PDA

View Full Version : Изпълнения тип 3-ти клас



Rotate95
06-04-2011, 15:40
Здравейте! Попаднах в следната ситуация:

Харесвам едно момиче от моето даскало. Един и същи випуск сме. Тя е хубава, интелигентна, мила, забавна... това, което аз търся. Обаче така се вдетинява на моменти... Когато и да дойда да си поговорим, задължително държи до себе си всичките си приятелки и не мога да и кажа нищо откровено, нито пък да я попитам - само общи приказки. Или пък се крие някъде, когато ме забележи на хоризонта... Вчера исках да я поканя на кино и докато беше с компанията, я повиках настрани. Какво си мислите? Правило - довлече две дружки със себе си! Казах, че после ще говорим, и си тръгнах.

Та, според вас, струва ли си въобще да се занимавам? Във всички други отношения момичето е много свястно и ми се ще нещо да се получи.

TheNewReligion
06-04-2011, 15:43
Едва ли го прави без да иска. Опитва се да те отблъсне, защото усеща, че я харесваш, а теб явно не те.

gabri3lla
06-04-2011, 15:43
ми според мен или е мноооооого срамежлива и се страхува какво може да стане като останете двамата или не те харесва и не и е приятно да я занимаваш

badsector
06-04-2011, 16:00
А според мен просто си играе с теб. Възможно е и да изпитва симпатия. Най-добре спри временно да се занимаваш с нея и ще си проличи. Ако пак искаш да говорите нещо и тя е с дружките си, просто й кажи, че искаш да говорите насаме.

silviq1
06-04-2011, 18:45
Според мен има сипматия ,но се притеснява да остане насаме теб,затова непрекъснато води със себе си някого или се опитва да те избегне като я срещнеш сама.Познати неща :D ,както на мен ,така и на мои приятелки,като бяхме по-малки.

Angeleyes
06-04-2011, 18:48
А според мен просто си играе с теб. Възможно е и да изпитва симпатия. Най-добре спри временно да се занимаваш с нея и ще си проличи. Ако пак искаш да говорите нещо и тя е с дружките си, просто й кажи, че искаш да говорите насаме.
+1 :)

veni98bee
06-04-2011, 19:01
Аз пък мисля,че просто се срамува или ужасно се притеснява да говори с теб,което си е знак,че явно не си й безразличен.100% знае ,че дойде ли с приятелки когато се опитваш да и кажеш нещо сериозно просто ще се откажеш.Не мисля,че се опитва да те отблъсне,ако беше така може да го направи по хиляди други начини.Изчакай да се сближите и тогава пак пробвай.

bloodyF
06-04-2011, 20:01
лигла ;)
при вас положението е обърнато-обикновено момичетата порастват, а момчетата закъсняват с няколко годинки, тук случая е завъртян.
ама ако сте 7 клас и надолу, е нормално и за нея да се държи така, и за теб да харесваш някоя

ти пък бъди мъж, бъди смел и я накарай да се чувства добре ;p предложи и пред приятелките..хем после всички ще те смятат за плейбой, хем ще си си свършил работата. пък ти ако си мислиш че ако и предложиш насаме и приятелките няма да разберат всички детайли от 'на него му мигна окото два пъти' до 'ама ние ще излизаме в петък' лъжеш се..

givemereasontolive
06-04-2011, 20:05
Едва ли го прави без да иска. Опитва се да те отблъсне, защото усеща, че я харесваш, а теб явно не те.

badsector
06-04-2011, 20:52
...предложи и пред приятелките...
И т'ва е вариант. Кажи й "к'во ще кажеш да излезем на разходка, но само двамата, без тия двете (патки) до теб?".

Zarity
06-04-2011, 22:35
Сигорно те харесва момичето,ама е срамежлива.Или обратното :D

Rotate95
06-05-2011, 11:13
9 клас сме, с разлика няколко месеца (аз съм на 16, тя - на 15).

