PDA

View Full Version : Помощ! Бричове. ;x



eLeHaGuLbertt
06-04-2011, 12:40
Здравейте. От 3-4 месеца насам забелязах причове на десния си крак. На високо са, но като сложа къси панталони и се виждат. Срам ме е така. Не съм кой знае колко много дебела, но не съм и слаба.
Та, въпроса ми е, т'ва нещо маха ли се и ако да - как?? .. :(

FuckingFreak
06-04-2011, 12:50
Ако като цяло си си леко дебела - просто трябва да отслабнеш.
Ако само там имаш проблем - пробвай с някакви упражнения.

galet0
06-04-2011, 13:28
ама какви са тези бричове?

JustForFun
06-04-2011, 18:49
Аз имам подобен проблем , не съм сигурна дали са бричове, защото знам , че бричовете са просто като стоиш на един крак и като е по ръбесто, значи имаш брич.Краката ми от коляното надолу са много слаби. Също и до половината на кълката :D Но по нагоре - около ханша направо не ги понасям. Аз нямам бричове, но просто се чудя какви упражнения трябва да правя, че да отслабна там. Иначе съм си слаба - нямам коремче , нито ръцете ми са дебели. А както казах надолу краката ми са просто като на модел :-D

eLeHaGuLbertt
06-04-2011, 19:21
Аз имам предвид бричове тип "нацепена кожа". На мене даже ми мязат на вени ;д .. Няма снимка в нета да ви покажа. Но нямам предвид онези заострените.

Schtefito
06-04-2011, 20:31
"бричове тип "нацепена кожа"" :-o Да не говориш за стрии?Нямат оправия :(

MissBianka
06-05-2011, 09:18
Омг това не са бричове, а целулит или стрии :-x Пий много вода, избягвай солта, тичай всеки ден и ходи на моделиращи масажи за разбиване на целулита.Дори и да не си дебела, той почти винаги се появява, нужни са много усилия за намаляването му.

А ако са стрии наистина нямат махане.

Rebirthing
06-05-2011, 09:20
Ако са малко под дупето това е целулит.

darrie
06-05-2011, 14:49
Омг това не са бричове, а целулит или стрии :-x Пий много вода, избягвай солта, тичай всеки ден и ходи на моделиращи масажи за разбиване на целулита.Дори и да не си дебела, той почти винаги се появява, нужни са много усилия за намаляването му.

А ако са стрии наистина нямат махане.

И аз това щях да кажа... Другия път първо разбери какво ти има и тогава искай помощ.

eLeHaGuLbertt
06-06-2011, 13:44
Добре де, какво ми се нахвърляте. Така го знам, че се казва. :)

Не е целулит, благодаря все пак. :))