PDA

View Full Version : (МОМЧЕ) Подути зърна



val10
06-04-2011, 23:13
Ммм..здравейте на всички.Та въпросът ми е, че от 2-3 години (Сега съм на 15) зърната са ми изпъкнали и се оправят когато ми е студено или ги разтъркам малко... иначе винаги са ми така.Някакви идеи ? :o

iv4oiv
06-05-2011, 04:16
Да не си бременен ?
Може скоро да кърмиш и затова да ти щръкват.
А може просто нивото на хормона естроген да са ти прекалено високи.
Колко килограма си ?

val10
06-05-2011, 08:56
72-73 килограма, 175 височина (като имаш предив, че съм с тежък кокъл)

kalpazanka
06-05-2011, 09:31
iv4oiv, съветвам те да се оттеглиш в Кофата.

Slamdancer
06-05-2011, 11:35
100% гинекомастия.

kalpazanka
06-05-2011, 11:36
100% гинекомастия.
100% бан по точка 13.

fatrat
06-05-2011, 13:42
Ммм..здравейте на всички.Та въпросът ми е, че от 2-3 години (Сега съм на 15) зърната са ми изпъкнали и се оправят когато ми е студено или ги разтъркам малко... иначе винаги са ми така.Някакви идеи ? :o
адипоза в района на зърната. Значи тва е щото имаш мазнини на гърдите! Неможе да се оправи генетично е зложено! Само с липосукция или ако отслабнеш!

val10
06-05-2011, 13:43
А тази гинекомастия как по точно се оправя :shock: :booooomb: ... :(

val10
06-05-2011, 13:51
Добре де генетично,генетично ама никой от родата ми не е така :-o ...мога да кажа само WTF !? :booooomb:

fatrat
06-05-2011, 15:07
не е важно дали е или не! Може да си генетично предразположен, обаче да не развиеш! И ти казвам, това не е гинекомастия! Зърната не те болят, а ако получиш гинекомастия ще разбереш! това е от повечето мазнини натрупани в тази област!

val10
06-05-2011, 16:12
Сигурен ли си защото намен гърдите са ми в мускули..Т.е. имам гърди които се виждат доста добре и от доло 2 плочки.

WaterLilly
06-05-2011, 16:49
Що за въпрос, сигурен ли е. НЕ Е ЛЕКАР, значи няма значение дали е сигурен, ако ще на 100% да е, пак може да греши.

val10
06-05-2011, 16:59
казвам това защото останах с впечателенито, че ме взе за някакъв дебел. :D не за друго :oops: ...всеки ден се набирам на лост -имам си в нас (даже правя по 5 силови на веднъж).Просто казвам да не ме взехте за някакъв дебел :Д щото тои вика "мазнини в гърдите" а аз нямам.. :-D поне така си помислих де..извинявай ако не съм те разбрал правилно.

val10
06-05-2011, 17:03
А относно като спомена лекър преди 1 година като бях на лекър бях попитал защто се получава така (връсниците ми неса така..) и докторката ми каза, че това е от пубертета.Ноо имам един приятел който е на 20 (т.е. вече не е в пубертета) но и той е с такива изпъкнали... :x
Дали ако наблегна още повече на гърдите и почна фитнес ще се оправи..?
Благодаря предварително :)

fatrat
06-05-2011, 18:15
Що за въпрос, сигурен ли е. НЕ Е ЛЕКАР, значи няма значение дали е сигурен, ако ще на 100% да е, пак може да греши.
Всъщност уча за фармацевт и тея неща са ми горе долу ясни поне от обща култура!
@автора ако се притесняваш купи си цинк но чист от тоя на Валмарк последно беше 7.30 една кутия с 30 хапчета. Пие се по 1 на ден няма значение кога го пиеш!Помага косвено ,за производство на тестостерон, намаля естрогена. Това също може да помогне! Ако идеш на доктор ще трябва да ти изследват хормоните и най вероятно ще почнеш да пиеш тамоксифен!

val10
06-05-2011, 20:31
Ако отида на лекар може би пак ще ми каже, че това е от пубертета и ще каже, че няма смисал от такива неща..тайче маи по добре да пробвам това което ми го каза? И за винаги ли ще ме оправи ? :д и едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ :-)

iv4oiv
06-05-2011, 22:14
Абе я не пий нищо. Лекарства се предписват от лекари а не от фармацевти. Още повече от студенти по фармация. То и някой 6-токласник ще вземе да те оперира от апандесит щото операцията е лека а техните са му казали, че ще го пратят да учи медицина, а те имат връзки и ще го приемат без изпит.

Оффтопик: модераторката, май не си на кеф днеска. Да не си в критическата вече ;) Като не ти харесват мненията ми - има бутонче бан. Също така може да пишеш и на администратора. Нали ;)

val10
06-05-2011, 23:49
И сега вече съвсем се обърках :D ....На доктор ли да ходя ..да не ходя ли..да пия ли нещо или нее...ще се оправи ли това..нищо не разбрах.Даите ми един съвет срам ме е от това..гърдите ми изглеждат ужасно в този вид. :booooomb: Последно какво да правя :?

kalpazanka
06-06-2011, 06:51
iv4oiv предупреждението си го получил. Да няма после сърдити и теми Защо съм баннат? Плюс това си последният човек, на когото бих си помислила да дам обяснение в каква възраст съм и в каква фаза от МЦ.

fatrat, дори не си пигледнал момчето за какво става дума, а вече му предписваш цинк, че и тамоксифен намесваш. Чувствай се предупреден. Не толерирам да панирате децата неоснователно!

fatrat
06-06-2011, 09:18
Много сте ТЪПИ ВСИЧКИТЕ БЕ! Да фармацевт съм, да все още студент,ама да ви е минавало през тъпите кратуни ,че И АЗ СЪМ БИЛ МОМЧЕ И АЗ СЪМ БИЛ В ПУБЕРТЕТА и знам какво съм пил и какво не! ТАМОКСИФЕН НАМЕСИХ ЗАЩОТО НАЙ ВЕРОЯТНО ТОВА ЩЕ МУ ИЗПИШАТ! Като неможете да четете мамаму стара защо още пишете? Че и модератори са ви направили? Вобще не ме ебе дали ще ме баннете аз съм тук да помагам, а вие като неможете да четете няма да пишете! Щом цинка се продава свободно в аптеките, значи не е опасен капиш? Плюс това ТОВА НЕ Е БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ, просто хормонален дисбаланс, така или иначе и доктора няма да му каже нищо! ама така е филмирайте го момчето па то нека си ви вярва!

WaterLilly
06-06-2011, 13:37
http://www.angieincolor.com/dope/wp-content/uploads/2011/03/slut.png

В интернет и аз мога да съм хирург, водопроводчик и космонавт, не виждам причина който и да е да ти вярва. А и като учиш за фармацевт, това не доказва, че знаеш за какво говориш. Къде си тръгнал да поставяш диагнози във форум на база на това, че момчето е в същата възраст като теб, когато си имал подобен проблем?
А ако искаше да звучиш мааалко по-правдоподобно, може би трябваше да пишеш правилно първо. :)

fatrat
06-06-2011, 14:35
забравяш ,че не аз имам проблем и цент не ме ебе! Когато аз съм болен знам какво и как да го направя! Така ,че fuck off and have a nice day :) 8)