011, 14:01
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.


\:D/

IseeDEADbodies
06-04-2011, 14:03
А да ви питам тогава, момичетата в пубертета к'ви са? Възрастни и зрели ?! Не мисля...

galet0
06-04-2011, 14:09
А да ви питам тогава, момичетата в пубертета к'ви са? Възрастни и зрели ?! Не мисля...

еми по-зрели от момчетата на тази възрастт

w0sh
06-04-2011, 14:10
Абе това си е ситуация, където всички са зле, ама едните са по-зле.

Все едно да играят Рилски спортист и Велбъжд....

IseeDEADbodies
06-04-2011, 14:11
А да ви питам тогава, момичетата в пубертета к'ви са? Възрастни и зрели ?! Не мисля...

еми по-зрели от момчетата на тази възрастт

По-зрели оная ми ра'ота ... и извинение. Аре не ми ги разправяйте такива. Всичко си има изключения, както има момчета дето не знаят за к'во става дума на тая вързаст, не са по-малко и момичетата ;)

shasinka
06-04-2011, 14:48
Колкото зрели момиченца,толкова и момченца. Според мен е до късмет.. всеки си има лично мнение де, при мен поне няма значение дали е на моите години или е с две по-голям. Стига да мога да контактувам нормално с човека, да ми е приятно и да имаме общи виждания,няма значение дали е с 1,2 години по-голям или по-малък. От друга страна не разбирам какво общо може някоя на 14 да има с някой на 24, освен някакво привличане.. щях да кажа сексуално, но една 14 годишна не знам дали може да определи какво и се прави.. да се изразя по-меко - физиологична нужда или полова.

IseeDEADbodies
06-04-2011, 14:56
Колкото зрели момиченца,толкова и момченца. Според мен е до късмет.. всеки си има лично мнение де, при мен поне няма значение дали е на моите години или е с две по-голям. Стига да мога да контактувам нормално с човека, да ми е приятно и да имаме общи виждания,няма значение дали е с 1,2 години по-голям или по-малък. От друга страна не разбирам какво общо може някоя на 14 да има с някой на 24, освен някакво привличане.. щях да кажа сексуално, но една 14 годишна не знам дали може да определи какво и се прави.. да се изразя по-меко - физиологична нужда или полова.


Евалата !

cigarettekisses
06-04-2011, 15:19
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.
В по-голямата част от случаите е така. Плюс това момиченцата на тази възраст осъзнават че могат да манипулират мъжете с това между краката си и гледат да го усъвършенстват максимално бързо, защото това е лесният път в живота. А батковците обикновено са по-опитни и могат да ги научат на триковете, отделно че само секс им е в главата и нарочно си хващат малки пикли, които се връзват лесно. А и пиклите взаимстват от поведението на пикльовците и се хвалят на колко бройки са вече и какви неща могат да правят в леглото...

искаш да кажеш,че връзката м/у 15 годишна и 20 годишен е само заради секса и няма начин той да я обича,а само да я използва?;д
аз се чудя,ама мисля,че все пак си е до човека.. и може и любов да има,де да знам.:D

iiordanova
06-04-2011, 15:24
Момчетата нали знаеш,че се развиват по-бавно. Тоест мисленето им е доста лапешко. А момичетата предпочитат някой,който може да им даде подкрепа и т.н. Но естествено има изключения за всичко. Може и по-малък да е,но да е много по-зрял. Но пък и 14 годишна с 24 годишен не е никак добре. Най-много разликата да е 5 години,защото след това става извратено.

gabri3lla
06-04-2011, 15:41
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.
аха

BioX
06-04-2011, 15:59
не е баш така във всички случаи има и с по-големи момичета....и то като се замисля не са малко случаите

Zarity
06-04-2011, 17:00
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.
аха
+
Разбира се,срещат се изключения.

ccdesigns
06-04-2011, 21:57
Винаги си е било прието мъжът да е по-голям на възраст. Примерно повечето от родителите и бабите и дядовците имат разлика от по 5+години, не само 2-3. Поне моето убеждение е такова. На моите родители разликата е 5 години горе-долу, а на баба ми и дядо ми около 5-6 (5 и половина някъде :D).

s0b1esk1
06-04-2011, 22:07
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.Точно !! Аз също излизам най-често с по-големи от мене,но не съм си поставила някаква възрастова граница - ако ще и по-малък от мене да е,стига да се паснем по характери..

Глупости на таркалета. Т'ва са изкуствено насадени простотии. Не мисля, че е нужно да обяснявам. Особено днешните 16 годишни пикли нямат право на глас ;)

брат я им разкрий истинската причина. тука се праат сички че не разбират и само объркват децата..

jghgh
06-05-2011, 05:50
по-алфа и по-мъжествени са
и по-готини
по-приличат на мъже
секси са
възбуждат

това е достатъчна причина, защото колкото и да се изтъкват романтични причини, човек 1во харесва другия на инстинктивно ниво, на привличане на база външен вид и тогава вече развива теории кой е умен и кой бил дорасъл.
мен ако питате, и "батковците" са недорасляци в огромната си част
мъжете като цяло винаги си остават момченца..

monika8
06-05-2011, 07:13
Някои момичета излизат с по-големи момчета защото искат да са по-зрели.Други го правят за да се правят да важни.

badsector
06-05-2011, 10:36
...човек 1во харесва другия на инстинктивно ниво...
Спор няма. Както и щом се действа инстинктивно за толкова важни за бъдещето неща, явно няма особена разлика с животните.

...мъжете като цяло винаги си остават момченца..
Според някои теории, третият, последен етап в развитието на човек е етапът на детето. Много малко са хората, които го достигат. Явно на мъжете ни е вродено, щом всички източни философи, дзен учители и разни йога гурута са мъже. Със сигурност съм чел за две жени, които са достигнали просветление, но това са единични случаи...

jghgh
06-05-2011, 10:44
Не знам защо ме цитира - за да се съгласиш с мен, или за да си кажеш, каквото имаш?

При всички положения това с инстинктивното ниво е при всички ни, не само при момичетата. Не че казвам нещо ново, но все пак.

А под "недорасляци" имах предвид, че вие... наистина си оставате деца. Авантюристични, инфантилни понякога, обичате играчки и да разбутвате някакви неща. Вместо с конструктори си играете с джаджи, правите ремонти и т.н. В природата ви е да няма особено развитие или т.нар. улягане, поне тъй мисля аз, без да поставям оценка на тази ваша способност/качество?.

А иначе източните философи да са ти инстанцията. И западните са все мъже. На вас ви се отдава да разсъждавате без излишни сантименти. Винаги съм се чудила защо няма философи-жени? Защо са по-малко поетесите и великите писателки?

Въпреки че лично аз не се чувствам по-нисша поради тоя факт. Много обичам философия. =]

IseeDEADbodies
06-05-2011, 10:49
Момичетата се развиват по-бързо от момчетата... факт, но става дума за физически промени. Умствено далеч не съм убеден... Мое мнение. А и да си се върнем на въпроса. Какво общо може да има една 16-17 годишна с един мъж на 22-25. Не знам, аз съм много против тия неща... Окей разлика 2-3 години приемам го, но нек'ви разлики от по 5+ години.. Единствената причина един мъж да слезе до такава възраст е, че е толкова зле за годините си и не може да си намери момиче на неговите години, а в очите на едно "момиченце" изпъква като големия мъжага ;) Щото нали като си над 20 се предполага колички що годе нек'ви парички а-у.. (а не като едно момче на 15-17, единствените пари които вижда да са паричките които мама и тате му дават за джобни) и лошото е, че тия уж по-развити момиченца предпочитат да се возят на количката и да ходят по кафенцата, от колкото да са с едно момче на техните години, с което имат много повече общи неща. Но това вече се е сметнало за напълно нормално и никой не се замисля. Това за мен е разглезеност и материалност.

Най-вероятно сега ще почнете да ми развивате нек'ви теории и да ми говорите колко съм тъп, какви глупости съм приказвал. Това е мое мнение, не обременявам абсолютно никого с него :) В крайна сметка всеки си преценя за него, кое му харесва и кое не ;]

nerazbranoZLO
06-05-2011, 12:58
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.
Макар, че и много тийнеиджърки не са зрели, а просто искат да се фукат, че имат гадже.......


@IseeDEADbodies
Изпревари ме....

Hilary_
06-05-2011, 14:26
.. защото се предполага, че са малко по - пораснали на акъл!! :lol:
(мое мнение)

Zarity
06-05-2011, 14:40
Естествено,че момчета ше кажат че искаме просто да се изфукаме,че незнам си кво и незнам си що.Ми айде вие елате на наща,дето момчета на моята възраст още се чудят "ко им,излиза от пишката,браааат".15-16 годишните момчета така ги друса пубертета,че не искат сериозна връзка,а само да се пробват какво е да ебеш много мацки.А момичетата на тази възраст вече се замислят за сериозни връзки.Не говоря да тръгнеш с някой 10 години по-голям от теб 2,3,4 е приемливо,вече 5+ има проблем.Към 18,19 годишна възраст нещата се изравняват.

по-алфа и по-мъжествени са
и по-готини
по-приличат на мъже
секси са
възбуждат
И това играе роля,няма да се лъжем.
Пак казвам,има изключения,по-зрели за възраста си момчета,и по-малоумни момиченца,които действително искат батковци,щото било готино.

antifashionshit
06-05-2011, 14:51
по-алфа и по-мъжествени са
и по-готини
по-приличат на мъже
секси са
възбуждат
ммтук се крие истината

denzzityy
06-05-2011, 15:47
сичко зависи от момичето какви момчета препочита, но наистина момчетата до 11 клас кажи-речи не обращат толкова внимание на момичетата отколкото на футбола, дота и всички други игри... За това предпочитаме по големи Батковци с който като излезем няма да ни говорят за мачове и игри, а за савсем различни теми пък и гледат да ти дадат савет ислушват те, а не като пиклиовците 8-9 даже и 10 клас "О незнам за твойте порблеми ама знаеш ли с колко заварши мача" :D :D ето ти отговора по вазрастните са по мажествени занят как да говорят и вазбуждат както беше писано по горе, не че й трябва на 13-14 годишно момиченце мъж който да я вазбужда :D :D

juj4elinka
06-05-2011, 16:00
Общото мнение е, че момичетата са по-развити от момчетата, и да така е. Прието е човек първо да гледа външния вид на срещуположния пол. Известно е, че днешните 13-15 годишни се изживяват на звезди с кифленски вид и маниери, НО всички сме на ясно, че разбира се има много изключения от тези ни възприятия.
За да се изкажа по-добре ще дам няколко лични примера.
Казват, че едно момче 2-3 години по-голямо от момичето е по-развито интелектуално и с по-добра физика от момчета на нейната възраст. Изключенията при този пример са 2:
1) Момче с + 2-3 години да има детско мислене и виждане за нещата т.е. не е по-зрял от нея и връстниците 'и. (дори и от момчета на по-малка възраст от нейната)
2) Момчета на нейната възраст, много по-добре развити интелектуално и физично от другите си връстници.
Личен пример: Познавам момче 5 години по-голямо от мен, което все още си е дечко и прави неща, които аз съм правила може би преди години. Същевременно, познавам момче 2 години по-малко от мен, а мисли доста зряло за възрастта си, дори по-зряло от мои съученици и приятели.
Човек е просто неспособен да обърне първо внимание на характера, а след това да огледа външния вид на човека срещу себе си. Друг е въпроса дали ще се повлияе от външния вид на другия. Аз от части се научих да не се влияя, но както казах, за всичко си има изключения.
Личен пример:
1) С приятелки придружихме момчета от компанията, за да ги гледаме докато играят футбол. Имаше едно момче с доста добър външен вид. Останах впечатлена, докато той не започна да говори. Селските изказвания, грозните подмятания... Всичко това преобърна мнението ми и дори визуално вече не ми изглеждаше красив.
2) Вчера, аз и най-добрата ми приятелка бяхме поканени на нещо като купон в апартамента на едно момиче. Приятелката ми в началото не хареса изобщо момчетата на купона и едва ги гледаше, още повече защото имаха интереси много по-различни от нейните. Аз държах на своята позиция без да си изграждам погрешно мнение за въпросните момчета,а след около половин час мнението ми за тях вече беше факт, и за щастие - положително. Стана време да си тръгваме и най-добрата ми приятелка вече беше променила коренно мнението си за тях, въпреки много различия помежду им. Щом повдигнах въпроса какво мисли за тях, отговаряше с думи много по-различни от тези от по-рано.
С целия този роман исках простичко да покажа, че има много изключения и може би трябва да им отделяме повече внимание, от колкото на тези под общ знаменател. Смятам, че не само аз мисля, че изключенията не са за пренебрегване. :)

microice95
06-05-2011, 17:03
Според мен момичета на по 14-15-16 години тръгват с момчета над 20, за да не ги закачат 14-15-16 годишни момчета.Моята гледна точка. 8)

IseeDEADbodies
06-05-2011, 17:05
Според мен момичета на по 14-15-16 години тръгват с момчета над 20, за да не ги закачат 14-15-16 годишни момчета.Моята гледна точка. 8)


Логика бетон .... :lol:

microice95
06-05-2011, 17:09
Според мен момичета на по 14-15-16 години тръгват с момчета над 20, за да не ги закачат 14-15-16 годишни момчета.Моята гледна точка. 8)


Логика бетон .... :lol:

Неможе да се отрече това.
Веднъж като бях на 12 години и играехме мач и ритам към вратата и греда и уцелих едно момиче мой набор. Следващия ден ми дойде един "батко" на 14-15 години и стана разправя. :D

Има ги всякакви пикли ;)

s0b1esk1
06-05-2011, 22:15
ето ви истината: тръгват с по-големи защото искат да се учат от тях, да им подражават, да влязат в света на "големите". просто искат да пораснат по-бързо и да се чувстват зрели. а и все пак приятелките и ще я гледат с други очи щом ходи с по-възрастен

Blab
06-05-2011, 23:19
защото искат да се учат от тях
ако изходим от това ти твърдение (което за мен важи с пълна сила и е основното, което ме води към възрастните мъже), за да продължим линията на дискусията от предната страница, можем да заключим (или поне да допуснем, защото заключенията всеки прави за себе си), че момичето/жената има желание да се развива, нещо повече - тя има желание да се развива във взаимоотношенията си с другия (който не й е учител, родител, настойник, гуру и прочее). това, смятам, ще се съгласим, е нещо хубаво.

