PDA

View Full Version : Съвет



Me4encety
06-05-2011, 07:25
МОже това да е поредната такава тема,но и аз ще поискам вашия съвет относно момчетата.Става дума за това,че досеа съм имала само едно гадже и то за малко.Не,че искам да съм от тези момичета които ги сменят като носни кърпички,но все пак и аз искам да бъда с някой.Като виждам как двойките са щастливи един с друг и как се подкрепят взаимно ми се иска и аз да имам някой

MissBianka
06-05-2011, 07:30
Ще дойде и твоя момент да си щастлива с някой.Не го превръщай във фикс идея и не го очаквай непрекъснато.Когато трябва просто ще се случи.

jghgh
06-05-2011, 07:37
Мдаа, когато нещо ти стане самоцел автоматично се проваляш. Personal experience.

Живей си. Бъди готина. Спортувай. Отпусни се. Бъди разговорлива и приятен човек. Но го прави за себе си де, не да ти е самоцел. Не просто стой и се цупи и "искай".

LoveMnmL
06-05-2011, 07:37
Моментът ще дойде,когато най-малко очакваш.С търсене нищо не става.За всяко нещо си му идва времето,споко. :)

badsector
06-05-2011, 10:09
...Като виждам как двойките са щастливи един с друг и как се подкрепят взаимно...
Гледай как двойките се карат, въртят си номера, бият се, псуват се и т.н.
Явно сега си във възрастта, когато само мечти са ти в главата и си мислиш, че така стават нещата. Реалността е друга. Както те посъветваха, развивай себе си, а любовта ще те тресне по главата някой ден.

IseeDEADbodies
06-05-2011, 10:23
Добре и к'ъв съвет искаш да ти дадем ? Аз не виждам въпрос на който да се отговори ? Съвет как просто да си намериш приятел/гадже не мисля, че има ;] ако беше конкретна ситуация по-може да се каже нещо. А ти тука просто си казваш, че искаш.. еми добре.

Hilary_
06-05-2011, 14:36
"Добрите работи ставали бавно .. " пее Андрейчето .. :lol:

Спокойно .. няма да останеш само с един .. ;)

denzzityy
06-05-2011, 22:12
" Любовта идва, когато най-малко я очакваш. " - наистина е така, няма смисъл да бързаш.. все пак не си тръгнала да се омъжваш ;)

djipsito
06-06-2011, 01:39
Много хора отстрани изглеждат щастливи, а всъщност не са. А и на много обвързани момичета им се иска да са по-свободни и т.н ;)

Живуркай си, най-хубавите неща стават неочаквано..

LambOfGod
06-06-2011, 01:46
Ми, като искаш си намери... Тъжната истина е че който търси намира.... Принцът на белия кон не идва у вас с шампанското, предложението за брак и ягодите... :?

Me4encety
06-08-2011, 14:25
Друг ми беше въпроса....Имах предвид аз ли съм виновна за това?Вярно,че не съм най-красивата,но все пак не съм грозна.Инай-тъпото е че виждам как някой момичета от който имам по добро излъчване,са с ново гадже всеки месец.От това се скапвам,че някакви изкуствени могат,а аз не мога.Не че искам да съм с нов всяка седмица или нещо такова,но бихте ли ми дали някакъв съвет как да привлека мъжкото внимание по нормален начин (а не като се правя на курва) :)

djipsito
06-08-2011, 14:34
Не си виновна ти... По принцип нещата насила не стават. Сигурно още не се е намерило момче в обкръжението ти, което да ти грабва интереса.
Ако не мислиш за тва и се занимаваш с други неща, които те карат да се чувстваш щастлива и красива е по-вероятно да те хареса някой. Имай самочувствие (не прекалено) и бъди позитивна.

И не прави грешката да се хващаш с някой само за да не си сама..

ArcaneRainFelL
06-08-2011, 14:34
Друг ми беше въпроса....Имах предвид аз ли съм виновна за това?Вярно,че не съм най-красивата,но все пак не съм грозна.Инай-тъпото е че виждам как някой момичета от който имам по добро излъчване,са с ново гадже всеки месец.От това се скапвам,че някакви изкуствени могат,а аз не мога.Не че искам да съм с нов всяка седмица или нещо такова,но бихте ли ми дали някакъв съвет как да привлека мъжкото внимание по нормален начин (а не като се правя на к***а) :)


То понякога не е до излъчване и красота, а до поведение, ако ти си сигурна в себе си, знаеш какво искаш и как да го постигнеш - проблемът ти моментално отпада. Не става въпрос за те могат, а аз не. Като постоянно си го набиваш в главата защо те са с някой, а аз не, нищо няма да се промени. Спри да го мислиш, дръж се самоуверено, харесай си някой и действай.

xBadxApple
06-08-2011, 14:42
^ Draconian 8-)

Инак другите ти го казаха вече - гледай своето развитие, а ако го гледаш достатъчно добре и отговорно, другите неща сами ще си дойдат покрай него.

galet0
06-08-2011, 16:36
"Добрите работи ставали бавно .. " пее Андрейчето .. :lol:



а така,почнете да слушате травеститите

иначе къв съвет;
не те познаваме

и все пак:дръж се естествено
и наистина,любовта идва когато най малко я очакваме така че..

Bladedancerr
06-08-2011, 17:48
[quote="Me4encety"] Друг ми беше въпроса....Имах предвид аз ли съм виновна за това?Вярно,че не съм най-красивата,но все пак не съм грозна.Инай-тъпото е че виждам как някой момичета от който имам по добро излъчване,са с ново гадже всеки месец.От това се скапвам,че някакви изкуствени могат,а аз не мога.Не че искам да съм с нов всяка седмица или нещо такова,но бихте ли ми дали някакъв съвет как да привлека мъжкото внимание по нормален начин (а не като се правя на к***а)

Бих искал да поговорим за нещо private.Ако имаш желание дай си скайп-а. :-D