PDA

View Full Version : Хапчета за отслабване



monika8
06-05-2011, 08:32
Може ли да ми кажете сали е опасно да се зимат хапчета за отслабване ако нямаш 16 години,защото една моя приятелка иска да си вземе,но доколкото знам не е препорачително давзима такива хапчета ако няма 16.А има ли проблем ако си земе билки за отсабване от билкова аптека?

Pamaa
06-05-2011, 08:36
Според мен не пречи да пие някакви билки, но лекарства :? .

pipaloo
06-05-2011, 08:46
значи отиваш в аптеката и казваш зелен чай за отслабване той е 5 лв :) бтв момче съм и нехаресвам кокалести момичета невярвам баш да си такъв слон :)

monika8
06-05-2011, 09:04
значи зеления чай помага наистина?Тази тема я пуснах повече заради мйта приятелка,но и аз бих пробвала,защото и аз искам да сваля накой друг килограм.Знам,че спорта помага,но ми е гадно сама да спортувам,имам нуйда накой да е с мен,а приятелките ми са или далече от мен за да спортуваме заедно,или ги мързи.Единствената приятелка с която мога да спортувам си идва само през лятото.

Rebirthing
06-05-2011, 09:08
Ооо този номер с "моята приятелка" сме го чували милион и един пъти :-o !

monika8
06-05-2011, 09:15
Ооо този номер с "моята приятелка" сме го чували милион и един пъти :-o !

хубаво ако ще да си го чувала 2 милиона пъти мен не ме бърка.аз задавам някакав вапрос ии очаквам отговор него.аз какво да направя,че някой момичета се срамуват да си признаят,че се отнася за тях дори и във форум.но мерси все пак за информацята която ми даде ; )

kalpazanka
06-05-2011, 09:35
Кажи й да не се занимава с простотии и шарлатании, а да изследва кръвна захар, евентуално инсулин, ако няма проблем с тях- да види надбъбречна функция; ако пак няма проблем- щитовидна. Ако проблемът не е ендокринологичен, да се консултира с гинеколог. Ако и там всичко е наред, да тръгне на фитнес или да спортува нещо по избор+ редуциране на калоража с 250, максимум 500 kcal.

monika8
06-05-2011, 09:40
мерси :)

tanch3t093
06-05-2011, 09:41
След като ти е гадно да тичаш сама, векне твоята приятелка да тичате заезно или слушай музика. Не е много препоръчително веднага да се нахвърляте на хапчета .. По-добре естествено отслабване, отколкото с лекарства ;)

YoungDD
06-05-2011, 10:00
Аз едно немога да разбера - защо е нужно на някой да взима хапчета за отслабване? Хубаво ще отслабне тъпчейки се с най-различни химии, но после цял живот ли ще трябва да продължава с лекарства, за да потддържа форма? СПОРТ и здравословно хранене . Диетите, ограниченията и всякакви такива са изключително вредни за организма.
Диетоложката на Бритни Спиърс каза в едно интервю "Не е хубаво да се ограничаваш. Хубаво е да си направиш режим, да не се ограничаваш, но не и да прекаляваш". Ето например Бритни Спиърс свали 10 кг. за две седмици без диети и лекарства. [/list]

ri41
06-05-2011, 10:28
Аз едно немога да разбера - защо е нужно на някой да взима хапчета за отслабване? Хубаво ще отслабне тъпчейки се с най-различни химии, но после цял живот ли ще трябва да продължава с лекарства, за да потддържа форма? СПОРТ и здравословно хранене . Диетите, ограниченията и всякакви такива са изключително вредни за организма.
Диетоложката на Бритни Спиърс каза в едно интервю "Не е хубаво да се ограничаваш. Хубаво е да си направиш режим, да не се ограничаваш, но не и да прекаляваш". Ето например Бритни Спиърс свали 10 кг. за две седмици без диети и лекарства. [/list]
абе ти чуваш ли се свалила 10 кила за 2 седмици, за 2 месеца, самата диетоложка го каза не веднъж

skinny06
06-05-2011, 11:10
Зарежи ги тези хапчета. Трябва ти повече спорт (: и да, ще си навредиш на организма...

Josefinne
06-05-2011, 11:39
Преди време баба ми беше взела от Германия някакво лекарство за отслабване, което не било признато в България. Не знам колко и дали помогна, аз не го пих дълго, защото чух за друго лекарство пак така - от Германия, непризнато тук, което една приятелка пила за да повиши концентрацията си за изпитите. И си разбила нервната система, месеци наред не може да се оправи. И като го чух това - край с всякакви глупости!
Бих пила само някакви чайове или хранителни добваки, но лекарства - не!
Сега съм на една много приятна диетка, която предлага разнообразно меню и минус 8 кг за 2 седмици.

Sunshin3
06-05-2011, 11:49
СТИГА с тия хапчета бееее :?
млади момичета ще ми пиете хапчета, я се хващайте да спортувате и не се занимавайте с глупости

pitfall
06-05-2011, 12:05
Повечето от тези хапчета са за разхлабване и не мисли, че съществува такова нещо като "хапче за отслабване", само с тях няма да можеш да отслабнеш, по-добре вместо да си даваш парите за такива боклуци си купи пресни плодове и зеленчуци, купи си карта за фитнес, но ако все пак си решила да пиеш нещо вземи си зелен чай - и той действа разхлабващо, но поне при майка ми има ефект, с известни ограничения разбира се.

pressiana
06-05-2011, 15:26
Ооо този номер с "моята приятелка" сме го чували милион и един пъти :-o !

хубаво ако ще да си го чувала 2 милиона пъти мен не ме бърка.аз задавам някакав вапрос ии очаквам отговор него.аз какво да направя,че някой момичета се срамуват да си признаят,че се отнася за тях дори и във форум.но мерси все пак за информацята която ми даде ; )

Абе момичето да не е длъжно да ти дава отговор?
Брей, че сте нагли!

Запиши се на спорт - сама ако трябва, няма значение. Тъкмо ще се запознаеш с нови хора.

VampireLover3
06-05-2011, 16:55
Ако сега започнеш с хапчетата ще трябва да продължиш и след като свалиш желаните килограми. По добре се ограничавай.