виж, вече, какво може да си вземе (образно казано, не по щруделски) един зрял мъж от едно момиче, за мен остава загадка.
//а това е по-интересният въпрос!;


ПП:за поетесите/писателките, че и за философките и тяхната липса, предлагам на Мила да си го кажем в друг прозорец:Д
//мислех изобщо да не пиша в тази тема, но предвид часа, безсънието ми и сесийната изолираност, ще бъда оправдана:Д

xBadxApple
06-05-2011, 23:32
кур за сесиите! :д

излизат, защото търсят някаква закрила, предполагам, както и сигурност + предлагане на по-широка гама от занимания и израстване.

то не че 'батковците' задължително са особено зрели, или че девойчетата заслужават някаква зрялост, като те самите не са често.. ^^

britzy
06-06-2011, 06:03
Чакай да помисля... а верно бе - Що'то така ми Аресва.

\:D/





Стига те ги теглили тия локуми безсмислените -винаги ще е така.Момичетата търсят някого,който ще ги защити ,етц ,мъжественост и такива ми ти.Къде ги виждате тези качества в един 14,15,16 -годишен сульо ,дето като топне чушлето и целото даскало трябва да знае?

LoveMnmL
06-06-2011, 06:10
по-алфа и по-мъжествени са
и по-готини
по-приличат на мъже
секси са
възбуждат

това е достатъчна причина, защото колкото и да се изтъкват романтични причини, човек 1во харесва другия на инстинктивно ниво, на привличане на база външен вид и тогава вече развива теории кой е умен и кой бил дорасъл.
мен ако питате, и "батковците" са недорасляци в огромната си част
мъжете като цяло винаги си остават момченца..
Напълно съгласна съм с теб.Зависи си до човек,всичко е индивидуално.Наистина могат да се срещнат доста момчета по-големи,които също на моменти се държат детински.Права си,че по-голямата част от тях си остават момченца.Винаги има една част по-детинска,която се запазва в тях,което не е лошо,но зависи от ситуацията.То и баща ми понякога се държи детински..Но като цяло по-големите момчета са за предпочитане.Пък и на външен вид по-малките момчета имат някакво по-детско и лигаво излъчване.

anonymous708973
06-06-2011, 07:20
Чакай да помисля... а верно бе - Що'то така ми Аресва.
\:D/
Стига те ги теглили тия локуми безсмислените -винаги ще е така.Момичетата търсят някого,който ще ги защити ,етц ,мъжественост и такива ми ти.Къде ги виждате тези качества в един 14,15,16 -годишен сульо ,дето като топне чушлето и целото даскало трябва да знае?

+ 100.

И все пак...
Искам някого, от когото мога да науча нещо (независимо дали ще е съвет за четиво, каране на кола, кънки на лед, катерене етц).
Искам някого, който се интересува от нещо повече от барове, пиене и гледане на порно.
Искам някого, който да може да ми помогне, когато имам нужда от това. Искам някого, който да ми даде друга гледна точка за живота, от чиито опит мога да се поуча.
Искам някого, който да знае как да подходи адекватно във всяка една ситуация.
Искам някого, който може да ме успокои, когато съм подпалила.
Искам някого, който да не бяга от проблеми.
Искам някого, който да знае кога да се похвали с мен и кога да замълчи - тоест, да знае, че не е необходимо всичките му приятели да познават в детайли интимния ни живот.

Малка част от нещата, които един пубер, който от вчера има сперма и си мисли, че е открил топлата вода, не може да ми даде.

britzy
06-06-2011, 07:55
^^Абсолютно .Това изчерпва въпроса "защо".
А тези ,които са на 15,16 няма смисъл да се оправдават .Ще пораснете и вие (момчетата)

Blab
06-06-2011, 09:22
много сте зрели!
браво! 8)

jghgh
06-06-2011, 09:39
много сте зрели!
браво! 8)
Мани беги 8-)

Аз пък съм си непораснало дете.
Признавам.
И все пак все се увличам по по-големи, което е лошо, защото те не са така вдетинени и лигаво романтични като мен.
Ужас, ПЪК!


пп. И много жалко, че вече не аз съм Мис Агресия във форума : ( ха ха ха!

nerazbranoZLO
06-06-2011, 13:35
Неможе да се отрече това.
Веднъж като бях на 12 години и играехме мач и ритам към вратата и греда и уцелих едно момиче мой набор. Следващия ден ми дойде един "батко" на 14-15 години и стана разправя. :D

Има ги всякакви пикли ;)

Поне извини ли се на момичето?
Като бях на 12, една от класа ходеше с един 21-22 годишен...
Това доказва 2 неща:
Колко са изпаднали някои 22-годишни има, че да стигат до там....
Колко им е акъла на момичетата в пубертета.
Нищо лично, ама да ми разправяте, че е имало любов между тях, като ходиха само 1 месец и сега сякаш не се познават.
Извод: Не им е сега времето за нещата, тийнейджъри.

nerazbranoZLO
06-06-2011, 13:37
И все пак. Голяма част са такива, но има и изключения.
[/thread]

ByBinKaa
06-06-2011, 14:06
Според мен момичета на по 14-15-16 години тръгват с момчета над 20, за да не ги закачат 14-15-16 годишни момчета.Моята гледна точка. 8)


Логика бетон .... :lol:

+ 8)


И все пак...
Искам някого, от когото мога да науча нещо (независимо дали ще е съвет за четиво, каране на кола, кънки на лед, катерене етц).
Искам някого, който се интересува от нещо повече от барове, пиене и гледане на порно.
Искам някого, който да може да ми помогне, когато имам нужда от това. Искам някого, който да ми даде друга гледна точка за живота, от чиито опит мога да се поуча.
Искам някого, който да знае как да подходи адекватно във всяка една ситуация.
Искам някого, който може да ме успокои, когато съм подпалила.
Искам някого, който да не бяга от проблеми.
Искам някого, който да знае кога да се похвали с мен и кога да замълчи - тоест, да знае, че не е необходимо всичките му приятели да познават в детайли интимния ни живот.

Малка част от нещата, които един пубер, който от вчера има сперма и си мисли, че е открил топлата вода, не може да ми даде.

успех!
:)

nerazbranoZLO
06-06-2011, 14:50
Според мен момичета на по 14-15-16 години тръгват с момчета над 20, за да не ги закачат 14-15-16 годишни момчета.Моята гледна точка. 8)


Логика бетон .... :lol:

+ 8)


И все пак...
Искам някого, от когото мога да науча нещо (независимо дали ще е съвет за четиво, каране на кола, кънки на лед, катерене етц).
Искам някого, който се интересува от нещо повече от барове, пиене и гледане на порно.
Искам някого, който да може да ми помогне, когато имам нужда от това. Искам някого, който да ми даде друга гледна точка за живота, от чиито опит мога да се поуча.
Искам някого, който да знае как да подходи адекватно във всяка една ситуация.
Искам някого, който може да ме успокои, когато съм подпалила.
Искам някого, който да не бяга от проблеми.
Искам някого, който да знае кога да се похвали с мен и кога да замълчи - тоест, да знае, че не е необходимо всичките му приятели да познават в детайли интимния ни живот.

Малка част от нещата, които един пубер, който от вчера има сперма и си мисли, че е открил топлата вода, не може да ми даде.

успех!
:)

Ъъм, това не съм аз, но карай....

asp1r1n94
06-06-2011, 15:27
Искам да видя коментар на "umri" 100% ще каже нещо смислено :D :D
А ето и моята гледна точка:
В кафенета ,барчета,дискотеки и т.н. ходят момиченцата нали така, или бъркам? Там 16-17 годишни момченца има чат-пат ,повечето са 20+...
Е едно момиче като отиде там с кого ще се запознае...
Другото е ако да кажем има кафенце до даскалото ,а в даскалото сме се събрали момчетата да ритаме,а в кафенцето са "големите пичове"
В задачата се пита:Къде ще отиде мацката да си прекара следобеда?
8)

Isolation
06-06-2011, 16:13
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.

Mhm.. !

IseeDEADbodies
06-06-2011, 17:09
И на по-зле ще отиват нещата, като всеки се има за много голям и за много голямата работа :)

Просто като видях коментарите на някои потребители (ще се направя на любезен и няма да конкретизирам с nick-ове) просто ми стана.. хъм и аз не знам тъжно донякъде. Наистина е жалко на къде отиват нещата.



едит - И само да вмъкна към предния си коментар - Тия въпросни "мъжаги" които са толкова "улегнали" и толкова "зрели", а дефакто живеят при родителите си все още със средно образование и работна заплата 300-350 лева, ако има работа даже е нек'ъв бонус... не че всичките са така де. Но това ли ви е разбирането за зрял мъж ? От такъв човек ли искате "да научите нещо".. Не знам, силно ме съмнява.
Защото ако питате мен, един наистина улегнал мъж на +/- 25 години, който живее сам, издържа се сам много ме съмнява да излиза с 16 годишна. Просто, ще се повторя... Тия които излизат с момичета значимо по-малки от тях, много добре осъзнават, че едва ли не това им е единствения шанс да "боднат" а и като цяло да получат внимание от момиче. Щото за една жена на 25 години той е мухльо, но за една 16 годишна той е "принца на белия кон", който все пак може да си позволи да я заведе на едно кафе и да я изпрати до тях с колата на баща си и от време на време да й омайва главата с приказки за любов, щото малките деца лесно се манипулират. Това е проблема, ако питате мен. Разбира се всичко има и своите изключения. Не казвам, че всичките са такива, но масата .. са!.

Pa3yMeH
06-06-2011, 17:14
Защото това е социално приетото поведение.

Изключения : рядко.

jghgh
06-06-2011, 19:22
Освен това, което каза w0sh, опира и до имидж, колкото и всички да отричат. Дори да липсва материалната страна (да я води по барове, да й плаща сметки), определено присъства приятното гъделичкащо чувство че си с "батко", а не с някой на твоята възраст. Един вид, VIP.

А за секса вече казах. Сексът като понятие, не като физически акт - всичко е секс на тоя свят... Лично аз имам необяснимо привличане към по-големи от мен момчета, въпреки че ми е пределно ясно, че е много пъти по-добре да се занимавам с набори.

anonymous708973
06-07-2011, 06:07
Разбира се всичко има и своите изключения. Не казвам, че всичките са такива, но масата .. са!.

Явно познавам само изключения :-o

Впрочем, приятелят ми е на 19 и живее с техните, но какво от това? Има толкова неща, които мога да науча от него - неща, които не всеки знае и може.

jghgh, привличането към по-големи не е необяснимо и наистина не виждам защо е по-добре да се занимаваш с набори. Обясни ми как ще имам пълноценна връзка с човек, който го интересува единствено как да избяга от даскало, за да си купи евтин алкохол, да се натряска като прасе и да разказва историята един милион пъти, опитвайки се да звучи като ненадминат. :?

jghgh
06-07-2011, 06:20
И при големите го има тва, разликата сигурно е във веществата и качеството на алкохола, който се употребява, както и в "сериозността" на купоните, които вече не са чак толкова лейм и позьорски. Иначе, кай ми честно, кой знае ква разлика м/у 20 годишния и 16 годишния няма, освен че единият е студент и тва буди все пак някакво възхищение. И какво можеш да научиш от един 20-22 годишен човек, което да е толкова различно или по-мащабно като обем от някой на твоите години? А и какво пречи заедно да научаваш с набора нещата от живота - успоредно, наивно, по детски.

Според мен ако толкова искаш да научиш нещо за живота, направо да се хванеш с някой, прехвърлил 30-те, ама тогава 1. Ти едва ли ще искаш 2. Извратено е 3. Изклчено е тоя мъж да е стока ако се занимава с по-малки от него

Та... Какво можеш да научиш от големия, освен как да се чукате и т.н. Изобщо не го казвам като заяждане. Просто се опитвам да изложа моето мнение, което продължава да бъде недоумяващо както към мен, така и към другите момичета - защо си падаме по по-големи? Моето обяснение пада върху това, че са по-привлекателни и че търсим приключението (тръпка). А твоето мнение е...?

