PDA

View Full Version : Отслабване



Preska
06-04-2011, 20:17
Здравейте!!!
На 26 юни съм на рожден ден и ще е на басейн и аз имам коремче и искам да го сваля дотогава, ще ми препоръчате ли какво да ям и какви упражнения да правя!!! Благодаря предварително!!!!!!!!! :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

monika8
06-04-2011, 20:45
ами прави коремни преси,тичай всеки ден по 20-30 мин. и наблягай на салатите :) .Късно си се сетила,2 седмици са малко за да махнеш корем но все пак ще отслабнеш :)

galet0
06-04-2011, 20:56
Бее бая късно си се сетила
Карай на плодове и чай една седмица

badsector
06-04-2011, 21:01
Пий много вода, яж само през деня, като не ядеш нищо сладко, а само протеини и зеленчуци, с възможно най-малка термична обработка (зеленчуците направо сурови), без сол, след 7 часа вечерта не ядеш нищо (освен вода, евентуално краставици, или домати, колкото да не умреш от глад), бягай всеки ден по 30-40 минути, НО на интервални тренировки.

Preska
06-04-2011, 21:27
А може ли да заменя бягането със скачане на въже пе 20 минути??? :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

SummerDream
06-04-2011, 22:09
Ако наистина искаш да има добър резултат, ти е нужно много повече от 2-3 седмици..пък дотогава ограничавай малко яденето, намали тестените храни и сладките неща, спортувай повече..

YoungDD
06-05-2011, 07:35
Скачай на въже па 15-20 минути. И прави това което ти казаха по-нагоре :) Също така можеш да наблегнеш и на коремните преси, за да има ефект трябва да си постоянна.

Preska
06-05-2011, 20:51
Като за начало от днес ям по здравословни храни и направих по 35 коремни преси от 5 вида и мисля всеки ден или през ден да ги правя и от утре почвам по 20 минути всеки ден скачане на въже!!!!!!!!! :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

VampireLover3
06-06-2011, 04:52
Корема не се тренира всеки ден .. аз направих тази грешка и вече седмица имам мускулна треска и благодарение на коремните преси корема ми се разшири и седеше като подут, но сега е малко по-добре. За това ги прави поне три пъти в седмицата и гледай дните да не са последователни. (Това се случи с мен не казвам, че и при другите ще стане точно така.)

mynichka
06-06-2011, 05:17
както каза момичето преди мен е най- добре да се правят през ден

Josefinne
06-06-2011, 07:44
Аз не мога да скачам на въже повече от 30 секунди, как скачате по 20 мин, бе? :-o
Иначе с коремни преси не се сваля корем, само се стяга.

mechepd
06-06-2011, 10:33
мм сега ще следвам вашите съвети .. и аз съм като теб имам някъде 2 седмички и малко до моренцето!! :-D :-D
браво за темата.. :grin: :grin:

forum16
06-07-2011, 15:52
Здравейте, това което искам да ви питам леко се отклонява от темата, но няма смисъл да създавам нова. Както повечето момичета/жени и аз искам да се стегна за морето, имам 2 месеца. Не съм дебела, но имам проблем с бедрата и дупето, просто искам да ги вкарам малко във форма. Малко им трябва , нямам намерение да спазвам строги диети и прочие, но зимата попрекалих с яденето на хляб и други не особено диетични храни :D Таа сега съм започнала да правя упражнения от интрнет - първо правя кардио (10 минутно видео), след това упражнения за стягане на бедрените мускули и тези на дупето и след това отново кардио. Четох насам натам и насякъде пишат около 30 мин. кардио, толкова ли трябва да е? Аз не исках много да си давам зор, но ако се окаже, че в момента нищо не правя няма как. Сега не ми е много удобно да тичам, защото сутрин съм на даскало, а следобед по жегите не е на оферта.Когато свършим цял юли всяка сутрин ще го правя. Таа, как мислите ще постигна ли нещо по този начин, мислех да почна да правя тае бопо 40 мин. това добра идея ли е, и става ли за всеки ден ?
На 16 съм, 160см, 45-6 кг, не ям чипсове, пици , не пия кола, пия само бира, но не мога да се откажа от нея :)