PDA

View Full Version : Подценявани и надценявани.



SuperBadSuperFresh
06-04-2011, 20:42
В момента гледам сезоните на "Бъфи,убийцата на вампири".Не отстъпва по нищо на "Свръхестествено" или "Вампирски дневници".Не знам защо е толкова подценен...Дали защото е стар?
В този кръг на мисли се сетих за много подценени и надценени филми и сериали.Винаги съм харесвала например "Ясновидката Тру",а вероятно малко хора знаят за него."Столичани в повече" за мен пък е надценен.Предвидим е и с не особено силна игра.
Кои са вашите филми/сериали в тези категории?

selenasky
06-04-2011, 21:00
Филмът "Последен изход" според мен е надценен, защото има предвидим и ясен край, вси4ки следващи 4асти копират и развиват първата - еднообразие..
Също надценявани от малките децица са пове4ето филми и сериали на "Дисни" като "Хана Монтана" и "Съни на алеята на славата", които са супер лигави сериал4ета..
Подценяван ми се струва струва "Сексът и градът" защото вси4ки предпо4итат "Desperate Housewifes" като по-добър и сходен сериал..

Colouring
06-05-2011, 13:32
^Ааа,аз предпочитам "Сексът и градът" . 8-)
В момента не мога да се сетя за подценени,ама жестоко надценен е "Здрач"!ЕЕЕЕЕ,този филм го направиха златен!

Tempest
06-05-2011, 14:51
надценени филми - Avatar, The Dark Knight... тия ми направиха най-лошо впечатление..

подценени.. сещам се за Harry Brown, тоя филм е много смислен, ама много малко са го гледали.. и още по-малко го схващат.. The Day The Earth Stood Still също има много дълбок замисъл, ама днешните зрители искат да гледат трепане, екшън и ефекти..

gabri3lla
06-05-2011, 15:35
^Ааа,аз предпочитам "Сексът и градът" . 8-)
В момента не мога да се сетя за подценени,ама жестоко надценен е "Здрач"!ЕЕЕЕЕ,този филм го направиха златен!

да бе,тоя Здрач направо :-x