ShtrudeL
06-07-2011, 06:24
Може да си над 30 и пак да си мега тъп. Възрастта не е гаранция за качество.

fcukz
06-07-2011, 07:28
Не знам те кога са израснали толкова бързо при положение, че са на нашата възраст. Това, че играем на компютърни игри (примерно) означава, че сме деца ли какво ? Вие, момичетата, като си слагате 2 тона грим и започнете да приличате на хора след това означава, че сте узрели жени ли ? Контите се като к*рви, отивате на дискотека, като ви видят батковците, с паричките, а вие с късата поличка всички си казват "охо, на тази ще й врътна главата и ще спя с нея". Когато спи с нея момичето вече се мисли за HIGHLIFE. Абе, като цяло девойките на възраст между 13-17 се мислят за много зрели, а всъщност не се поглеждат и не осъзнават, че не са това за което се мислят. Били узрели... omg ви е достатъчно

britzy
06-07-2011, 07:45
Аз като по-голяма от диапазона,който ти изтъкна,ще кажа,че съм имала връзка и с по-голям, и с набор .Е,разликата е ,че по-голямото момче е по-отговорно,не се осланя на парите на мама и тате,а ги изкарва той .Мисли занапред и планира.Държи се отговорно .Наборът ми ми разказваше за скай-фай сериали,за космически кораби,които за БОГА дори не съществуват in the reality и за вов,за некви други-дори не помня,даже се вживяваше в роли .Извинявай ,но това е най-добрия начин да убиеш някакво женско желание у момичето .Да ти спадне ,'дет се вика .Та сегашният ми приятел е на 20 (аз съм на 19 ) и не се занимава с тия простотии ,знае къде да бутне какво да каже именно за да събуди желанието ми,доколкото онзи го убиваше .Това е-не е нужно да съм курва,за да предпочета по-големия .Изтъкнах си доводите ,не оспорвай ако имаш намерение :)

fcukz
06-07-2011, 08:06
Аз като по-голяма от диапазона,който ти изтъкна,ще кажа,че съм имала връзка и с по-голям, и с набор .Е,разликата е ,че по-голямото момче е по-отговорно,не се осланя на парите на мама и тате,а ги изкарва той .Мисли занапред и планира.Държи се отговорно .Наборът ми ми разказваше за скай-фай сериали,за космически кораби,които за БОГА дори не съществуват in the reality и за вов,за некви други-дори не помня,даже се вживяваше в роли .Извинявай ,но това е най-добрия начин да убиеш някакво женско желание у момичето .Да ти спадне ,'дет се вика .Та сегашният ми приятел е на 20 (аз съм на 19 ) и не се занимава с тия простотии ,знае къде да бутне какво да каже именно за да събуди желанието ми,доколкото онзи го убиваше .Това е-не е нужно да съм к***а,за да предпочета по-големия .Изтъкнах си доводите ,не оспорвай ако имаш намерение :)
Хаха, по принцип съм вечната контра, но няма да споря щом не искаш, само ще вмъкна: не всички 15-16 годишни (не знам точно с колко годишен си имала връзка) са еднакви и не всички ще ти говорят за такива неща :)

DiDy1
06-07-2011, 08:21
Защото момичетата се развиват по-бързо и искат някой на техния акъл , а момчетата на по 20 са такива . Няма нищо чудно едно момиче на 15 да ходи с момче на 20-21 . Момчетата на 15 са още с детско мислене , глидат си футбола , играят playstation , ако някой момиче си хареса набор по-добре да се отказва :grin:

хях и кво кат гледаме мачове и кат играем на пс ... нещо лошо да има в това :lol: Всеки си избира сам какво да прави и с кого да го прави :oops: Така че ...

По темата : те хубаво си избират батковци ... да си избират няма лошо : ) Както казах секи си избира сам какво да прави ... Само да внинават щот във форума се напълни с 13 12 годишни дет ходят с 5 10 години по големи от тях и пускат тъпи темички от рода " Бременна ли съм " "кво да прая" и т.н Не казвам , че аз съм големия разбирач ма просто да внимават какво правят и ако го правят да са сигурни че и те го искат ! 8-)

britzy
06-07-2011, 08:22
Ами лошото беше ,че бяхме на по 18 и 2мата и мен това не ме вълнуваше некак си ,все едно де

DiDy1
06-07-2011, 08:27
Аз като по-голяма от диапазона,който ти изтъкна,ще кажа,че съм имала връзка и с по-голям, и с набор .Е,разликата е ,че по-голямото момче е по-отговорно,не се осланя на парите на мама и тате,а ги изкарва той .Мисли занапред и планира.Държи се отговорно .Наборът ми ми разказваше за скай-фай сериали,за космически кораби,които за БОГА дори не съществуват in the reality и за вов,за некви други-дори не помня,даже се вживяваше в роли .Извинявай ,но това е най-добрия начин да убиеш някакво женско желание у момичето .Да ти спадне ,'дет се вика .Та сегашният ми приятел е на 20 (аз съм на 19 ) и не се занимава с тия простотии ,знае къде да бутне какво да каже именно за да събуди желанието ми,доколкото онзи го убиваше .Това е-не е нужно да съм к***а,за да предпочета по-големия .Изтъкнах си доводите ,не оспорвай ако имаш намерение :)
Хаха, по принцип съм вечната контра, но няма да споря щом не искаш, само ще вмъкна: не всички 15-16 годишни (не знам точно с колко годишен си имала връзка) са еднакви и не всички ще ти говорят за такива неща :)

И аз щях да кажа същото ! :)

Josefinne
06-07-2011, 08:42
Защото момчетата са си момченца няколко години по-дълго, отколкото момичетата. Докато девойките вече се оглеждат за партньори, момчетата си играят на топка. Доказано от практиката !
От друга страна момичетата винаги търсят по-висок стандарт. Някои мислят, че ако момчето е по-голямо, има повече възможности, така че не се занимават с по-малки.
Аз лично винаги съм се кефела на момчетата около моята възраст или 1г по-малки. За мен по-високият стандарт е в главата му , а не в портмонето му.

IseeDEADbodies
06-07-2011, 10:23
Аз като по-голяма от диапазона,който ти изтъкна,ще кажа,че съм имала връзка и с по-голям, и с набор .Е,разликата е ,че по-голямото момче е по-отговорно,не се осланя на парите на мама и тате,а ги изкарва той .Мисли занапред и планира.Държи се отговорно .Наборът ми ми разказваше за скай-фай сериали,за космически кораби,които за БОГА дори не съществуват in the reality и за вов,за некви други-дори не помня,даже се вживяваше в роли .Извинявай ,но това е най-добрия начин да убиеш някакво женско желание у момичето .Да ти спадне ,'дет се вика .Та сегашният ми приятел е на 20 (аз съм на 19 ) и не се занимава с тия простотии ,знае къде да бутне какво да каже именно за да събуди желанието ми,доколкото онзи го убиваше .Това е-не е нужно да съм к***а,за да предпочета по-големия .Изтъкнах си доводите ,не оспорвай ако имаш намерение :)

В случая ти излизаш с твой връстник, една година не е нищо, не се обиждай, но примера ти е уместен. ;] И аз съм на 20, смятам се за достатъчно отговорен и планиращ човек, но в същото време играя Counter Strike и Diablo II... к'во от това? Но я си се представи с един 30 годишен чичко, или поне 25+ какво общо може да имате?




Защото момчетата са си момченца няколко години по-дълго, отколкото момичетата. Докато девойките вече се оглеждат за партньори, момчетата си играят на топка. Доказано от практиката !


Аре стига с тия глупости вече.. сериозно оО

Josefinne
06-07-2011, 10:26
Съжалявам, че все още вярваш, че това са глупости. :?

IseeDEADbodies
06-07-2011, 10:29
Аз съжалявам, че има хора с толкова посредствено мислене, дано не се засягаш..

Josefinne
06-07-2011, 10:33
Колкото ти, толкова и аз :D

britzy
06-07-2011, 10:38
От година до година има разлика нали знаеш :D .Виж и аз не знам какво общо ще имам с някого ,който прехвърля 30-те ,бях веднъж в една такава компания ,даа и определено си предпочитам 20-годишните :D

DamnHot
06-07-2011, 14:56
ДАааам свидетелка съм на момичета (14-15 год.) които се занимават с 17-18-19 че и 20 годишни момчета.. :shock:
..е то да беше поне по "любов"... това е масова практика, чрез която
малки пикли се опитват да бъдат какички :D :D

Violenza
06-07-2011, 17:08
един 30 годишен чичко

Сериозно? 8-)


По принцип голяма разлика в годините не е проблем, стига да не става дума за деца.

IseeDEADbodies
06-07-2011, 19:20
един 30 годишен чичко

Сериозно? 8-)


По принцип голяма разлика в годините не е проблем, стига да не става дума за деца.


Ами за едно момиче на 17-19 години си е чичко, не мислиш ли ?

С долното съм съгласен ;]

Аз лично спирам да пиша в тая тема, изказах си мнението по-този въпрос на длъж и шир. Но тъжното е (поне за мен), че много хора оспорват думите ми. Сега наясно съм, че не може всички да са съгласни с мен, но в това отношение, мисля че гледната ми точка е напълно реална (и не искам да звучи прекалено високомерно), но в случая вярна и правилна. Просто материализма се е издигнал на култ днешно време, което е ужасно, ама ужасно жалко ! Не ме разбирайте погрешно не отправям нападки към никого. Пак казвам просто изказвам личното си мнение, не ангажирам абсолютно никого с него. Всеки има право на личен избор :) Лека вечер.

Blab
06-07-2011, 20:41
^а родителите им от тази гледна точка какви са - баби и дядовци?
ти, от позицията си на 20-годишен, какво (мислиш, че) можеш да предложиш на която и да е (развиваща се) своя връстничка?
//не се заяждам, интересно ми е;

ПП: ясно ми е, че няма смисъл да пиша по такива теми тук, преобладаващите коментари са показателни.

IseeDEADbodies
06-08-2011, 18:37
Само първо да отбележа, че наистина нямах намерени да пиша повече по темата, но нека не бъда неучтив и да отговоря на въпроса ти :)

Баби и дядовци.. силно казано. Има едно хората му викат 2ра младост. Толкова по този аспект.

Какво мисля, че мога да дам на една моя връстничка ? - Значи само първо да отбележа, че говоря за себе си и моя частен случай. При други момчета на моята възраст гаранция никаква, че разсъждават по същия начин, но предполагам, че това ти е пределно ясно. Та... Ще разгледам нещата които уж тези "зрели момичета" търсят.
Ще започна с материалните :

1. Кола - имам. Вярно не е нова и лъскава, но все пак е кола. Ако не й харесва... да си ходи пеш !
2. Кафета, дискотеки, сметки.. etc - Като цяло не съм от заможно семейство, нито работя за космическа заплата. Но в крайна сметка все се намират пари за едно кафе или през няколко вечери за дискотека. Дори съм на мнение, че ако връзката е що-годе сериозна дори може да има поделяне на сметки. Отварям една скоба тука - изобщо не ми пука кой какво ще си помисли за това. В крайна сметка аз не съм банка Буров и да плащам сметки наляво, надясно. Един път, Втори път - добре. Системно .. категорично не ! Това си е разлигавяне !
3. Подаръци от сорта на бижута, дрешки... etc - Подаръци правя когато АЗ реша, не когато тя ми каже "купи ми еди к'во си". Като иска нещо да си го купи ;)

И като цяло, мисля че относно материалното това са главните неща.

Сега идва ред на хмм как да го кажа ? НЕматериалното. Неща от сорта на внимание, любов, разбиране... тези неща.

1. Внимание - ами лично за себе си мога да кажа, че мога да дам много внимание на едно момиче. И то не само защото искам да спя с нея, както често се оказва. Няма нужда да ви припомням колко случаи има в които момичета пищят "ама той ме наеба и ме заряза"...
2. Разбиране - Представи си го сега тоя "мъж" на 24-25 ще приеме ли присърце проблемите на една 16-19 годишна. Ами не разбира се ! Просто защото се предполага, че той е излязъл от сферата на това мислене и проблеми от такъв характер (обобщавам с "такъв" защото има много неща, които едно момиче в тази възраст ще сметне за "проблеми") просто му се струват смешни, глупави и той не може да ги приеме за сериозни. Докато когато момчето до нея е що-годе с нейния, акъл, на нейните години, с нейното мислене.. ами тези проблеми и на него му се струват проблеми и дори да не го разбира напълно се старае.. Поне аз съм така.
3. Любовта - Тука няма да давам примери, просто ще кажа, че смятам, че бих направил и бих дал доста повече за да задържа едно момиче при себе си, ако наистина я обичам и ме е грижа за нея, от един такъв "мъж"... Обосновавам се - Не търся само секс в едно момиче, а аз съм на мнение че масата от тези "мъже" търсят точно това. И когато въпросното момиче не им даде това което те искат, просто идва момента в който му писва и й бие дузпата ;)

Като цяло да обобщя - не мога да дам много материални неща, но пък за сметка на това мога да компенсирам (мое мнение) с всичко останало.. разбиране, любов, внимание, грижа, интерес (не просто плътски). А пак да кажа, не мисля че тайната за щастие се крие в материалното, да то е важно.. но не е всичко, има много по-ценни и важни неща !