предложи и пред приятелките
Какво да и предложа? Да излезем само двамата ли?

jghgh
06-05-2011, 11:26
Не се занимавай с тази.
1во, че наистина може да го прави за да те отблъсне и понеже няма смелост да те отреже директно
2ро, с недорасли лигли човек не може да съгради НИЩО. Казвам ти, нищичко.

IseeDEADbodies
06-05-2011, 13:21
Тя се държи детински като не иска да говори с теб насаме. Окей. Но не се дръж и ти като срамежливо стеснително хлапе, което го е срам да каже две сериозни приказки пред други хора ! Бъди мъж ;)

peace94
06-05-2011, 13:46
...предложи и пред приятелките...
И т'ва е вариант. Кажи й "к'во ще кажеш да излезем на разходка, но само двамата, без тия двете (патки) до теб?".

Недей точно така ^, защото има вариант въпросните приятелки да се настроят срещу теб, а с тях и тя. Просто върви при тях и я помоли да говорите за малко насаме, тогава действай и не се притеснявай! Според мен не е безразлична, просто се притеснява. Както казаха преди мен, ако нямаше нищо към теб, досега щеше да те е отрязала окончателно.
Може и наистина да не иска и да не й стиска да те отреже, но въпреки това опитай - нищо не губиш. Успех! :)

Hilary_
06-05-2011, 14:23
или е прекалено срамежлива, или просто знае за какво иде реч и те избягва .. затова направо действай пред приятелките й пък ако ти откаже поне ще знаеш, че нямаш шанс .. :-|

microice95
06-05-2011, 17:26
Кажи и квото мислиш пред въпросните "офци" до нея, пък ако те отреже и кажи, че поне си говорил като мъж, и не си отбягвал нищо ;) Това е най добрия вариант според мен. :)

Rotate95
06-05-2011, 17:34
Пред "оФците" само на среща ли да я поканя, или направо да и предложа? Последното ми звучи малко пресилено, но ако се наложи, и това ще направя.

juj4elinka
06-05-2011, 17:54
Rotate, не вярвам да си 'и безразличен и очевадно мнозинството сме на това мнение. Каквото и да направиш мисля, че ще е правилно. Издебни я и кажи каквото имаш да кажеш, дори ако се наложи да е пред "оФците". Помислих да дам за идея да я питаш да излезете по skype, защото някак си човек е по-малко срамежлив като не е на 4 очи. Разбира се голямото "НО". Щом се замислих над идеята, разбрах и колко много минуси има тя, защото понякога вероятността да ти откаже по skype е по-голяма от тази, ако сте лице в лице. Стигнеш ли до избраницата си действай по интуиция. :)

djipsito
06-06-2011, 02:07
Не бързай с предложенията за връзка... Просто я покани на среща, излезте няколко пъти, поопознавайте се още и т.н. Тя сега се срамува да дойде сама при тебе, кво остава ако я забиеш директно да ходите, без да е свикнала и без да се е отпуснала НАСАМЕ с теб...

badsector
06-06-2011, 10:23
...има вариант въпросните приятелки да се настроят срещу теб, а с тях и тя...
Ами тя да ходи да си прави секс с приятелките тогава :D Като е срамежлива и не можела да се отпусне, отиваш директно при нея, хващаш я за гъза и си я взимаш. Ми така де, в крайна сметка ако й сваляш звезди, няма да те огрее. За т'ва следващия път като я видиш заедно с приятелките й, мини покрай нея, па й забий един звучен шамар по гъза да знае, че я харесваш ;)

selenka112
06-06-2011, 14:14
миии глеии ся и да и предложиш тя или ще ти откаже заради срама си или като я поканиш после на среща тя ще замакне една своя приятелка така че я зарежии :-D

smile4eto
06-06-2011, 14:51
ЛОВЯ БАС,че тази е в София :D

smile4eto
06-06-2011, 14:55
ЛОВЯ БАС,че тази е в София :D