PDA

View Full Version : Гаден проблем..



pifka
06-04-2011, 20:51
До като бях в цикъл ми излезна някакво топче на дупето (колкото бобено зърно), което е много болезнено, от два дни го имам, и днес започна да кърви леко, някой може ли да ми каже дали се е сблъсквал с такова нещо и евентуално как се е справил с него? :?

DrSmurph
06-05-2011, 14:41
Вероятно става въпрос за хемороиди, но за да се потвърди подобно нешо са нужни още подробности.
Би трябвало да си миеш редовно дупето с хладка вода, да избягваш пикантна храна и ЗАПЕК, който е чест проблем при момичета и жени. Естествено е добре да избягваш и аналният секс!

xxxmyheroinexxx
06-05-2011, 14:46
И аз мисля че са хемороиди...

ThisIsMe
06-05-2011, 17:39
Не поставяйте току-така диагнози.Хемороидите не са единствената възможност.Може да са хемороиди,може да фистула,фисура,киста и други, но това ще уточни лекар.Авторката,
наличие на кръв в изпражненията да имаш?Ако да,светла или тъмна е тя?
Болки по време на изхождане?Чести оплаквания от запек?

pifka
06-05-2011, 18:37
Не поставяйте току-така диагнози.Хемороидите не са единствената възможност.Може да са хемороиди,може да фистула,фисура,киста и други, но това ще уточни лекар.Авторката,
наличие на кръв в изпражненията да имаш?Ако да,светла или тъмна е тя?
Болки по време на изхождане?Чести оплаквания от запек?

Не нямам оплаквания от запек, няма кръв в изпражненията, и няма болки при изхожданията, просто това нещо сега се спука или незнам какво точно, но започна да тече кръв от него и болката намаля..