П.П. наистина не ме търсете повече в тази тема ;д

funkey
06-11-2011, 10:29
Хаха ако беше общо прието нямаше да има закони за момичета под 15 години да излизат или да правят секс с пълнолетен опази боже

funkey
06-11-2011, 10:42
Моля ви всички които смятат че годините нямат значение моля ви кажете едно 15-16 годишно момиче какво би дало на 25 годишен мъж който е завършил университет и има работа? МОЛЯ ВИ СПОДЕЛЕТЕ.Представете си 2-та свята и се пробвайте да ги смесите. УСПЕХ!

gummybear
06-11-2011, 10:53
Според мен не е нормално момичето да е на 13-14 години,а момчето на 20-22 години ,защото момичето започва да води живот, който не му отива.Живот на 17-18 - годишно момиче.Разбирам 2-3 години , но 8 :shock: Има такива, които го правят с някаква цел:
- да се чустват като принцески с тях
- да има кой да ги защитава от неприятности
- и в редки случаи да се възползват от финансовата им възможност
:D
Това е моята преценка,всеки мисли различно. :)

CyberMeX
06-11-2011, 10:54
И аз да се изкажа, причината е че момичетата са много по зрели от момчетата на 15-16, ние докато си играеме на Star Wars и криеница те вече знаят какво имат между краката и какви чудеса могат да правят, ние батковците 18+ само едно си знаеме, нещо по сериозно само с набор или по-голяма. Извинявяйте ама колегата по горе е прав, какво може една 15-16 да допринесе за по-сериозна връзка???

funkey
06-11-2011, 11:00
И още нещо (не смятах да пише повече но няма как) Ако тези 14-15-16 годишни момчета и момичета не изживяват детсвото си на тези години кога ще го направят? Замислете се едно време как е било ако не е това времете да изживяваш като дете кога ще е ? Има толкова много време да бъдеш възрастен голям и с грижа към всичко но ако не е този момент да бъдеш безгрижен и т.н. то кога ще е ? Да бъдеш дете е много по малко врмете от колкото да бъдеш голям и сериозен!И тези 20 годишни мъже ходят с 14-15 годишни то го правят защото не могат да си намерят своя връстничка а защо? Защото е много по трудно и осъзнават какви са :) Мисля че прекалено много изискват от себе си тези момичета и мислят че всички техни връстници са такива. това е

chronic
06-11-2011, 11:01
Моля ви всички които смятат че годините нямат значение моля ви кажете едно 15-16 годишно момиче какво би дало на 25 годишен мъж който е завършил университет и има работа? МОЛЯ ВИ СПОДЕЛЕТЕ.Представете си 2-та свята и се пробвайте да ги смесите. УСПЕХ!Нищо освен сексуално удовлетворение,но мъжа често именно това търси,така че жертва всичко останало за тази цел.
Ако не бушуваха толкова хормоните при мъжа,много голям процент от жените щяха да са с вроден комплекс за малоценност.

chronic
06-11-2011, 11:03
И аз да се изкажа, причината е че момичетата са много по зрели от момчетата на 15-16, ние докато си играеме на Star Wars и криеница те вече знаят какво имат между краката и какви чудеса могат да правят, ние батковците 18+ само едно си знаеме, нещо по сериозно само с набор или по-голяма. Извинявяйте ама колегата по горе е прав, какво може една 15-16 да допринесе за по-сериозна връзка???Какво им е зрялото на 15-16 годишните момиченца,чувал ли си ги какви разсъждения за живота праскат?
Това че не играят стар варс,съвсем не означава че акъла им е над стар варс.
Сексуално са малко по-напред,но чисто житейски са още деца.

CyberMeX
06-11-2011, 11:21
14-15 може, ама познавам няколко на 16 дето са много по зрели от наборите им...

RoSKo0o0
06-11-2011, 12:09
Защото сме "незрели", а не се виждат какви пикли са всъщност те :)

Grommash
06-11-2011, 18:00
Така е устроен света.

stelkastel
06-11-2011, 23:16
Ах, ах, ето и аз т'ва питам!Макар че в моя случай е защо големите момчета излизат с пикли на по 13-14-15 години?!И защо се заглеждат по такива? Сега ще кажете, че злобея. Ами може и така да е, при условие, че има такива момчета. То за момичетата ми е ясно - баткото, интересно, да се изфукат пред другите момиченца, че си хванала 19-20годишно /че и повече/, силно, високо, добре сложено момче, което учи във...тук вече е време да спра!Разбрахте какво имам предвид! :D

fcukz
06-11-2011, 23:22
Ах, ах, ето и аз т'ва питам!Макар че в моя случай е защо големите момчета излизат с пикли на по 13-14-15 години?!И защо се заглеждат по такива? Сега ще кажете, че злобея. Ами може и така да е, при условие, че има такива момчета. То за момичетата ми е ясно - баткото, интересно, да се изфукат пред другите момиченца, че си хванала 19-20годишно /че и повече/, силно, високо, добре сложено момче, което учи във...тук вече е време да спра!Разбрахте какво имам предвид! :D
20 годишните ходят с някакви малки пикли, защото само те им се връзват на акъла, връстничките на 20 годишните батковци вече им знаят номерата и не могат да вкарат едно 20 годишно момиче толкова лесно в леглото, колкото едно 15 годишно :)

eclipse06
06-12-2011, 07:21
Винаги съм се чудила защо няма философи-жени? Защо са по-малко поетесите и великите писателки?

Защото жената винаги е била подтискана. Това е оставило белег дори върху съвременната жена.

По темата - мисля, че няма какво да се обеснявам, досътатъчно много пъти се повториха всички причини. Колкото и да не им се иска на повечето съфорумници от мъжки пол, нещата са на лице. Това, че момичетата предпочитат по-големи момчета е факт и едно оспорване в тема като тази едва ли би променило нещо.

BaffaLsc
06-12-2011, 07:54
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.

ddeennyy
06-12-2011, 09:19
Ако не си чул момчетата се развиват по-бавно от момичетата и това е доказано. Нормално е момичетата да ги влече към по-големи момчета особено в пубертета ;)

bloodyred
06-12-2011, 13:55
Не допускате ли, че може да има случаи, в които примерно момичето да е на 15, момчето на 23.. и да има любов?! Преди да се почнат обидите, нямам такава връзка, не съм и имала. Но за в бъдеще нищо не се знае. ;) Човек не е защитен от това да се влюби. Имам една съученичка, която от 1 година и 2-3 месеца вече е с момче 8 години по-голямо от нея. Тя е на 15 и половина долу-горе. Не знам. За мен е любов. Познавам и нея, и приятеля й много добре вече доста време .. абе не знам, всеки с разбиранията си, но по принцип, когато наистина има някакви чувства .. няма лошо. Все пак да не изпадаме в крайности, но за мен годините не са особено проблем. Разбира се, години, години, но всичко в някакви рамки все пак, защото съм на 15 и 7 месеца хах. (;

Biskfitka
06-12-2011, 14:06
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.+
Защото искам някой,който знае какво иска,знае как да се държи и какво да прави.И за мен разликата от 2-3 години не е много...Даже и до 5г. за мен не е много (на 17 съм..) ,но всеки преценява за себе си ;)

prout1
06-12-2011, 15:15
Тука се лансират некви тези, че момичетата на 14-15-16 години били по зрели от връстниците си от мъжки пол. Аз обаче мисля че те са по глупави. Това е общият случай, който се припознава сори. Тръгват с батковци, по големи с доста години, търсейки сериозна връзка и хич не им идва на акъла че тея батковци ги ползват само за тъпчене и нищо друго. Това пак е общият случай, разбира се че може и да има любов в такава връзка (пояснявам, това значи и двамата да се обичат, а не момичето да обича момчето, а обратното да не е на лице). Накрая тея момиченца остават с разбити сърца, за мой най голям кеф, между другото, и с убеждението че мъжете са задници. Но те сами са си виновни. Според мен да търсиш голямата любов на толкова крехка възраст е голяма глупост, още повече с по голям. На 18-19 години по-може. Факт е че повечето сериозни двойки се събират на тея години или след това, а късметлиите, които намират любовта преди това, са.. еми, късметлии 8-) Малко, но ги има.
И друго, според мен мъж на 20+ години, който се цели само в ученички, не е много в ред. Аз не си представям да ходя с 3-4 години по малка от мен, първо защото това е един вид признание че не мога да си хвана ЖЕНА, и второ, защото тея лапета хем са лапета, хем си вярват че са нещо повече. Смехория, кво да ви разправям 8-)

ThatsMe
06-12-2011, 15:58
Аз съм момче на 14 съм няма значение това...
Според мен, когато един 25 годишен мъж излиза с 15 годишна... в това няма никакъв смисъл. Явно момичето е толкова тъпо,че не го вижда или пък момчето е недорасло или пък просто отива да се прави на готин/мъж мечта пред приятелките й, а те почват "оооооо боже мой колко е готин, ооо каква късметлийка си". Направо това е лигавщина. За мен до 5 години е разликата и не повече. Е, сега няма да тръгна с някоя 9 годишна, която почва 3 клас щото това е отвратително. За това мога да кажа, че за мен тази разлика почва от 13+ и не по надолу ! Може да кажете, че съм недорасъл и такива неща... Няма да се сърдя, защото може би е истината и аз я приемам така ! Да аз играех на игрички до преди 2.5 седмици (сега ми омръзна...) Но поне знам кой съм и какъв съм !!!

cveteto64
06-12-2011, 16:05
Защото момичетата съзряват по-бързо (не говоря за 15 годишните)

antifashionshit
06-13-2011, 06:49
въпросът е защо по-големите са занимават с по-малките.
и момченцата бихме излизали с какички, ако ни падне.
батковците са по-настъпвателни, това също е фактор. а когато човек има избор - да бъде с някого, за когото се смята, че е по-опитен, съзрял и други такива нещица, нормално е човек да се поддаде.

Ducati
06-13-2011, 08:47
С колкото по-голям, толкова повече ти се дига репутацията. И ест, че момичето иска да се вози на колата и да се чукат в неговия апартамени по цял ден.

teenems
06-13-2011, 09:45
Еми с какви да излизаме?Вие и без това на ум сте с 2-3 години по-малки от нас ,така че ..

RoSKo0o0
06-16-2011, 10:19
Еми с какви да излизаме?Вие и без това на ум сте с 2-3 години по-малки от нас ,така че ..

Така е, затова 90% от всекидневието ти е изпълнено с неща, изобретени от мъжа.

NambyPamby
06-16-2011, 12:54
Агнешко! Агнешко! 8-)

jghgh
06-16-2011, 16:31
Защото момичетата съзряват по-бързо (не говоря за 15 годишните)
Стига с тая простотия.
Всичко опира до секса :) Не буквалния, физическия, ами секса като ... понятие?!

Жените обичат по-големите. По-секси са. Повече постижения имат обикновено. Понякога си е заради самата фукня. Няма смисъл да си кривим душата или да казваме на черното бяло. Жената доста често обича за имидж.


prout1, право в десетката.

landofdeath97
06-16-2011, 18:22
аз не поставям вузрастови граници но наистина с по голям ми е по добре :P

JekoV
06-17-2011, 05:06
Жената трудно се задоволява и от към пишка и от към сичко :Д тя се иска нещо повече и нещо по-така смисъл дори да има някой на нейната възраст - горе/доло на нейния акъл който да е идеален за нея - тя пак ще търси по-голям, че нали е "батко" нали е по-голям и очаква с него да и е и по-добре и некви е такива филми..!

Един съвет - НИКОГА не търси логика в действията на жена ;)!

П.С. Това, което казват, че се развиват 2-3 години пред нас донякъде е така, но става въпрос за средностатистическите момчета, който просто бавно се развиват, което далеч не значи, че на тяхната възраст няма дори по-развити от тях момчета! Като акъл говоримте.. Това, че жената винаги избира грешния мъж е лично ней си проблем!

JekoV
06-17-2011, 05:08
С колкото по-голям, толкова повече ти се дига репутацията. И ест, че момичето иска да се вози на колата и да се чукат в неговия апартамени по цял ден.

Дам така е ;) жената винаги иска повече ;) тя с малко не се задоволява, и често гонейки повечето попадат само на ебачи и играчи, и после пък и реват кви били мъжете :Д много смешна гледка много са охапани.. ама тва е наказанието да си ЖЕНА!

cwetyyy
06-17-2011, 05:14
Защото не ни се занимава с мамини синчета,а и момчетата на нашата възраст са доста недоразвтити и не само откъм акъл :)

neeDaBosS
06-17-2011, 07:18
Защото не ни се занимава с мамини синчета,а и момчетата на нашата възраст са доста недоразвтити и не само откъм акъл :)
+

LoveChocolate
06-17-2011, 07:21
Аз съм момче на 14 съм няма значение това...
Според мен, когато един 25 годишен мъж излиза с 15 годишна... в това няма никакъв смисъл. Явно момичето е толкова тъпо,че не го вижда или пък момчето е недорасло или пък просто отива да се прави на готин/мъж мечта пред приятелките й, а те почват "оооооо боже мой колко е готин, ооо каква късметлийка си". Направо това е лигавщина. За мен до 5 години е разликата и не повече. Е, сега няма да тръгна с някоя 9 годишна, която почва 3 клас щото това е отвратително. За това мога да кажа, че за мен тази разлика почва от 13+ и не по надолу ! Може да кажете, че съм недорасъл и такива неща... Няма да се сърдя, защото може би е истината и аз я приемам така ! Да аз играех на игрички до преди 2.5 седмици (сега ми омръзна...) Но поне знам кой съм и какъв съм !!!


годините нямат значение :) така се изказваш сякаш завиждаш :D
А и една приятелка е на 14 и ходи с едно момче на 22 години .. и са заедно вече 2 години и половина :) а братовчедка ми която е 4 клас излиза с момче от 7 клас ;) така че .. годините не са от значение ;)

TheSickSickIrony
06-17-2011, 13:48
Аз съм момче на 14 съм няма значение това...
Според мен, когато един 25 годишен мъж излиза с 15 годишна... в това няма никакъв смисъл. Явно момичето е толкова тъпо,че не го вижда или пък момчето е недорасло или пък просто отива да се прави на готин/мъж мечта пред приятелките й, а те почват "оооооо боже мой колко е готин, ооо каква късметлийка си". Направо това е лигавщина. За мен до 5 години е разликата и не повече. Е, сега няма да тръгна с някоя 9 годишна, която почва 3 клас щото това е отвратително. За това мога да кажа, че за мен тази разлика почва от 13+ и не по надолу ! Може да кажете, че съм недорасъл и такива неща... Няма да се сърдя, защото може би е истината и аз я приемам така ! Да аз играех на игрички до преди 2.5 седмици (сега ми омръзна...) Но поне знам кой съм и какъв съм !!!


годините нямат значение :) така се изказваш сякаш завиждаш :D
А и една приятелка е на 14 и ходи с едно момче на 22 години .. и са заедно вече 2 години и половина :) а братовчедка ми която е 4 клас излиза с момче от 7 клас ;) така че .. годините не са от значение ;)


Кой нормален 22годишен ще тръгне с 14 годишно лапенце?? Накъде отива света...скоро да очакваме да роди на 16 тогава...

GabrielleShayk
06-17-2011, 14:16
Аз лично не излизам с момчета по-възрастни от мен с 1 година.Най-добре ми е с връстници.А и не се чувствам комфортно,ако човекът до мен е в различен етап от живота си,нещата в живота му са много по-различни от тези в моя-например сериозна работа,самостоятелен живот,множество отговорности...Ако има такава голяма разлика какво ще ви свързва освен секса?

bloodyred
06-17-2011, 16:38
Аз съм момче на 14 съм няма значение това...
Според мен, когато един 25 годишен мъж излиза с 15 годишна... в това няма никакъв смисъл. Явно момичето е толкова тъпо,че не го вижда или пък момчето е недорасло или пък просто отива да се прави на готин/мъж мечта пред приятелките й, а те почват "оооооо боже мой колко е готин, ооо каква късметлийка си". Направо това е лигавщина. За мен до 5 години е разликата и не повече. Е, сега няма да тръгна с някоя 9 годишна, която почва 3 клас щото това е отвратително. За това мога да кажа, че за мен тази разлика почва от 13+ и не по надолу ! Може да кажете, че съм недорасъл и такива неща... Няма да се сърдя, защото може би е истината и аз я приемам така ! Да аз играех на игрички до преди 2.5 седмици (сега ми омръзна...) Но поне знам кой съм и какъв съм !!!


годините нямат значение :) така се изказваш сякаш завиждаш :D
А и една приятелка е на 14 и ходи с едно момче на 22 години .. и са заедно вече 2 години и половина :) а братовчедка ми която е 4 клас излиза с момче от 7 клас ;) така че .. годините не са от значение ;)


Кой нормален 22годишен ще тръгне с 14 годишно лапенце?? Накъде отива света...скоро да очакваме да роди на 16 тогава...

Ето тоя нормален .. да кажа няколко случая
15 год. момиче - 23 год. момче
16 год-момиче - 25 годишно момче
Първата двойка са заедно от поне година, защото от година познавам момичето .. а другата - от около 2 минимум .. и не са само те, но просто според някои хора те са най-фрапиращият пример .. стига, бе .. не всичко е СЕКС, все още има хора, които се обичат и толкова дълго продължили връзки с такава разлика, която според повечето тук е нещо живото застрасаващо, ако няма любов или някакви чувства?! Е, не, не знам ..

TheSickSickIrony
06-17-2011, 17:07
А и не се чувствам комфортно,ако човекът до мен е в различен етап от живота си,нещата в живота му са много по-различни от тези в моя-например сериозна работа,самостоятелен живот,множество отговорности...Ако има такава голяма разлика какво ще ви свързва освен секса?

+1 И айде само не ми говорете за любов защото много ме съмнява някоя 14 годишна пикла, която дори не на половината на живота си, да знае какво е любов..

bybit0o0
06-17-2011, 18:32
Защото като сравниш поведението на едно момиче на 17 с това на едно момче на 17 .. и просто ти става ясно..... (;

JustForFun
06-17-2011, 18:45
Аз имам доста приятелки, които се мислят за готини, щом като са на 13 и излизат с батковци на 17. И аз нищо не разбирам. Добре, приемливо е една или две години , но чак 4 години? В смисъл, момчето на 17 не може ли да си намери някоя яка какичка на неговата възраст, че да излиза с някоя си 13 годишна пикла? А и като има голяма възрастова разлика, няма да има много общи теми за разговори и т.н. Ако е когато си по-голям (да речем момиче на 22 и момче на 26 ) става, ама сегаа.. :?

RealGangsta
06-17-2011, 19:25
Щото сме яки пичове с яки бегачки 8)

pandaxx
06-18-2011, 09:44
Чакайте малко бе, чакайте! Колкото до зрялостта на момчетата , съгласна съм, че момичетата са доста по- зрели от своите набори - момчета, но и по между си момичетата са еднакво зрели! Няма такива простотии като : една спала със по- голям и вече е по- зряла, моля ви се не ми ги пробутвайте тия! Не съм съгласна с ранният полов живот. Аз самата съм имала връзка с 4 г. по- голям, но това изобщо не ни попречи, напротив характерите ни си паснаха идеално, докато момченцата на моята възраст (14-15 г.) разпитват и подпитват " Ти бъркаш ли си? Какво е това превръзка?"

Извод: Да, смятам, че момичетата в пубертета са по-зрели от противоположния пол!

DiabolicalSoul
06-18-2011, 09:56
Въпроса ми е ясен ;д напоследък гледам всички се обвързват с 2-3-4 години по големи вчера поканих едно момиче навън и тя ми пише "имам уговорка с това момче" и ми праща фейсбука на някакъв който приличаше на Митьо Крика и сигурно беше поне 5-6 години по-голям от нея по тази логика аз сега съм 8 клас -със шестокласнички ли трябва да излизам :Dда - сорка брат ама момичетата са тъпи ку.рви и си мислят, че по-големите са по-стабилни, интересни, зрели и т.н. а не знаят, че искаме само да ги наебем и толкоз 8)

feelo
06-18-2011, 11:41
Въпроса ми е ясен ;д напоследък гледам всички се обвързват с 2-3-4 години по големи вчера поканих едно момиче навън и тя ми пише "имам уговорка с това момче" и ми праща фейсбука на някакъв който приличаше на Митьо Крика и сигурно беше поне 5-6 години по-голям от нея по тази логика аз сега съм 8 клас -със шестокласнички ли трябва да излизам :Dда - сорка брат ама момичетата са тъпи ку.рви и си мислят, че по-големите са по-стабилни, интересни, зрели и т.н. а не знаят, че искаме само да ги наебем и толкоз 8)
Eто защо 14-17 годишните момчета се слагат под общ знаменател- 90% споделят мнението на DiabolicalSoul, което е доста жалко.

MojoJojo88
06-18-2011, 12:00
Въпроса ми е ясен ;д напоследък гледам всички се обвързват с 2-3-4 години по големи вчера поканих едно момиче навън и тя ми пише "имам уговорка с това момче" и ми праща фейсбука на някакъв който приличаше на Митьо Крика и сигурно беше поне 5-6 години по-голям от нея по тази логика аз сега съм 8 клас -със шестокласнички ли трябва да излизам :D

Ами то е различно, защо пак има общ знаменател?
И моя мъж е 3 години по-голям от мен, но интересите ни съвпадат. А и 3 години не са кой знае каква разлика.
Ако си на 14 и излизаш с 20 годишен...наистина не знам какви общи теми за разговор може да имате, но пак има изключения.

И с момчета на моята възраст съм излизала, когато бях ученичка, и с по-малък от мен даже съм ходила. Не съм ги гледала по възраст.
Въпросната мацка, за която ти говориш може да си е паснала с въпросното момче, а не да го е подбирала по възраст.

Madi037
06-18-2011, 12:03
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.



Именно! :!:

JustForFun
06-18-2011, 17:52
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.



Именно! :!:
Не всички :)
Не искам някакви там сериозни мъже да са с мен, а някои момчета,които са по-като деца.. Е, то си зависи от човека де :)

babity
06-18-2011, 18:12
Връстниците ми са като амеби до мен. Не ми е нужен мъж, който само се чуди каква простотия да направи, докато аз се опитвам да си подредя живота. Но това, разбира се не винаги може да се гарантира от възрастта. И по - малък да е, ако ми харесва... бих се замислила.

cigarettekisses
06-18-2011, 18:25
Защото като сравниш поведението на едно момиче на 17 с това на едно момче на 17..и просто ти става ясно

everythingisrelative
06-18-2011, 21:02
ем аз съм на 18 и си харесах едно момиче на 14. верно са малко детски ама пък са още глупави и неочакват нищо от теб. даже има някоя кадето 6 класс са :shock: супер яки ама вече май става педофилско :-o

sunsunsun
06-18-2011, 23:20
аз съм на почти 18 и ходя със 7 години по голям от мен и ми е много по яко... :P

xxKiFlAx
06-19-2011, 00:48
Защото момичетата са тъпи и се излагат! НЕ бих излязла с момче Никога !!!!!!!!!!!!!!! 100% вече сигурна.

EllaD
06-19-2011, 08:21
Защото момичетата са тъпи и се излагат! НЕ бих излязла с момче Никога !!!!!!!!!!!!!!! 100% вече сигурна.

Защо така войнствено си настроена ??

По темата: Някой момичета просто не намират това, което търсят в момчетата на тяхната възраст

cigarettekisses
06-19-2011, 08:30
ем аз съм на 18 и си харесах едно момиче на 14. верно са малко детски ама пък са още глупави и неочакват нищо от теб. даже има някоя кадето 6 класс са :shock: супер яки ама вече май става педофилско :-o
и двамата сте тийнейджъри..
плюс това всички различно се развиват и ако беше на 12 вече щеше да е педофилско.

everythingisrelative
06-19-2011, 10:11
Защото момичетата са тъпи и се излагат! НЕ бих излязла с момче Никога !!!!!!!!!!!!!!! 100% вече сигурна.

тая кифла дава само тъпи мнения за бройка.... :-o

xxKiFlAx
06-19-2011, 16:14
Защо така войнствено си настроена ??

от коментара се разбира защо.
И тези коитоо ме мислят за тъпа..са те такива не аз.

MojoJojo88
06-19-2011, 16:33
Защо така войнствено си настроена ??

от коментара се разбира защо.
И тези коитоо ме мислят за тъпа..са те такива не аз.
Много кифлееш.

DiabolicalSoul
06-22-2011, 20:42
Въпроса ми е ясен ;д напоследък гледам всички се обвързват с 2-3-4 години по големи вчера поканих едно момиче навън и тя ми пише "имам уговорка с това момче" и ми праща фейсбука на някакъв който приличаше на Митьо Крика и сигурно беше поне 5-6 години по-голям от нея по тази логика аз сега съм 8 клас -със шестокласнички ли трябва да излизам :Dда - сорка брат ама момичетата са тъпи ку.рви и си мислят, че по-големите са по-стабилни, интересни, зрели и т.н. а не знаят, че искаме само да ги наебем и толкоз 8)
Eто защо 14-17 годишните момчета се слагат под общ знаменател- 90% споделят мнението на DiabolicalSoul, което е доста жалко.извинявам, мойто момиче, ама аз отдавна съм я преминал тая възраст (във форума влизам през няколко месеца като ми стане скучно да се разсмея на някакви брутални теми като: правих секс снощи, сега кихам, можел ида имам спин? 8) )
Мнението ми е от позицията на по-голям и вярвай ми на 16 сте глупави разгонени ку*вички, които ви тресат хормоните и си мислите, че сте много големи и зрели като излизате с некви по-големи от вас.... не е вярно - недорасли сте, щом не разбирате, че в 99% от случайте по-големите не ги интересувате, а вие не забелязвате некво точно момче покрай вас... 8)
Наистина от позицията на момче (и когато съм бил на 16 и сега като съм поотраснал) това, дето се мислите за по-зрели е смешно, щото ние после играем карти или мач или пък пием бира с тоя, за когото обяснявате как той различен и как ви уважавал и колко бил зрял... :-Р

пп а си бех обещал да не пиша сериозни неща :-o

maxidimov
06-23-2011, 06:33
Ами... това което прочетох досега е отчасти вярно...


Вярно:
1. Момчетата изратсват по-бавно от момичетата (физически)
2. Разлика от 2 до 4 години във възрастта е нормална

Невярно:
1. Момчетата изратсват по-бавно от момичетата (психически)
2. По-големите "батковци" са истински влюбени в по-малките момиченца


Колкото до последното: Повечето са с вас само заради секса, защото не могат да се харесат на момиче на техните години. Вие виждали ли сте какво правят тия "батковци" след като ви "минат"? 90% от тях отиват в някой бар или при приятели, и почват да се хвалят, че са топнали чушлето... 7% от тях отиват при друго момиченце за да го минат и него. 2% качват порното, което току що са заснели.



Според мен... момичетата който излизат с по-големи "батковци", защото са били по-развити и т.н. са просто найвни патици, който искат да се изфукат пред своите приятелки.


Разбира се, както при всичко останало в живота, има и изключения...




PS Не започвайте с тези глупости, че не сме ви разбирали, вие сте били еди какво си, как ние като сме играли игрички сме били вдетинени и т.н.

PS На 14 съм :wink:

horacio
06-23-2011, 07:43
Трябва ли да започвам с причините?
Давам примери:
**Момчетата от моя клас (9 клас) плюят по улицата/през прозорците, обиждат, псуват, никакво уважение към който и да било, мързеливи са, постоянно правят некви мизерии.... зимата целят бабички със снежни топки :shock: Тва нормално ли е?
**Приятелят ми (11 клас) ходи на работа, ще взима книжка, ходи на курсове за бърза помощ, учи, супер забавен е и е много мил.

Кое от двете бихте избрали?
Очевидно кое...
:wink: :wink:

Повечето момичета искат сериозни връзки и каква по-точно сериозна връзка може да се осъществи с лайно като най-горе споменатите?

IseeDEADbodies
06-23-2011, 08:10
Трябва ли да започвам с причините?
Давам примери:
**Момчетата от моя клас (9 клас) плюят по улицата/през прозорците, обиждат, псуват, никакво уважение към който и да било, мързеливи са, постоянно правят некви мизерии.... зимата целят бабички със снежни топки :shock: Тва нормално ли е?
**Приятелят ми (11 клас) ходи на работа, ще взима книжка, ходи на курсове за бърза помощ, учи, супер забавен е и е много мил.

Кое от двете бихте избрали?
Очевидно кое...
:wink: :wink:

Повечето момичета искат сериозни връзки и каква по-точно сериозна връзка може да се осъществи с лайно като най-горе споменатите?


Каква сериозна връзка в 9ти клас бе ХАХАХХАХАХАХХАХАХ Я НЕ МЕ РАЗСМИВАЙ.... И АЗ ПЛЮЯ ПО УЛИЦАТА, И АЗ ПСУВАМ, И АЗ СЪМ МЪРЗЕЛИВ (като не броим наистина сериозните и важни неща) И К'ВО ОТ ТОВА ?!?!? БОЖЕЕЕЕЕ, АЗ НЕ ЧЕ СЪМ МНОГО ГОЛЯМ, АМА НЕК'ВИ ЛАПЕТА ДА МИ ГОВОРЯТ ЗА ЛЮБОВ, СЕРИОЗНИ ВРЪЗКИ, РАЗБИРАНЕ И ПУТКИ МАЙНИ... ХАХАХхАХАХХА МЕГА ЗЛЕ .... АМА НАИСТИНА ! РОФЛМАО

Има един лаф верно си е в сила : Днешната младеж - пълна леш ! :lol: :lol: Аз го казах й в предните си коментари, няма да се повтарям отново, че ми писна... В крайна сметка всеки е свободен да си прави каквото иска и с когото иска... Ама не ми разправяйте врели некипели, заблудени гарги такива... няма проблем, то рано или късно човек се усеща от къде изгрява слънцето.. искрено ви пожелавам да се усетите или по-скоро осъзнаете или вразумите и аз не знам преди да е станало прекалено късно... Чак сте ми смешни като пишете ей такива простотии.. НЕМА ОПРАВИЯ КОПЕЛЕ... :lol: :lol: :lol:


П.П. - проблема ви е, че се мислите за голямата работа и после като ви дойдат лайната на главата почвате да ревете, да се оплаквате и да се чудите "ама защо стана така.." ;)

justasmile
06-23-2011, 08:15
Защото момчетата са по-принцип малко изостанали с развитието си, а момичетата са напред...

horacio
06-23-2011, 08:40
Трябва ли да започвам с причините?
Давам примери:
**Момчетата от моя клас (9 клас) плюят по улицата/през прозорците, обиждат, псуват, никакво уважение към който и да било, мързеливи са, постоянно правят некви мизерии.... зимата целят бабички със снежни топки :shock: Тва нормално ли е?
**Приятелят ми (11 клас) ходи на работа, ще взима книжка, ходи на курсове за бърза помощ, учи, супер забавен е и е много мил.

Кое от двете бихте избрали?
Очевидно кое...
:wink: :wink:

Повечето момичета искат сериозни връзки и каква по-точно сериозна връзка може да се осъществи с лайно като най-горе споменатите?


Каква сериозна връзка в 9ти клас бе ХАХАХХАХАХАХХАХАХ Я НЕ МЕ РАЗСМИВАЙ.... И АЗ ПЛЮЯ ПО УЛИЦАТА, И АЗ ПСУВАМ, И АЗ СЪМ МЪРЗЕЛИВ (като не броим наистина сериозните и важни неща) И К'ВО ОТ ТОВА ?!?!? БОЖЕЕЕЕЕ, АЗ НЕ ЧЕ СЪМ МНОГО ГОЛЯМ, АМА НЕК'ВИ ЛАПЕТА ДА МИ ГОВОРЯТ ЗА ЛЮБОВ, СЕРИОЗНИ ВРЪЗКИ, РАЗБИРАНЕ И п**** МАЙНИ... ХАХАХхАХАХХА МЕГА ЗЛЕ .... АМА НАИСТИНА ! РОФЛМАО

Има един лаф верно си е в сила : Днешната младеж - пълна леш ! :lol: :lol: Аз го казах й в предните си коментари, няма да се повтарям отново, че ми писна... В крайна сметка всеки е свободен да си прави каквото иска и с когото иска... Ама не ми разправяйте врели некипели, заблудени гарги такива... няма проблем, то рано или късно човек се усеща от къде изгрява слънцето.. искрено ви пожелавам да се усетите или по-скоро осъзнаете или вразумите и аз не знам преди да е станало прекалено късно... Чак сте ми смешни като пишете ей такива простотии.. НЕМА ОПРАВИЯ КОПЕЛЕ... :lol: :lol: :lol:


П.П. - проблема ви е, че се мислите за голямата работа и после като ви дойдат лайната на главата почвате да ревете, да се оплаквате и да се чудите "ама защо стана така.." ;)

Познавам не малко на по 14 дори, които карат вече 2-ра година връзка и са супер щастливи и не им личи че са на 14 :?



И АЗ ПЛЮЯ ПО УЛИЦАТА, И АЗ ПСУВАМ, И АЗ СЪМ МЪРЗЕЛИВ (като не броим наистина сериозните и важни неща) И К'ВО ОТ ТОВА ?!?!? БОЖЕЕЕЕЕ, АЗ НЕ ЧЕ СЪМ МНОГО ГОЛЯМ, АМА НЕК'ВИ ЛАПЕТА ДА МИ ГОВОРЯТ ЗА ЛЮБОВ, СЕРИОЗНИ ВРЪЗКИ, РАЗБИРАНЕ И п**** МАЙНИ... ХАХАХхАХАХХА МЕГА ЗЛЕ .... АМА НАИСТИНА ! РОФЛМАО

Кво от тва? Супер противно е как кво?
Големият мъжага плюещ по улиците.
Похвално и още как :)


Пък и да не е за сериозна връзка кое момиче ще иска да има такъв пикльо до себе си :?

Нормално е от твоята гледна точка 9 клас да ти изглеждат малки, както на мен ми изглеждат малки 7-8 клас. Ама не можеш да отречеш колко много двойки има на тази възраст и се обичат от не малко време. Не можеш да обясняваш кой колко е малък и как едва ли не, не обича и не знае какво е любов.

IseeDEADbodies
06-23-2011, 09:06
Трябва ли да започвам с причините?
Давам примери:
**Момчетата от моя клас (9 клас) плюят по улицата/през прозорците, обиждат, псуват, никакво уважение към който и да било, мързеливи са, постоянно правят некви мизерии.... зимата целят бабички със снежни топки :shock: Тва нормално ли е?
**Приятелят ми (11 клас) ходи на работа, ще взима книжка, ходи на курсове за бърза помощ, учи, супер забавен е и е много мил.

Кое от двете бихте избрали?
Очевидно кое...
:wink: :wink:

Повечето момичета искат сериозни връзки и каква по-точно сериозна връзка може да се осъществи с лайно като най-горе споменатите?


Каква сериозна връзка в 9ти клас бе ХАХАХХАХАХАХХАХАХ Я НЕ МЕ РАЗСМИВАЙ.... И АЗ ПЛЮЯ ПО УЛИЦАТА, И АЗ ПСУВАМ, И АЗ СЪМ МЪРЗЕЛИВ (като не броим наистина сериозните и важни неща) И К'ВО ОТ ТОВА ?!?!? БОЖЕЕЕЕЕ, АЗ НЕ ЧЕ СЪМ МНОГО ГОЛЯМ, АМА НЕК'ВИ ЛАПЕТА ДА МИ ГОВОРЯТ ЗА ЛЮБОВ, СЕРИОЗНИ ВРЪЗКИ, РАЗБИРАНЕ И п**** МАЙНИ... ХАХАХхАХАХХА МЕГА ЗЛЕ .... АМА НАИСТИНА ! РОФЛМАО

Има един лаф верно си е в сила : Днешната младеж - пълна леш ! :lol: :lol: Аз го казах й в предните си коментари, няма да се повтарям отново, че ми писна... В крайна сметка всеки е свободен да си прави каквото иска и с когото иска... Ама не ми разправяйте врели некипели, заблудени гарги такива... няма проблем, то рано или късно човек се усеща от къде изгрява слънцето.. искрено ви пожелавам да се усетите или по-скоро осъзнаете или вразумите и аз не знам преди да е станало прекалено късно... Чак сте ми смешни като пишете ей такива простотии.. НЕМА ОПРАВИЯ КОПЕЛЕ... :lol: :lol: :lol:


П.П. - проблема ви е, че се мислите за голямата работа и после като ви дойдат лайната на главата почвате да ревете, да се оплаквате и да се чудите "ама защо стана така.." ;)

Познавам не малко на по 14 дори, които карат вече 2-ра година връзка и са супер щастливи и не им личи че са на 14 :?



И АЗ ПЛЮЯ ПО УЛИЦАТА, И АЗ ПСУВАМ, И АЗ СЪМ МЪРЗЕЛИВ (като не броим наистина сериозните и важни неща) И К'ВО ОТ ТОВА ?!?!? БОЖЕЕЕЕЕ, АЗ НЕ ЧЕ СЪМ МНОГО ГОЛЯМ, АМА НЕК'ВИ ЛАПЕТА ДА МИ ГОВОРЯТ ЗА ЛЮБОВ, СЕРИОЗНИ ВРЪЗКИ, РАЗБИРАНЕ И п**** МАЙНИ... ХАХАХхАХАХХА МЕГА ЗЛЕ .... АМА НАИСТИНА ! РОФЛМАО

Кво от тва? Супер противно е как кво?
Големият мъжага плюещ по улиците.
Похвално и още как :)


Пък и да не е за сериозна връзка кое момиче ще иска да има такъв пикльо до себе си :?

Нормално е от твоята гледна точка 9 клас да ти изглеждат малки, както на мен ми изглеждат малки 7-8 клас. Ама не можеш да отречеш колко много двойки има на тази възраст и се обичат от не малко време. Не можеш да обясняваш кой колко е малък и как едва ли не, не обича и не знае какво е любов.


Мога. Щото съм минал по същия път. Както и всеки друг може да го каже.

Пак да се повторя - не искам да се изкарвам големия батко, ама ще поживееш, пък ще видиш :)

П.П. - Не се имам за мъжага, просто не гълтам храчки.. ако ще и в райската градинка да е, пак ще го изплюя ;) мерси все пак за комплимента, не знаех, че съм пикльо :lol:

w0sh
06-23-2011, 09:28
Въпроса ми е ясен ;д напоследък гледам всички се обвързват с 2-3-4 години по големи вчера поканих едно момиче навън и тя ми пише "имам уговорка с това момче" и ми праща фейсбука на някакъв който приличаше на Митьо Крика и сигурно беше поне 5-6 години по-голям от нея по тази логика аз сега съм 8 клас -със шестокласнички ли трябва да излизам :Dда - сорка брат ама момичетата са тъпи ку.рви и си мислят, че по-големите са по-стабилни, интересни, зрели и т.н. а не знаят, че искаме само да ги наебем и толкоз 8)
Eто защо 14-17 годишните момчета се слагат под общ знаменател- 90% споделят мнението на DiabolicalSoul, което е доста жалко.извинявам, мойто момиче, ама аз отдавна съм я преминал тая възраст (във форума влизам през няколко месеца като ми стане скучно да се разсмея на някакви брутални теми като: правих секс снощи, сега кихам, можел ида имам спин? 8) )
Мнението ми е от позицията на по-голям и вярвай ми на 16 сте глупави разгонени ку*вички, които ви тресат хормоните и си мислите, че сте много големи и зрели като излизате с некви по-големи от вас.... не е вярно - недорасли сте, щом не разбирате, че в 99% от случайте по-големите не ги интересувате, а вие не забелязвате некво точно момче покрай вас... 8)
Наистина от позицията на момче (и когато съм бил на 16 и сега като съм поотраснал) това, дето се мислите за по-зрели е смешно, щото ние после играем карти или мач или пък пием бира с тоя, за когото обяснявате как той различен и как ви уважавал и колко бил зрял... :-Р

пп а си бех обещал да не пиша сериозни неща :-o


Ти пак ли обясняваш, че си по-голям.

По акъл не си, не се притеснявай.... :razz: :razz: :razz:

GrippingBosh
06-23-2011, 14:43
Момчетата се развиват 3 години назад от момичетата емоционално...

jghgh
06-23-2011, 17:09
IseeDEADbodies, дори нямам нерви да прочета истеричния ти пост, но ми изникват 2 въпроса:
1. Защо държиш да наложиш мнението си?
2. Защо споменаваш едва ли не с гордост, че и ти плюеш по улицата и че правиш (почти) всичко просташко, изброено от horacio, все едно е повод за гордост?

horacio
06-23-2011, 17:17
Трябва ли да започвам с причините?
Давам примери:
**Момчетата от моя клас (9 клас) плюят по улицата/през прозорците, обиждат, псуват, никакво уважение към който и да било, мързеливи са, постоянно правят некви мизерии.... зимата целят бабички със снежни топки :shock: Тва нормално ли е?
**Приятелят ми (11 клас) ходи на работа, ще взима книжка, ходи на курсове за бърза помощ, учи, супер забавен е и е много мил.

Кое от двете бихте избрали?
Очевидно кое...
:wink: :wink:

Повечето момичета искат сериозни връзки и каква по-точно сериозна връзка може да се осъществи с лайно като най-горе споменатите?


Каква сериозна връзка в 9ти клас бе ХАХАХХАХАХАХХАХАХ Я НЕ МЕ РАЗСМИВАЙ.... И АЗ ПЛЮЯ ПО УЛИЦАТА, И АЗ ПСУВАМ, И АЗ СЪМ МЪРЗЕЛИВ (като не броим наистина сериозните и важни неща) И К'ВО ОТ ТОВА ?!?!? БОЖЕЕЕЕЕ, АЗ НЕ ЧЕ СЪМ МНОГО ГОЛЯМ, АМА НЕК'ВИ ЛАПЕТА ДА МИ ГОВОРЯТ ЗА ЛЮБОВ, СЕРИОЗНИ ВРЪЗКИ, РАЗБИРАНЕ И п**** МАЙНИ... ХАХАХхАХАХХА МЕГА ЗЛЕ .... АМА НАИСТИНА ! РОФЛМАО

Има един лаф верно си е в сила : Днешната младеж - пълна леш ! :lol: :lol: Аз го казах й в предните си коментари, няма да се повтарям отново, че ми писна... В крайна сметка всеки е свободен да си прави каквото иска и с когото иска... Ама не ми разправяйте врели некипели, заблудени гарги такива... няма проблем, то рано или късно човек се усеща от къде изгрява слънцето.. искрено ви пожелавам да се усетите или по-скоро осъзнаете или вразумите и аз не знам преди да е станало прекалено късно... Чак сте ми смешни като пишете ей такива простотии.. НЕМА ОПРАВИЯ КОПЕЛЕ... :lol: :lol: :lol:


П.П. - проблема ви е, че се мислите за голямата работа и после като ви дойдат лайната на главата почвате да ревете, да се оплаквате и да се чудите "ама защо стана така.." ;)

Познавам не малко на по 14 дори, които карат вече 2-ра година връзка и са супер щастливи и не им личи че са на 14 :?



И АЗ ПЛЮЯ ПО УЛИЦАТА, И АЗ ПСУВАМ, И АЗ СЪМ МЪРЗЕЛИВ (като не броим наистина сериозните и важни неща) И К'ВО ОТ ТОВА ?!?!? БОЖЕЕЕЕЕ, АЗ НЕ ЧЕ СЪМ МНОГО ГОЛЯМ, АМА НЕК'ВИ ЛАПЕТА ДА МИ ГОВОРЯТ ЗА ЛЮБОВ, СЕРИОЗНИ ВРЪЗКИ, РАЗБИРАНЕ И п**** МАЙНИ... ХАХАХхАХАХХА МЕГА ЗЛЕ .... АМА НАИСТИНА ! РОФЛМАО

Кво от тва? Супер противно е как кво?
Големият мъжага плюещ по улиците.
Похвално и още как :)


Пък и да не е за сериозна връзка кое момиче ще иска да има такъв пикльо до себе си :?

Нормално е от твоята гледна точка 9 клас да ти изглеждат малки, както на мен ми изглеждат малки 7-8 клас. Ама не можеш да отречеш колко много двойки има на тази възраст и се обичат от не малко време. Не можеш да обясняваш кой колко е малък и как едва ли не, не обича и не знае какво е любов.


Мога. Щото съм минал по същия път. Както и всеки друг може да го каже.

Пак да се повторя - не искам да се изкарвам големия батко, ама ще поживееш, пък ще видиш :)

П.П. - Не се имам за мъжага, просто не гълтам храчки.. ако ще и в райската градинка да е, пак ще го изплюя ;) мерси все пак за комплимента, не знаех, че съм пикльо :lol:


Не, не казвам, че си ти пикльо. Не те познавам, че да ти лепвам некви етикети и прочие.
Имах предвид пикльо като някое момче от моя клас.
Съжалявам за недоразумението :)
Не съм съгласта с теб, ама whatever.

MojoJojo88
06-23-2011, 17:33
Aз съм съгласна с него за много неща, които е казал.
Колкото и да ви се струва ненормално, но на 13 години няма любов. Има едно физическо и емоционално привличане към хора от другия пол, има огромна експлозия от хормони, които ви залъгват че човекът Х е голямата ви и единствена любов, че всичко трябва да бъде преживявано с тежка драма и още по-тежки думи. И това е нормално за момичетата-там драмата е преобладаваща. И преди някой да тръгне да спори с мен-този форум си е направо извор, потвърждаващ твърдението ми "той не ми праща целувки по скайп=той ми изневерява и край," няма друго реално обяснение на тази мелодрама, не и за госпожицата, която го изживява", "той лъска на порно"-ужас, как може да лъска и то на ПОРНО...как не го е срам, аз за какво съм му, е вярно, че не сме правили секс, нито нещо по-различно от натискане и целувки с език, ама как може да лъска на порно...следват ред сълзи, ред сополи и 10 реда обидни епитети към младежа, който прави нещо абсолютно нормално. "Той отиде да играе билярд с приятелите си (които не е виждал от седмица), вместо да дойде у нас да гледаме поредната мега лигава романтична комедия и да се държим за ръце"...боже, ма как не го е срам да избере приятелите си, които не е виждал от цифра време, пред това да бъде задушен от поредната захаросана боза...милата Кралица на драмата, да вземе да го зареже, защото той не заслужава такова бижу като нея.
И съответно масово въпросните такива теми излизат изпод слабите детски пръстчета на поредната 14 годишна пикла, която ходи с минимум 3-4 години по-голям от не, но иначе са в супер сериозна връзка, защото са заедно от ЦЕЛИ 3 месеца. А тя излиза само с по-големи, защото нейните набори не са така емоционално извисени, за да разбират настроенията й и да й огаждат на глупостите, да й бършат сълзичките, докато тя пак е в драма настроение...
И все мъжете ще продължават да са виновни, независимо дали по-големи, или по-малки. Защото по-големите са задници, които търсят кво да ебн*т, а връстниците са недорасли пикльовци....

И как искате някой после да приеме на сериозно твърдението, че на 15 години имаш 2 годишна сериозна връзка с 4 години по-голям от теб.... :?

yeeee
06-23-2011, 21:00
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене. ;-) ;-)

maxidimov
06-24-2011, 06:10
:-o



Напълно съм съгласен с mojojo. :smt023

Не може да си на 13-14-15 и да искаш серйозна връзка...
А и повечето момичета които познавам, които искат серйозна връзка знаят от кого да я искат. Т.е. Някое момче на тяхната възраст, което също иска серйозна връзка.

Повечето момичета за които съм чел (и продължавам да чета), искат серйозна връзка, но не знаят дали искат да са с този батко, онзи батко, или онзи чичко, който им обещал парички....

lisi4ety
06-24-2011, 13:19
Виж сега, това е много относително.
Аз лично не бих казала, че момчето трябва да е задължително по-голямо от мен. Не бих излязла с по-малко обаче.
Имам приятелки, които се срещат с по-малки от тях и изобщо не им пука.

Както вече много хора ти казаха - по-големите са си по-големи, с мислене на зрял човек, а не на 13 годишен тинейджър. Знаят какво искат от живота и са сериозни. И няма какво да се лъжем - ако улучиш такъв човек, който е на твойта възраст/по-малък си голям късметлия. (;

IseeDEADbodies
06-24-2011, 15:11
IseeDEADbodies, дори нямам нерви да прочета истеричния ти пост, но ми изникват 2 въпроса:
1. Защо държиш да наложиш мнението си?
2. Защо споменаваш едва ли не с гордост, че и ти плюеш по улицата и че правиш (почти) всичко просташко, изброено от horacio, все едно е повод за гордост?

Истеричен :shock: лол ... xD щом си казал/а, сигурно е така ;д

отговор #1 : Много грешно впечатление имаш. През К-то ми е кой ще се съгласи с мен, и кой не. Аз казах.. всеки да си прави това което сметне за добре.. лошото е, че после много ревът. Света се върти около всички, а не само около мен, теб или филанкишията. Въпроса е, че ужасно много хора не го разбират и като им го нахакат по-яко идват да реват на чуждите глави, без изобщо да подозират, че сами са си го направили. Да обобщя.. смешни са ми тия глупости които пишат тука.. Как един 20+ годишен батко бил "ПОВЕЧЕ" във всичко.. пишката ми, единственото което му е в повечето е желанието му за секс.. сеш се ;]

отговор #2 : Чак с гордост не.. просто дадох себе си като пример, имам се за зрял за годините си и това, че псувам или, че ще се изплюя на улицата не значи че съм "пикльо" или че съм с детско мислене... За замерянето със снежни топки.. е тука вече съм без коментар.


Питаш - казвам :)

Иначе ... според мен проблема се корени в това, че момичетата като влязат в пубертета и като ги изтрещи яко хормона се взимат за голямата работа и за мнооого повече от колкото всъщност са. Съответно и момчетата на техните години вече стават един вид нисши ии така навръзвате си сами останалото ;)


П.П. мерси за support-a mojo :D

AniBG
06-24-2011, 19:20
Аз имах една приятелка на 13, която излизаше с момчета на по 16-18-20 години.. :shock: :shock: Чудих и се на акъла как ги привлича, щеше да загуби девствеността си с един на 16 на тези години.. А пък къде ги намира - запознава се с тях къде ли не: в skype, facebook, в училище, в метрото, на басейн.. :lol: :shock: Тогава мен ме беше даже срам от по-големи момчета, какво остава да се целувам с тях пред цулото даскало или даже нещо по-сериозно.. :shock:

slavvito
06-27-2011, 10:06
еми при мен така се получи!Момчето е на 16 и ме сваляше на морето(аз съм на 13) ..той е мн мил,макар че и той "прави мускули" :D не схващам как го харесвам в момента,защото попринцип си падам по скейтъри,а не "онези с ланците и мускулите"но,какво да се прави :D

step_up_right
06-27-2011, 20:21
голяма работа,това си е лично решение с кого да излизат...просто по принцип така се изравнява разликата в развитието на момичетата и момчетата,ами аз като имам една съученичка (9 клас) която излиза и се сгаджосва с 7-6 клас и мене ми е малко странно,ама тя така е намерила за добре...

ruth
06-27-2011, 22:44
Зависи от човека. Имам една приятелка, която много харесваше момче с една година по-малък и я беше срам от това, въпреки че изгежда доста по-голям. Та накрая като се запознаха се оказа със супер лапешки акъл... А има едни от стария ми клас, които тръгнаха когато бяха на 12 и вече 2 години са заедно. Иначе аз честно казано съм се отказала от момчетата на моята възраст, поради простата причина, че повечето предпочитат да играят на компютъра или да ритат топка, пред това да излязат с момиче. от друга стана не бих тръгнала с някой по-голям с повече от 3-4 години, но съм забелязала, че момчетата ( по-големите) го приемат за съвсем нормално. Примерно на скоро се запознах с едно момче на 18 ( аз съм на 14) и като му казах на колко съм и ми вика ''оо супер'' :D , а аз като разбрах че е на толкова, направо се учудих, защо се занимава с толкова малки :-o . За мен най-добрия вариант е момчето да е с 1-2 години по-голямо.

П.С.- На мен пък майка ми е със 7 години по-голяма от баща ми 8-) .

Shia
06-28-2011, 11:15
За мен широко използвания израз
"Момичетата сме по развити от момчетата с години"
е пълна заблуда.Никой не ти гарантира,че си по-развита,то не зависи от пубертета ти,а от целия акъл.Имам приятелки на 21г.,които са на мнение,че като се изпишкаш след секс,спермата се оттича и няма да забременнеш.
Никой не може да бъде по развит от друг само заради хормоналния си баланс.

Излизат с по-големи,защото може от малки да са свикнали с такава компания(има го като вероятност)
,защото могат да й предложат повече като излизания и обиколко при наличие на кола.
Защото има кой да ги харесва,все пак трябват двама за една връзка.

DiidolinaA
06-28-2011, 14:22
Божеее тва са такива глупостии :D Най-важното е дали си пасвате и да се обичате, пък възрастта... Моят приятел е на 15(почти 16), а аз съм на 16( почти 17 :D ) дали пък ни е зле.. :D Ама тва, че ходя с по-малък не значи, че не съм зряла или нш такова! Наистина момичетата търсят някой по-зрял и затва се насочват към "батковците", ама не винаги остават удовлетворени, щото някои така наречени "батковци" са по-големи лайна и от 15 годишните (примерно) !! :D

JustaKid
06-28-2011, 14:25
мислят,че са готини ...

NicoleTsang
07-06-2011, 04:26
Не всички сме еднакви ! :) Аз засега съм излизала само с едно момче на моята възраст .

Hukuu
07-06-2011, 05:29
Хайде моля ви се всички, които си мислите, че разлика над 3 години има някакъв шанс за прогрес отговорете ми на следния въпрос:

Аз съм на 20, студент съм в Пловдив,а съм от Хасково
да предположим, че сега лятото тръгна с момиче на 16г 4години по малка от мен.. аре кажете ми аз в нея какво ще намеря?

Поне за мен тя е поредната пикла/кифла/ която не знае какво иска от живота, още се държи за полата на мама..

Сега ще ми отговорите ама не всички са така? КОИ НЕ ВСИЧКИ
Кой под 18години /няма значение момче или момиче/ има моите виждания за живота? Какво мога да намеря в нея? Подкрепа? А не мерси предпочитам да потърся някой от приятелите ми, който вече има представа за какво става въпрос /опарил се е по един или друг начин в живота/

Любов? С извинение ама на 16 на 20 на 30 и 50 има голяма разлика в любовта?

Секс? Същото както при любовта?

Ако някой успее да ми докажи, че след навършването на 18 животът му и мисленето му не са се променили, мога само да му се изхиля в лицето, просто защото в очите на родителите си той/тя е все още малкото дете на мама и тати.

Има една песен, в която се пее "Осъзнай се вече си на 20"
-------
По другия въпрос момичетата вярно се развиват по-бързо в периода 12-18г от момчетата, но в периода 18-25?

Още търся това момиче, което не е поредната лигла на 20години мислеща "сега му е времето да се живее" мисъл на 16годишно момиченце, което се чуди как да се набута в някой бар и да докаже пред компанията си как може да се качи на масата или пък да изпие повече от приятелите си.

Къде отиде бързото развитие?
Да момчетата на по 15 16г още зиткат по цял ден в залите някоя тъпа игра или се чудят каква глупост да измислят, за да се докажат пред някое момиче, но всички сме били така.

Голяма роля играе и компанията, в която си с по-големи от теб винаги е било + независимо момиче ли си момче ли си.. /макар, че като се замисля аз винаги съм бил един от големите в компаниите ми, но явно съм изключение/

Моя съвет към момичетата е да си потърсят някой с акъл не с години, кола, работа и темподобни / да не се чудите що после малките момченца ви мислят за к*рва а големите ви зарязват при първа възможност да са с друга. И пълните после форумите ама аз го обичам ... бла бла бла .. срежи си вените и тва е ..

:-x :-x

4o4ina
07-06-2011, 05:52
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.

Anarxiq
07-06-2011, 06:23
Хайде моля ви се всички, които си мислите, че разлика над 3 години има някакъв шанс за прогрес отговорете ми на следния въпрос:

Аз съм на 20, студент съм в Пловдив,а съм от Хасково
да предположим, че сега лятото тръгна с момиче на 16г 4години по малка от мен.. аре кажете ми аз в нея какво ще намеря?

Поне за мен тя е поредната пикла/кифла/ която не знае какво иска от живота, още се държи за полата на мама..

Сега ще ми отговорите ама не всички са така? КОИ НЕ ВСИЧКИ
Кой под 18години /няма значение момче или момиче/ има моите виждания за живота? Какво мога да намеря в нея? Подкрепа? А не мерси предпочитам да потърся някой от приятелите ми, който вече има представа за какво става въпрос /опарил се е по един или друг начин в живота/

Любов? С извинение ама на 16 на 20 на 30 и 50 има голяма разлика в любовта?

Секс? Същото както при любовта?

Ако някой успее да ми докажи, че след навършването на 18 животът му и мисленето му не са се променили, мога само да му се изхиля в лицето, просто защото в очите на родителите си той/тя е все още малкото дете на мама и тати.

Има една песен, в която се пее "Осъзнай се вече си на 20"
-------
По другия въпрос момичетата вярно се развиват по-бързо в периода 12-18г от момчетата, но в периода 18-25?

Още търся това момиче, което не е поредната лигла на 20години мислеща "сега му е времето да се живее" мисъл на 16годишно момиченце, което се чуди как да се набута в някой бар и да докаже пред компанията си как може да се качи на масата или пък да изпие повече от приятелите си.

Къде отиде бързото развитие?
Да момчетата на по 15 16г още зиткат по цял ден в залите някоя тъпа игра или се чудят каква глупост да измислят, за да се докажат пред някое момиче, но всички сме били така.

Голяма роля играе и компанията, в която си с по-големи от теб винаги е било + независимо момиче ли си момче ли си.. /макар, че като се замисля аз винаги съм бил един от големите в компаниите ми, но явно съм изключение/

Моя съвет към момичетата е да си потърсят някой с акъл не с години, кола, работа и темподобни / да не се чудите що после малките момченца ви мислят за к*рва а големите ви зарязват при първа възможност да са с друга. И пълните после форумите ама аз го обичам ... бла бла бла .. срежи си вените и тва е ..

:-x :-x

Доста правилно го каза брат :) Аз съм почти на 18 и дори ме кефят по-големите мацки ;) на твойта възраст, а иначе като се напият не подбират години това е 1000%, но иначе и аз мисля как да впечатля 1 момиче, да и се издигна в очите и някакви подобни, знам че е грешно, но някак от вътре ми идва, но мога да се обзаложа, че на акъл съм повече от една твоя връсничка, но и по малките с 1 година от мен и съученичките, също бая си ги бива, но като знам, че ходят с някакви по-големи от теб с 5 или да не кажа 10, защото познавам такива момичета, направо ми става отврат, някакъв вече за деца трябва да мисли и да ходи с 17-18 годишни, това е гадост ... ОТВРАТ !!!!

gabsit000
07-06-2011, 07:23
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.
Точно така. =)


да доста от пубертетите просто не са със сериозни намерения..а те търсят човек,който има някакъв житейски опит и уж ще има какво да научи и да покаже на момичето..макар,че какви ги има на по 20 с акъл на 10 .. 8-) :D

ppeettqq97
07-06-2011, 07:47
К'ви са тея заблудени набори ( може и по-малки да са)... Почакайте малко бе, дяца! То верно, че и мен ме мъчат любовни тезразния, ама пък чак такова нещо няма... 8-) Момичетата се развиват две години по-бързо от момчетата ( има и изключения)... Например една 14 год. с един 16 год. Вместо да ми тичкате след момчета, или да кажа по-точно- "мъже", вземете научете нещо, може и да ви потрябва, да може да си сметнете с колко киломера в час се движите... Според мен на 16 години е нормалко едно момиче да си хване "гадже", ама ако се влюбите преди това- КЪСМЕТ!!!

bEbsI
07-06-2011, 09:15
На момиченцата на 15-16 момчетата на 20 и кусур са им по - интересни сега,имат си коли хипотетично,интересни приятелчета. Просто си задоволяват егото,че тоя им е обърнал внимание - пък той си търси нещо лесно за чукане в общия случай. Като 2+ 2 е обикновено. Дори самите персонажи не задълбават толкова ,колкото ние задълбахме тук.

Студентът нагоре - еми нормално зависи къде си търсиш потенциалната приятелка,ако е по баровете естествено,че няма да е друг "тип",от онзи ,които описа.

И аз уча в друг град и работя и въпреки това гаджето ми е набор т.е на 20. Не мисля ,че има какво да си кажа с човека на 28+ . Ще се разминаваме тотално в мислене и цели. Същото е с разлика 15-20. А за умственото развитие е някои момичета пък и момчета...цял живот си остават на 15.

plezlichkaaa
07-06-2011, 09:32
Хайде моля ви се всички, които си мислите, че разлика над 3 години има някакъв шанс за прогрес отговорете ми на следния въпрос:

Аз съм на 20, студент съм в Пловдив,а съм от Хасково
да предположим, че сега лятото тръгна с момиче на 16г 4години по малка от мен.. аре кажете ми аз в нея какво ще намеря?

Поне за мен тя е поредната пикла/кифла/ която не знае какво иска от живота, още се държи за полата на мама..


Какво ще намериш ли .. хахаха Секс ... !!! ;д

IseeDEADbodies
07-06-2011, 10:59
Хайде моля ви се всички, които си мислите, че разлика над 3 години има някакъв шанс за прогрес отговорете ми на следния въпрос:

Аз съм на 20, студент съм в Пловдив,а съм от Хасково
да предположим, че сега лятото тръгна с момиче на 16г 4години по малка от мен.. аре кажете ми аз в нея какво ще намеря?

Поне за мен тя е поредната пикла/кифла/ която не знае какво иска от живота, още се държи за полата на мама..


Какво ще намериш ли .. хахаха Секс ... !!! ;д

Не за всички ни секса е най-важното и единствено нещо, което да се гледа в една "връзка".. макар че повече такива са псевдо-връзки.. но да не задълбавам.

Andrez
07-06-2011, 11:07
Излизат с по-големи, защото момчетата се развиваме малко по-бавно от момичетата, това е неоспорим ФАКТ ! Обаче какво да кажем за онези, 15- 16 годишни пикли, които излизат с момчета на по 27-28 + : (( Прочетох, че за любовта няма граници .. ДА, така е, но от страни изглежда много смешно, а за мен това си е чиста педофилия. Но да се поставим на мястото на момчето. Ти си на 28 години, зрял мъж си по каква работа излизаш с някоя 16 годишна, която все още не знае колко УШИ има по главата.. ! Така, че проблема е и от двете страни. Баща ми на 28 е имал жена и дете вие си направете изводите..

Hukuu
07-06-2011, 11:35
Хайде моля ви се всички, които си мислите, че разлика над 3 години има някакъв шанс за прогрес отговорете ми на следния въпрос:

Аз съм на 20, студент съм в Пловдив,а съм от Хасково
да предположим, че сега лятото тръгна с момиче на 16г 4години по малка от мен.. аре кажете ми аз в нея какво ще намеря?

Поне за мен тя е поредната пикла/кифла/ която не знае какво иска от живота, още се държи за полата на мама..


Какво ще намериш ли .. хахаха Секс ... !!! ;д

Какъв Секс ще намеря при една 14-16годишна? да легне на леглото и да чака да я оправя ли? е не мерси аз от гумени кукли нямам нужда..

Ако и ти си така мога само да ти кажа с извинение пред аудиторията ЗА НИКЪВ Х*Й НЕСТАВАШ

Секс пхах :razz: :razz: :razz: :razz:

Hukuu
07-06-2011, 11:42
Хайде моля ви се всички, които си мислите, че разлика над 3 години има някакъв шанс за прогрес отговорете ми на следния въпрос:

Аз съм на 20, студент съм в Пловдив,а съм от Хасково
да предположим, че сега лятото тръгна с момиче на 16г 4години по малка от мен.. аре кажете ми аз в нея какво ще намеря?

Поне за мен тя е поредната пикла/кифла/ която не знае какво иска от живота, още се държи за полата на мама..


Какво ще намериш ли .. хахаха Секс ... !!! ;д

Не за всички ни секса е най-важното и единствено нещо, което да се гледа в една "връзка".. макар че повече такива са псевдо-връзки.. но да не задълбавам.

:shock: =D> =D> =D> Браво 1 човек с моите виждания..

Ама нали ние мъжете мислим само как да ви вкараме в леглото и никоя от вас не се сеща подяволите той може да е различен... не е поредния фешън п*дал, който се чуди как да си покачи бройката .. и за какво накрая да се хвали по форумите, из теми колко ви е голям и с колко сте спали.. :-x :-x

Трябва да си много пропаднал това да ти е фикс идеята .. има много по-важни неща в тоя живот секса е просто удоволствие, съчетан с любовта е неповторимо изживяване :)

Dyany10000
07-06-2011, 12:51
Защото "момчетата" в пубертета са си още деца,момичетата предпочитат някой с по-зряло мислене.

!!
И хе ни имате за хора, щом сме в пубертета? Добре. Браво. Ок. :smt038 :smt038

П.П. :smt097

gab4ooo
07-06-2011, 13:06
глей са момиченцата (пиклите) те не излизат с някви 25 годишни а с батковци на по 18-19-20 години . с някой добре оформен в тялото , на някой който му имат уважение . всичките ми фр-та са такива

plezlichkaaa
07-06-2011, 18:57
Хайде моля ви се всички, които си мислите, че разлика над 3 години има някакъв шанс за прогрес отговорете ми на следния въпрос:

Аз съм на 20, студент съм в Пловдив,а съм от Хасково
да предположим, че сега лятото тръгна с момиче на 16г 4години по малка от мен.. аре кажете ми аз в нея какво ще намеря?

Поне за мен тя е поредната пикла/кифла/ която не знае какво иска от живота, още се държи за полата на мама..


Какво ще намериш ли .. хахаха Секс ... !!! ;д

Не за всички ни секса е най-важното и единствено нещо, което да се гледа в една "връзка".. макар че повече такива са псевдо-връзки.. но да не задълбавам.

:shock: =D> =D> =D> Браво 1 човек с моите виждания..

Ама нали ние мъжете мислим само как да ви вкараме в леглото и никоя от вас не се сеща подяволите той може да е различен... не е поредния фешън п*дал, който се чуди как да си покачи бройката .. и за какво накрая да се хвали по форумите, из теми колко ви е голям и с колко сте спали.. :-x :-x

Трябва да си много пропаднал това да ти е фикс идеята .. има много по-важни неща в тоя живот секса е просто удоволствие, съчетан с любовта е неповторимо изживяване :)

Първо .. не съм на 14, а на 19 ... и второ секса за мен не е най - важното нещо ! Просто ги виждам повечето на тези години какво са готови да дават за да са "популярни" в средите си и т.н но всеки си има гледна точка :)

OtrovnaKukla
07-06-2011, 19:18
може би просто така сте си го наложили, тъй като днешните момичета се правят на кифли и мислят само как да се изфукат ,ето защо си търсят по големи с коли, пари и т.н ,но според мен, не винаги е така ,имам позната която ходи с момче 2 години по малък от нея ,но тя си го харесва ,4е се даржи по децки и не мисли само за някви простотии и също така ако наистина харесаш някой не трябжа да ти пука по-голям , по- малък или еди какъв си ,не тожа е важното :wink:

Nestlee
07-06-2011, 19:40
защото са/сме идиотки!

selenasky
07-06-2011, 23:24
Аз харесвам такива, колкото мен и по-малки с година или 2!! Всяко моми4е избира за себе си .. Според мен това, 4е по-големите са по-зрели изобщо не е вярно !! :x

ams92
07-07-2011, 01:21
не слагайте момичетата под общ знаменател!
за всяко едно момиче си има или граници или някакъв "идеал".
Специално за мен няма никакво значение дали момчето е по - голямо или по - малко от дадено момиче!
Важно е да се разбират и обичат!!! 8-)

ADMIRALKA14
07-07-2011, 15:36
не слагайте момичетата под общ знаменател!
за всяко едно момиче си има или граници или някакъв "идеал".
Специално за мен няма никакво значение дали момчето е по - голямо или по - малко от дадено момиче!
Важно е да се разбират и обичат!!! 8-)

+++1111 \:D/ \:D/ \:D/